Fame MMA
Instagram
Autor - 6 Lutego 2020

Gwiazda Fame MMA zawalczy z zawodowym fighterem. "Będzie gorąco"

Fame MMA zrzesza youtuberów i celebrytów, którzy za okazałe gaże wchodzą do oktagonu i dają parasportowy show. Jeden z zawodników freakowej federacji postanowił spróbować sił w innej organizacji i zmierzyć się z profesjonalnym sportowcem.

Śmiałkiem okazał się Piotr Witczak, w internecie znany jako Bonus BGC. "Łazarski gladiator" wystąpi na gali organizacji Celtic Gladiator w Bełchatowie. W nadchodzącej walce popularny Bonus poszuka pierwszego zwycięstwa w karierze.

Nie żyje medalista mistrzostw świata. Miał tylko 22 lataNie żyje medalista mistrzostw świata. Miał tylko 22 lataCzytaj dalej

Z Fame MMA do profesjonalnej kariery?

Bonus BGC w ostatnich miesiącach przeszedł oszałamiającą przemianę. Schudł ponad 30 kilogramów i odstawił używki, z którymi poprzednio miał spore problemy. Nie wystarczyło to jednak, by pokonać Marcina Najmana. Bokser bez trudu pokonał Witczaka już w pierwszej rundzie. To jednak nie zniechęciło Bonusa BGC do podjęcia kolejnej próby pokonania zawodowego sportowca.

Jego rywalem na gali Celtic Gladiator będzie Anglik John Painter. Ów zawodnik, na szczęście dla Bonusa, nie legitymuje się wybitnym bilansem. Spośród 13 walk wygrał tylko jedną, a pozostałe przegrał. Dotychczasowy bilans walk poznańskiego zawodnika wynosi natomiast 0-4-0.

Fame MMA rozsta się z Bonusem BGC?

Niedawno w mediach społecznościowych internetowego celebryty pojawił się wpis sugerujący, że zakończy on współpracę z Fame MMA. Wydaje się, że Bonus wiąże spore nadzieje z nową federacją.

"Liczę na wasz doping na żywo. Walka czysto sportowa z doświadczonym anglikiem Jon Painter. Nie mogę się doczekać. Pierwsze zwycięstwo w MMA to jest to czego pragnę najbardziej na świecie, w marcu w mediach społecznościowych będzie naprawdę gorąco" - czytamy na jego Facebooku.

Gala w Bełchatowie odbędzie się 14 marca. Zobaczymy, czy sympatycznemu zawodnikowi z Poznania uda się przełamać i odnotować pierwsze zwycięstwo w oktagonie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielki dramat napastnika reprezentacji Polski. Nie pojedzie na Euro, kibice nie mogą uwierzyć
  2. Świetne wiadomości z TVP. Znany dziennikarz przejdzie do stacji na Euro 2020
  3. Przerażające doniesienia ze świata sportu. Ofiary gwałtów postanowiły przerwać milczenie
  4. Krzysztof Piątek odmówił Mourinho. Napastnik poszedł za radą żony
  5. Legia Warszawa pozbywa się dwóch piłkarzy. Nie zobaczymy ich na boiskach Ekstraklasy
  6. Dramat Kubackiego i Stocha. W mediach pojawiły się niepokojące doniesienia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News