Grzegorz Krychowiak euro
screen youtube.com/Sport.pl
Autor Łukasz Kowalski - 16 Października 2020

Grzegorz Krychowiak nie pojedzie na Euro? Zdumiewająca teza jednego z czołowych polskich dziennikarzy, sensacja

Grzegorz Krychowiak nie ma za sobą najlepszego okresu w swojej karierze. Pomocnik nie błyszczy tak jak w poprzednim sezonie, zarówno w reprezentacji Polski, jak i Lokomotivie Moskwa. Zawodnik jest uważany za jednego z największych przegranych niedawno zakończonego zgrupowania kadry. Zdaniem znanego dziennikarza może nie pojechać na przyszłoroczne mistrzostwa Europy.

Grzegorz Krychowiak w ostatnich tygodniach jest zdecydowanie bez formy. Gorzej wiedzie mu się w Lokomotivie Moskwa, a także zawiódł w reprezentacji Polski podczas październikowego zgrupowania. Słaba forma pomocnika na kilka miesięcy przed Euro może martwić, ale jak pokazały ostatnie mecze kadry, można Krychowiaka zastąpić.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Polski gwiazdor apeluje do Jerzego Brzęczka. Chce zagrać w kadrze, "Zasłużyłem sobie na to i zapracowałem"
  2. Z jej konta zniknęło nagle 1430,17 zł. Masowo ściągają absurdalną opłatę, apel Sasina nic nie dał
  3. Jerzy Engel w oparach absurdu. Słowa o Arkadiuszu Miliku będą się za nim ciągnęły bardzo długo
Piękna polska bokserka relaksuje się w basenie. Zmysłowe zdjęcie w bikini rozpala zmysły (FOTO)Piękna polska bokserka relaksuje się w basenie. Zmysłowe zdjęcie w bikini rozpala zmysły (FOTO)Czytaj dalej

Grzegorz Krychowiak nie pojedzie na Euro?

W meczach z Finladnią, Włochami oraz Bośnią I Hercegowiną błyszczeli ci, którzy do tej pory byli dodatkiem w linii pomocy do Grzegorza Krychowiaka. Świetne występy zaliczyli Jakub Moder, Karol Linetty oraz Jacek Góralski. Cała trójka może występować na pozycji dotychczas zajmowanej przez Krychowiaka.

Do tej pory pomocnik był jednym z filarów reprezentacji. Jednak jak się okazuje, kadra potrafi zagrać równie świetnie bez niego. Dlatego Krzysztof Stanowski w swoim kolejnym odcinku programu "Stanowisko" zastanawia się nad przyszłością reprezentacji Polski i ewentualnych powołaniach na przyszłoroczne mistrzostwa Europy.

- Wymieniliśmy samych pewniaków. Jerzy Brzęczek w pewnym momencie będzie musiał dokonać bardzo trudnego wyboru. Znaki zapytania pojawiły się na boku obrony, na boku pomocy i w środku pomocy. Tam trzeba znaleźć dwie ofiary - powiedział Stanowski w swoim programie.

- Zmieścić 23 nazwiska, to oznacza, że kilku piłkarzy trzeba odstrzelić. Wiem, że do turnieju może się jeszcze dużo zmienić, ale po ostatnim zgrupowaniu wypada albo Krychowiak, albo Zieliński. I jeszcze ktoś... Karbownik out? Szymański out? A może Kądzior? - zastanawiał się dziennikarz.

Nie żyje legenda polskiego sportu. Uwielbiany mistrz na zawsze pozostanie w sercach kibicówNie żyje legenda polskiego sportu. Uwielbiany mistrz na zawsze pozostanie w sercach kibicówCzytaj dalej

Znany dziennikarz nie widzi Krychowiaka w kadrze na Euro

Jego zdaniem, obecnie kadra na mistrzostwa Europy może pojechać bez Krychowiaka. Jak zaznaczył Stanowski, pomocnik Lokomotivu Moskwa jest obecnie bez formy i jego zdaniem nie zasłużył na powołanie do ścisłej kadry, która w czerwcu rozpocznie zmagania na mistrzostwach Europy.

- Gdybym ja miał decydować, to na turniej nie biorę Krychowiaka i Szymańskiego. Krychowiak jest za podobny do Linetty'ego i Góralskiego. I wtedy mamy 23 zawodników - stwierdził dziennikarz. Stanowski nie krył w programie złośliwych i kąśliwych uwag na temat piłkarza.

- Krychowiak znalazł się pod ostrzałem. Dlaczego? Bo jest bez formy i gra za nazwisko. Trzeba się zastanowić, czy da radę wrócić do formy. Gdybyśmy powoływali zawodników za to, jakimi piłkarzami są, to niestety Krychowiak spędziłby mistrzostwa Europy w swoim butiku, a nie na boisku - stwierdził.

- Pamiętamy ustawę o zwierzętach futerkowych, która znacząco w niego uderza. Być może dlatego nie był wystarczająco skoncentrowany podczas ostatnich meczów reprezentacji. Mam nadzieję, że wiosna będzie należeć do niego, że znów będzie czarował w lidze rosyjskiej, ale obecnie jest przegranym tego zgrupowania - zaznaczył Stanowski.

- Będzie bomba, oczywiście, nie taka jak przy Pawle Janasie, który nagle wysadził pół drużyny, ale dwóch piłkarzy będzie miało ból głowy - stwierdził na koniec.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Stracił prawko za jazdę po pijaku. Zaskoczył egzaminatora na placu manewrowym
  2. Rząd zagina parol na przeciwników maseczek. Morawiecki pewny swego
  3. Marzyła o jachcie, ale zdecydowała się na skromniejszy zakup. Wiemy, co Iga Świątek kupiła za pieniądze z wygranej
  4. Polski gwiazdor apeluje do Jerzego Brzęczka. Chce zagrać w kadrze, "Zasłużyłem sobie na to i zapracowałem"
  5. Nie żyje legenda polskiego sportu. Mistrz Polski na zawsze pozostanie w sercach kibiców
  6. Pilny apel rządu. Nie jest dobrze. Najnowszy komunikat może bardzo niepokoić Polaków wyjeżdzających za granicę

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News