Grzegorz Krychowiak opinia
Lokomotiw
Autor Piotr Bernaciak - 4 Października 2019

Kolejne wyróżnienie dla Krychowiaka. Polak ze świetnymi opiniami w Rosji

Grzegorz Krychowiak cieszy się w tym sezonie świetnymi liczbami i fantastyczną grą w barwach Lokomotiwu. Drużyna z Moskwy zalicza zwycięstwa głównie dzięki grze Polaka, której należą się słowa pochwały. Nasz reprezentant jest chwalony.

Grzegorz Krychowiak przeszedł przed tym sezonem metamorfozę, którą trudno jest w jakikolwiek sposób wyjaśnić. Reprezentant Polski do tej pory grał nieźle w środku pola, spełniając założenia trenera, jednak to, co od lipca wyprawia w ofensywie, wprawia kibiców w ogromne zaskoczenie. Nasz zawodnik strzela kolejne gole, zalicza asysty i stał się prawdziwą gwiazdą.

Trudno było przewidzieć tak wielkie postępy w grze niemłodego już przecież pomocnika. Zaskoczył on wszystkich, pracując nad swoją postawą z przodu i póki co przynosi to drużynie fantastyczne korzyści. Nie może więc dziwić, że Krychowiak jest bardzo głośno chwalony przez kibiców, ale również przez krajowych ekspertów zajmujących się ligą rosyjską.

Piłkarz Realu Madryt poważnie chory? Klub wydał oświadczenie, ale plotki nie ucichłyPiłkarz Realu Madryt poważnie chory? Klub wydał oświadczenie, ale plotki nie ucichłyCzytaj dalej

Grzegorz Krychowiak z kolejnym wyróżnieniem

Jeden z rosyjskich portali sportowych zajmujący się ligą naszych wschodnich sąsiadów nazwał ostatnio Krychowiaka "najcenniejszym piłkarzem ligi". To ogromne wyróżnienie dla zawodnika grającego w jednych z topowych rozgrywek na świecie. Niewykluczone, że już niebawem będziemy mogli spodziewać się plotek dotyczących transferu Krychowiaka na zachód.

Nasz reprezentant już kiedyś imponował kibicom, gdy grał świetnie w barwach Sevilli i doczekał się transferu do PSG. Wydawało się, że może zostać gwiazdą ligi francuskiej, lecz jego pobyt w Paryżu był niegodny wspomnienia. Nie oznacza to jednak, że Polak jest spisany na wieczną tułaczkę po słabszych ligach. Jeżeli podtrzyma swoją formę, z pewnością trafi do innej ligi.

Grzegorz Krychowiak doczekał się pochwały

Rzadko zdarza się, by którykolwiek z polskich piłkarzy mógł zostać nazwany najcenniejszym zawodnikiem występującym w innej lidze niż Ekstraklasa. Oczywiście można tak powiedzieć o Robercie Lewandowskim, który bije rekordy w Bundeslidze, obiecująco gra także Krzysztof Piątek. Napastnik Milanu póki co jest jednak jeszcze daleko od tytułu, jaki został nadany właśnie Krychowiakowi.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News