Gwałt
Pixabay
Autor Mateusz Dziubiński - 21 Maja 2020

Sportowiec twierdzi, że był molestowany w samolocie. Jego wypowiedź zadziwiła fanów

Gwałt to poważne przestępstwo, o którego popełnienie posądza się głównie mężczyzn. Jednak i kobiety potrafią dopuścić się wykorzystania na tle seksualnym, o czym przekonał się zawodnik występujący w słynnej amerykańskiej lidze NFL. Padł on ofiarą nieobyczajnego zachowania ze strony kobiety w samolocie pełnym ludzi. 

Gwałt to jedna z najstraszniejszych zbrodni, jakich może się dopuścić człowiek. Niestety również gwiazdy światowego sportu, jako ludzie rozpoznawalni i podziwiani, są narażeni na ataki o podłożu seksualnym. W Stanach Zjednoczonych wybuchł skandal, gdy okazało się, że w trakcie podróży samolotem molestowany był zawodnik futbolu amerykańskiego.

Polskie media potwierdzają wspaniałe informacje. Rodzina Lewandowskiego powiększy się lada dzień, gratulujemyPolskie media potwierdzają wspaniałe informacje. Rodzina Lewandowskiego powiększy się lada dzień, gratulujemyCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Olbrzymia tragedia w rodzinie słynnego gwiazdora. Jego 8-letni synek zginął w dramatyczny sposób
  2. Ukradziono auto pilota Lotniczego Pogotowia. W środku licencja i sprzęt, bez którego nie może latać

Gwałt to zbrodnia, której ofiarami zostać mogą wszyscy

Amerykańskie media poinformowały o dość niecodziennym incydencie z udziałem zawodnika tamtejszej ligi NFL. Sportowiec miał paść ofiarą molestowania ze strony kobiety, która zajmowała miejsce obok w samolocie lecącym z Los Angeles do Newark. Sytuacja wyszła na jaw po tym, gdy okazało się, że futbolista postanowił pozwać linię lotniczą United Airlines do sądu za ten incydent.

Wszystko przez bierność pracowników tejże linii. Mężczyzna oraz inni lecący samolotem pasażerowie mieli podobno wielokrotnie skarżyć się na zachowanie pewnej kobiety. Sprawiała ona wrażenie, jakby znajdowała się pod wpływem środków odurzających i pozwoliła sobie na nieobyczajne zachowanie względem sportowca.

Jarosław Bieniuk zdecydowanie reaguje na dokument TVP. Reżyser oskarżył go o ukrywanie pedofiliJarosław Bieniuk zdecydowanie reaguje na dokument TVP. Reżyser oskarżył go o ukrywanie pedofiliCzytaj dalej


Futbolista padł ofiarą molestowania ze strony agresywnej kobiety

Kilkukrotnie kładła dłoń na udach i kolanie męzczyzny. Sytuacja była bardzo niekomfortowa dla zawodnika i trwała dość długo. Z relacji wynika, że po wcześniejszych próbach obmacywania, po upływie kolejnej godziny, kobieta stała się jeszcze bardziej natarczywa i złapała go za krocze. Dopiero po tym incydencie obsługa samolotu postanowiła interweniować i przesadzić kobietę na inne miejsce. To jednak nie pomogło i sportowiec, którego personaliów nie ujawniono, zdecydował się pozwać linię United Airlines i zażądać odszkodowania. Na ten moment nie wiadomo jakiej kwoty oczekuje futbolista.

Źródło: "Super Express"

ZOBACZ TAKŻE:

  1. W słowa Andrzeja Dudy aż trudno uwierzyć. Mówił o polskiej turystyce
  2. Przeraźliwa wizja Jackowskiego. Już się zaczęło. Jasnowidz powiedział co stanie się w Warszawie
  3. Adam Małysz opowiedział o swojej tajemniczej pasji. Zaraził nią Kamila Stocha
  4. Bayern Monachium poinformował o kontuzji swojego zawodnika. Lekarze są pewni, nie zagra do końca sezonu
  5. Jan Tomaszewski bezwzględny wobec przedłużenia kontraktu z Brzęczkiem. "Doprowadził do kompromitacji Polski"
  6. Już 1 czerwca kroki milowe w powrocie do normalności. Podjęto ostateczne decyzje w dwóch sprawach

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News