Gdzie oglądać skoki narciarskie w Trondheim?
GEIR OLSEN/AFP/East News
Autor Piotr Bernaciak - 11 Marca 2020

Gdzie oglądać skoki narciarskie w Trondheim? Transmisja w tv i online, relacja na żywo 11.03.2020

Gdzie oglądać skoki narciarskie w Trondheim? Transmisja w tv i online, relacja na żywo 11.03.2020. Już dziś odbędą się kwalifikacje do konkursu skoków, który odbędzie się jutro. Gdzie śledzić kolejne punktowane skoki Polaków w klasyfikacji Raw Air?

Gdzie oglądać skoki narciarskie w Trondheim? Transmisja w tv i online, relacja na żywo 11.03.2020. Już dziś odbędą się kwalifikacje do kolejnego konkursu skoków narciarskich zaliczanego do turnieju Raw Air, ale również do klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Dziś nie odbędzie się oficjalny konkurs, jednak widzowie mimo wszystko będą mogli obejrzeć zmagania Polaków.

Kwalifikacje w Trondheim z pewnością bedą wyjątkowo interesujące ze względu na renesans formy Kamila Stocha. Polski mistrz olimpiski zaliczył wielkie zwycięstwo w Lillehammer i objął prowadzenie w klasyfikacji generalnej turnieju. Nie może sobie jednak mimo wszystko pozwolić na najmniejszą wpadkę, bowiem oznaczać ona może utratę pierwszego miejsca.

Hit Premier League został odwołany! Koszmarne informacje, piłkarze w kwarantannieHit Premier League został odwołany! Koszmarne informacje, piłkarze w kwarantannieCzytaj dalej

Gdzie oglądać skoki narciarskie w Trondheim? Transmisja w tv i online

Kamil Stoch pokazał się ze świetnej strony podczas drugiego dnia zawodów w Lillehammer i zaliczył zwycięstwo, które pozwoliło mu na objęcie prowadzenia. Polak musi się jednak mieć na baczności, bowiem dowiedzieliśmy się, że Stephan Leyhe traci do niego tylko 0,7 pkt. Każdy słabszy skok może sprawić, że to właśnie Niemiec zostanie nowym liderem.

Dzisiaj odbędzie się tylko jedna seria liczona do klasyfikacji generalnej turnieju Raw Air. Kwalifikacje do konkursu w Trondheim jednoznacznie pokażą nam, w jakiej formie znajdują się w dniu dzisiejszym nasi skoczkowie. Spodziewamy się świetnego występu Kamila Stocha i liczymy na równie dobre wyniki Dawida Kubackiego, Piotra Żyły i Macieja Kota, którzy mieli przebłyski doskonałej formy.

Zmarł założyciel jednego z kultowych polskich klubów. Potwierdzono smutne doniesienia, był prawdziwą legendąZmarł założyciel jednego z kultowych polskich klubów. Potwierdzono smutne doniesienia, był prawdziwą legendąCzytaj dalej

Gdzie oglądać skoki narciarskie w Trondheim? Relacja na żywo

Kwalifikacje do dzisiejszego konkursu w Trondheim odbędą się o 17:30, a transmitować je będzie Eurosport 1. Ci, którzy nie będą mogli znaleźć się przed telewizorami, będą mogli śledzić transmisję za pośrednictwem serwisu Eurosport Player.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bardzo mocne słowa właściciela polskiego biura podróży. "Bankructwa na szeroką skalę"
  2. 20-latek kierował tirem. Wypadł z drogi, uszkodził barierę, i auto na placu. Na drogę wypadły jabłka
  3. 22-letni piłkarz zmarł nagle w trakcie meczu. Nagranie tylko dla widzów o mocnych nerwach (WIDEO)
  4. Towarzyski mecz reprezentacji Polski przełożony. Organizatorzy nie wiedzą, co będzie dalej
  5. Właściciel legendarnego klubu zarażony koronawirusem. Spotkał się z piłkarzami, niepokojące doniesienia
  6. Leczniczy napój z chrzanu dezynfekuje i tworzy w organizmie bakteriobójczą twierdzę

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News