Grzegorz Krychowiak
instagram.com/grzegorzkrychowiak
Autor Mateusz Wysokiński - 21 Marca 2020

Wielkie wyróżnienie Grzegorza Krychowiaka. Kibice go kochają, niesamowite osiągnięcie, brawo

Grzegorz Krychowiak staje się prawdziwą ikoną w Rosji. Pomocnik reprezentacji Polski jest czołową postacią swojego Lokomitiwu, a jego postawa świadczy o tym, że przenosiny do ligi rosyjskiej były najlepszym pomysłem. Dobra gra Polaka nie może umknąć uwadze kibiców klubu, którzy wyróżnili go prestiżową nagrodą po raz piąty w tym sezonie.

Grzegorz Krychowiak jest postacią, która staje się w Moskwie kultowa. Od kiedy pomocnik przeszedł z PSG do Lokomitiwu, wnosił wielką jakość w grę swojego nowego zespołu i pokazał, że nie nieudany pobyt we Francji był tylko incydentem przy pracy. O ile już poprzedni sezon był bardzo udany dla Polaka, o tyle ten jest prawdziwie rewelacyjny. Mimo że zawodnik jest utożsamiany z formacją defensywną, to udało mu się zdobyć w tym sezonie ligowym aż 10 bramek - 9 w lidze oraz jedno trafienie w Lidze Mistrzów. Taka postawa nie umknęła kibicom, którzy wręczyli pomocnikowi prestiżową nagrodę.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Nie żyje kultowa postać polskiej piłki nożnej. Kibice nie mogą powstrzymać łez, wielka strata
2. Przestępcy znaleźli wyjątkowo perfidny sposób na okradanie mieszkań. Uważaj, kto do Ciebie puka

Kamil Stoch wciąż nie otrzymał swojej nagrody. Polak czeka na prawdziwą fortunęKamil Stoch wciąż nie otrzymał swojej nagrody. Polak czeka na prawdziwą fortunęCzytaj dalej

Grzegorz Krychowiak z kolejnym wyróżnieniem. Zachwyty nad grą Polaka nie ustają

Wyróżnieniem, które dostał Krychowiak ,jest tytuł najlepszego piłkarza Lokomitiwu w marcu. Zawodnik swoją statuetkę może zawdzięczać przede wszystkim dzięki bardzo udanej grze przeciwko FK Rostów. Polak był prawdziwym dominatorem w trakcie spotkania, strzelił bramkę oraz asystował, a jego klub wygrał 3:1.

Polski piłkarz zgarnął większość głosów w internetowym głosowaniu wśród kibiców Lokomitiwu z wynikiem aż 70% poparcia ankietowanych. Drugie miejsce zajął bramkarz "Parowozów" - Guilherme Marinato. Rosjanin brazylijskiego pochodzenia zyskał jednak tylko 11% poparcia wśród głosujących.

Piękna żona gwiazdora Ekstraklasy przekazała polskiemu szpitalowi podarunek. Piękny gestPiękna żona gwiazdora Ekstraklasy przekazała polskiemu szpitalowi podarunek. Piękny gestCzytaj dalej

Wojciech Szczęsny gratuluje Krychowiakowi

Na temat dobrej postawy Grzegorza Krychowiaka postanowił wypowiedzieć się także Wojciech Szczęsny. Były bramkarz Arsenalu postanowił trochę zażartować ze swojego przyjaciela i zrobił to w dość charakterystyczny sposób.

- Sportowo tego nie wytłumaczysz, że Krychowiak strzela 10 bramek w sezonie. Tak naprawdę są możliwe dwie analizy. Albo Krychowiak świetnie, albo liga rosyjska bardzo słabo. Że Krychowiak świetnie jest mało prawdopodobne, to... Nie wiedziałem, że dożyję czasów, że on będzie grał na "10" gdziekolwiek, nawet na podwórku z kolegami. Ja się cieszę. Wygłupiam się, bo to Krycha, ale ja nie mogę go pochwalić - powiedział Szczęsny w programie "Foot Truck".

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Umierał i nawet nie wiedział, że przed nim odszedł jego brat, siostra i mama. Wszystko przez jeden obiad, tragedia w USA
  2. "Kobieta wjechała pod ciężarówkę, zginęła na miejscu". Śmiertelny wypadek na ważnej drodze na Mazowszu
  3. PZPN zamierza pomóc polskim klubom. Zbigniew Boniek ujawnia szczegóły planu
  4. Kamil Stoch zakończy karierę? Eksperci nie mają wątpliwości, wyjście jest jedno
  5. Gwiazdor Juventusu złamał kwarantannę. Chciał opuścić kraj, czeka go surowa kara
  6. Bada od 40 lat koronawirusy, wyciekł jego prywatny list. Twierdzi, że wie czym niwelować wirusa

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News