gwałt
pixabay.com/qimono
Autor Mateusz Wysokiński - 23 Kwietnia 2020

Porażający gwałt na niepełnoletniej. Gwiazdor piłki nożnej na ławie oskarżonych, straszne szczegóły

Gwałt na 17-letniej Włoszce odbił się szerokim echem w całych, piłkarskich Włoszech. Sprawa młodej mieszkanki Vincenzy jest bardzo kontrowersyjna. Szczególnie, że na ławie oskarżonych usiądzie jedna z największych gwiazd reprezentacji Włoch, która miała - rzekomo - zmuszać kobietę do stosunków seksualnych, mimo że ta nie była pełnoletnia.

Gwałt na młodej mieszkance Włoch w wykonaniu piłkarza znanego dobrze całemu światu bulwersuje cały półwysep Apeniński. Kobieta, która miała być gwałcona przez reprezentanta Włoch stanie przed sądem, gdzie będzie udowadniać swoje racje. Kiedy jej słowa okażą się prawdą, piłkarz na długie lata trafi do więzienia. To nie pierwszy wybryk gracza Brescii, który w przeszłości miał niezliczone problemy z prawem.

DZISIAJ GRZEJE

  1. Tak mieszka Kamil Stoch. Dom skoczka wygląda jak pałac i jest wart miliony, zachwycająca posiadłość
  2. Świetne wieści dla Polski. Udało się ograniczyć transmisję poziomą koronawirusa
Kamil Stoch i jego przepiękna żona zachwycają w internecie. Wielka miłość uwieczniona na zdjęciu (FOTO)Kamil Stoch i jego przepiękna żona zachwycają w internecie. Wielka miłość uwieczniona na zdjęciu (FOTO)Czytaj dalej

Gwałt na młodej dziewczynie zbulwersował Włochy. Piłkarz miał ją brutalnie wykorzystywać

Piłkarzem, który będzie musiał bronić się przed sądem, jest Mario Balotelli. Zawodnik, który już nie raz miał problemy z prawem, teraz będzie odpowiadał za rzekome zgwałcenie 17-letniej dziewczyny, która miała być ofiarą przemocy seksualnej ze strony gracza w 2018 roku. Dowody przeciwko Balotelliemu są ponoć przytłaczające, a organy ścigania nie wykluczają, że były gracz m.in. Manchesteru City i Interu Mediolan będzie mógł nawet usłyszeć wyrok skazujący go na karę więzienia.

- W styczniu 2018 roku wszystko zaczęło się za zgodą. Później jednak doszło do aktów seksualnych, których moja klientka nie chciała. Wszystko to przerodziło się w przemoc seksualną - powiedziała adwokatka zgwałconej Włoszki.

Jan Tomaszewski wskazał kandydatów na zastąpienie Brzęczka. Wśród nich wiceprezes polskiego klubuJan Tomaszewski wskazał kandydatów na zastąpienie Brzęczka. Wśród nich wiceprezes polskiego klubuCzytaj dalej

Balotelli miał zmuszać swoją ofiarę do milczenia

Znajomość między piłkarzem a Włoszką miała nawiązać się w 2018 roku, kiedy to zawodnik występował jeszcze na poziomie francuskiej Ligue 1. Piłkarz miał uwieść 17-letnią dziewczynę, która przedstawiła mu się jako 18-latka i zmusić ją do stosunków seksualnych.

Kiedy faktyczny wiek dziewczyny wyszedł na jaw, piłkarz miał ją szantażować i zaoferował 100 tysięcy euro za milczenie. Sam Włoch nie potwierdza tej wersji wydarzeń i twierdzi, że jest ofiarą nagonki mediów i wymiaru sprawiedliwości.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gowin przedstawił swój plan. Zakłada wprowadzenie stanu klęski żywiołowej, ale na krótko
  2. Jechałeś tymi autobusami? Jesteś poszukiwany przez sanepid, musisz się koniecznie zgłosić
  3. Trener kadry Polski podał się do dymisji. Uznał, że przez ostatnie 2 lata spełnił swój cel
  4. Mecz reprezentacji Polski z Holandią zostanie odwołany? Pojawił się ogromny problem
  5. Jakim samochodem jeździ Robert Lewandowski? Cena jest wprost kosmiczna, wielu może pozazdrościć
  6. TVP potwierdza, będzie debata prezydencka. Jest już data i nazwisko prowadzącego

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News