Grzegorz Krychowiak
MARCIN GADOMSKI/AGENCJA SE/East News
Autor Aleksy Kiełbasa - 7 Października 2020

Krychowiak musi codziennie przechodzić badania. Czy wystąpi w dzisiejszym meczu?

Grzegorz Krychowiak musi przechodzić codzienne testy na obecność koronawirusa. Dlaczego? Wszystko związane jest z profilaktyką. W związku z tym, że Maciej Rybus jest zakażony COVID-m 19, istnieje ryzyko, że jego klubowy kolega, czyli właśnie Krychowiak, również może być również zarażony.

Niestety, ale koronawirus trochę namieszał w naszej reprezentacji. Najpierw COVID dopadł Jerzego Brzęczka, później Piotra Zielińskiego, następnie okazało się, że w związku z koniecznością kwarantanny Wojciech Szczęsny na zgrupowanie dojedzie dopiero dziś, a wczoraj pozytywny wynik testu otrzymał Maciej Rybus. To jeszcze bardziej skomplikowało sytuację, szczególnie Grzegorzowi Krychowiakowi.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragiczne wiadomości o nagłej śmierci. Polacy pogrążeni w żałobie, odeszła prawdziwa legenda
  2. Nagłe oświadczenie Biedronki. Sieć ostrzega klientów, oszustwo na ogromną skalę
  3. Kibice nie mogli uwierzyć własnym oczom. Na trening reprezentacji Polski wyszło tylko dziewięciu piłkarzy, co z resztą?
Nie żyje słynny dziennikarz sportowy. Legenda zmarła w dramatycznych okolicznościachNie żyje słynny dziennikarz sportowy. Legenda zmarła w dramatycznych okolicznościachCzytaj dalej

Grzegorz Krychowiak będzie codziennie przechodził testy

Maciej Rybus i Grzegorz Krychowiak wczoraj dotarli na zgrupowanie reprezentacji Polski. Obaj przeszli testy, które dały po południu pozytywny wynik na obecność koronawirusa Maciejowi Rybusowi. W związku z tym obrońca został odizolowany od reszty drużyny, ale zagrożenie nadal czyha. Potencjalnym zakażonym może być również Krychowiak. Dlatego podjęto decyzję, aby pomocnik Lokomotiwu Moskwa codziennie miał robione testy. Niestety, ale istnieje ryzyko, że Krycha może nie zagrać w którymś z najbliższych trzech spotkań i to nie przez decyzję trenera, a właśnie przez koronawirusa.

Tragedia z samego rana. Nie żyje trener reprezentacji Polski, wychował pokolenia wielkich sportowcówTragedia z samego rana. Nie żyje trener reprezentacji Polski, wychował pokolenia wielkich sportowcówCzytaj dalej

Reprezentację Polski czekają 3 spotkania w ciągu tygodnia

Biało-czerwoni w trakcie tygodnia rozegrają aż 3 mecze. Dziś podopieczni Jerzego Brzęczka zagrają towarzysko z Finlandią. Później naszych piłkarzy czekają już tylko spotkania w ramach Ligi Narodów. W niedzielę Polacy zmierzą się z Włochami, a w kolejną środę z Bośnią i Hercegowiną. Jak zapewnia doktor kadry, Jacek Jaroszewski, starcie z Finami, mimo „pozytywnego” Macieja Rybusa nie jest zagrożone.

- Nie ma żadnego zagrożenia, że mecz reprezentacji Polski z Finlandią się nie odbędzie. Konsultowaliśmy to z Głównym Inspektoratem Sanitarnym – uspokaja na łamach Przeglądu Sportowego, lekarz drużyny narodowej.

Szczegóły dotyczące transmisji dzisiejszego meczu Polska – Finlandia znajdziecie tutaj.

Źródło: Przegląd Sportowy

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mistrz świata w parkowaniu. Kto temu kierowcy BMW dał prawo jazdy?
  2. Naukowcy przecierali oczy ze zdumienia. Niezwykłe odkrycie dotyczące Księżyca
  3. Tragiczne wiadomości o nagłej śmierci. Polacy pogrążeni w żałobie, odeszła prawdziwa legenda
  4. Manchester United podpisał kontrakt z wielką gwiazdą. Kibice go pokochają, ma wyciągnąć zespół z kryzysu
  5. Kibice nie mogli uwierzyć własnym oczom. Na trening reprezentacji Polski wyszło tylko dziewięciu piłkarzy, co z resztą?
  6. Wchodzi nowy program 1500 plus. Wiemy, kto ma szansę dostać pieniądze

11 powodów dlaczego warto adoptować psa ze schroniska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News