Grzegorz Krychowiak: żona
Autor Piotr Bernaciak - 6 Stycznia 2020

Żona Grzegorza Krychowiaka wygląda jak prawdziwa petarda. Jest niewiarygodnie piękna (FOTO)

Grzegorz Krychowiak: żona pomocnika reprezentacji Polski wygląda nieprawdopodobnie. Niewiele osób wie, czym zajmuje się zjawiskowa Celia Jaunat. Kilka dni temu została ona żoną zawodnika Lokomotiwu Moskwa.

Grzegorz Krychowiak: żona jednego z najlepszych polskich pomocników zdecydowanie nie jest osobą, która zamierza stać w cieniu swojego męża. Ona również znana jest na całym świecie i odnosi sukcesy zawodowe tak jak jej partner, którego zna już od najmłodszych lat życia. Trzeba przyznać, że Krychowiakowie sprawiają wrażenie bardzo dobrze dobranej pary.

Celia Jaunat od wielu lat zaangażowana jest w pracę jako modelka, która często pojawia się na wybiegach na całym świecie. Jest również bardzo zaangażowana w promocję samej siebie za sprawą Instagrama, gdzie często pojawiają się fotografie przedstawiające jej codzienne życie. Wystarczy spojrzeć na kilka z nich, by zdać sobie sprawę z tego, że francuska partnerka życiowa Grzegorza Krychowiaka jest piękną kobietą.

Anna Lewandowska pojawiła się na gali Mistrzów Sportu. Po raz pierwszy widać zaokrąglony brzuszekAnna Lewandowska pojawiła się na gali Mistrzów Sportu. Po raz pierwszy widać zaokrąglony brzuszekCzytaj dalej

Grzegorz Krychowiak: żona Polaka wygląda zjawiskowo

Grzegorz Krychowiak: żona jednego z najlepszych polskich piłkarzy pochodzi z Francji. To właśnie tam poznała młodego Grzegorza, który zaczynał stawiać swoje pierwsze kroki w seniorskim futbolu w tamtejszych drużynach. Jak oboje opowiadają, już od pierwszych dni spędzanych razem byli nierozłączni. Stało się jasne, że prędzej czy później zwiążą się ze sobą na dłużej.

- Na początku najbardziej spodobał mi się jego akcent. Urzekł mnie tym jak mówi. To sprawiło, że zwróciłam na niego uwagę - wyznała modelka. Jednak i wygląd piłkarza miał tu wiele do powiedzenia. - Widziałam również, że jest świetnie zbudowany. Wysoki, umięśniony... - mówiła Celia Jaunat o swoim ówczesnym narzeczonym w Dzień Dobry TVN. Dziś oboje są już po ślubie, do którego doszło w te święta.

Grzegorz Krychowiak: żona Polaka to prawdziwa petarda

Nie da się ukryć, że obecność żony Grzegorza Krychowiaka na trybunach podczas meczu reprezentacji Polski oraz Lokomotiwu Moskwa wzbudza wielkie zainteresowanie ze strony fotoreporterów, którzy starają się uchwycić przepiękną Francuzkę w swoich obiektywach.

ZOBACZ ZDJĘCIA CELII JAUNAT:

Celia Jaunat

Celia Jaunat

Celia Jaunat

(fot. Instagram - Celia Jaunat)

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News