Gol
Twitter Jack Lang
Autor Mateusz Dziubiński - 17 Października 2020

Takiego gola jeszcze nie widzieliście. Najpiękniejsze trafienie z ligi brazylijskiej, nikt nie mógł uwierzyć (WIDEO)

Gol, jaki padł podczas spotkania ligi brazylijskiej, przejdzie do historii tych rozgrywek. Podczas meczu słynnego Flamengo z Bragantino obejrzeliśmy trafienie niezwykłej urody. Oglądając nagranie przedstawiające bramkę zdobytą przez Claudinho, aż trudno nie złapać się za głowę. Zawodnik zszokował cały świat futbolu.

Gol zdobyty przez 23-letniego zawodnika z ligi brazylijskiej to prawdziwy hit internetu. Claudinho, zawodnik Bragantino, popisał się niesamowitym uderzeniem w spotkaniu przeciwko jednej z najlepszych drużyn Ameryki Południowej, czyli Flamengo.

Iga Świątek usłyszała druzgocącą informację. Fakty są bezwzględne, musi przygotować się na rozczarowanieIga Świątek usłyszała druzgocącą informację. Fakty są bezwzględne, musi przygotować się na rozczarowanieCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Robert Lewandowski został wybrany najlepszym na świecie. Odstawił wielkiego Leo Messiego, pękamy z dumy
  2. Pojawiły się nowe obostrzenia, będą też kolejne pieniądze od rządu. Wiadomo już kiedy
  3. Zbigniew Boniek zdradził Polakom prawdę. Chodzi o przerwanie Ekstraklasy, scenariusz jest dramatyczny


Gol z ligi brazylijskiej hitem internetu, niesamowite trafienie

Piłkarski świat koncentrował się w ostatnich dniach na meczach reprezentacji narodowych, jednak były miejsca na świecie, gdzie trwały ligowe rozgrywki. W Brazylii odbywały się kolejne mecze tamtejszej Serie A, a do walki o ligowe punkty stanęło między innymi słynne Flamengo Rio de Janeiro. Faworyci do tytułu mistrzowskiego stanęli do walki z Bragantino zarządzane przez koncern Red Bulla.

Spotkanie zakończyło się podziałem punktów. W regulaminowym czasie gry piłkarze dwukrotnie trafiali do siatki, a końcowy wynik to 1:1. Co czyni ten mecz interesującym, to bramka zdobyta kilka sekund po rozpoczęciu drugiej połowy przez 23-letniego zawodnika Bragantino, czyli Claudinho. Brazylijczyk niesamowitym trafieniem zapisał się w historii rozgrywek.

Kibice zamarli. Lider strzelców Bundesligi zakażony koronawirusemKibice zamarli. Lider strzelców Bundesligi zakażony koronawirusemCzytaj dalej


Niezwykłej urody bramka autorstwa Claudinho

Claudinho wbiegając w pole karne Flamengo, otrzymał podanie od swojego kolegi z zespołu. Zawodnik podbił sobie piłkę w taki sposób, by ominąć obrońców, po czym zmierzając w kierunku linii końcowej, oddał strzał z półwoleja z ostrego kąta. Piłka po efektownym uderzeniu wylądowała tuż pod poprzeczką bramki Flamengo.

- Gratulacje dla Claudinho, zwycięzcy nagrody Puskasa 2020 - napisał na Twitterze zachwycony dziennikarz “The Athletic” Jack Lang. Trudno nie zgodzić się z jego stwierdzeniem, gdyż trafienie Claudinho jest niezwykłej urody i ma duże szanse, by wygrać plebiscyt na najładniejsze trafienie sezonu.

Źródło: Twitter

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Stracił prawko za jazdę po pijaku. Zaskoczył egzaminatora na placu manewrowym
  2. Poważna awaria na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Chodzi o system dostarczania tlenu
  3. Prawda na temat Adama Nawałki wyszła na jaw. Dostał zdumiewającą propozycję
  4. Zbigniew Boniek zdradził Polakom prawdę. Chodzi o przerwanie Ekstraklasy, scenariusz jest dramatyczny
  5. Cristiano Ronaldo oskarżony. Miał poważnie złamać prawo, Portugalczyk wyznał prawdę fanom
  6. Wszystko wyszło na jaw. Zdradził ile zarobił na bonach turystycznych. Kwota przyprawia o zawrót głowy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News