Antoine Griezmann
Eleven
Autor Piotr Bernaciak - 15 Czerwca 2019

Griezmann dołączy do FC Barcelony w lipcu

Antoine Griezmann dołączy do FC Barcelony w lipcu. Plany katalońskiego klubu ujawnił wcześniej... dyrektor Atletico Madryt Miguel Angel Gil Marin, który wyjawił, że wszystko było już wiadome w marcu.

FC Barcelona długo pracowała nad transferem Antoine Griezmanna. Francuski napastnik już wcześniej miał przenieść się do Dumy Katalonii, ale finalnie postanowił zostać na kolejny sezon w Atletico Madryt. Mistrz Świata podjął jednak decyzję, że jego przygoda w Madrycie zakończyła się.

Natychmiast ruszyła lawina spekulacji. Media podawały, że Griezmann jest blisko dogadania się z PSG, które kusiło go olbrzymi pieniędzmi. Gdy wydawało się,że transfer do FC Barcelony jest już mało realny, pojawił się dyrektor Atletico Madryt Miguel Angel Gil Marin oświadczając, że Francuz przeniesie się do Barcelony, a wszystko wiadomo już od marca 2019 roku.

Gil Marin popsuł plany działaczom Dumy Katalonii, którzy planowali ogłosić transfer Francuza dopiero w lipcu, kiedy to oficjalnie przeniesie się na Camp Nou.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News