Igrzyska olimpijskie kobieta
Pixabay
Autor Piotr Bernaciak - 8 Stycznia 2020

Straszny incydent przed rozpoczęciem młodzieżowych IO. 35-latka walczy o życie w szpitalu

Igrzyska olimpijskie odbywają się również w wydaniu młodzieżowym. Przed oficjalną ceremonią rozpoczęcia doszło do tragicznego wypadku, o którym piszą media z całego świata. Jedna z kobiet walczy o życie.

Igrzyska olimpijskie odbywają się co dwa lata, jednak organizowane są one nie tylko dla dorosłych sportowców. Organizowana jest również specjalna impreza dla młodszych osób, które dopiero wchodzą w wiek zawodowca, jednak chca już mierzyć się z najlepszymi w swojej dyscyplinie z innych krajów. Ich rywalizacja również może przynieść nam sporo emocji.

Dziś doszło do bardzo smutnego wydarzenia, które jest związane z całą imprezą, a konkretnie jej inauguracją. Jedna z osób przygotowujących się do występu uczestniczyła w smutnym wypadku, w konsekwencji którego trafiła do szpitala. Kobieta obecnie walczy o swoje życie, a jej sytuacja jest naprawdę poważna. Informacje podawane przez media są bardzo poważne.

Córka Adama Małysza wygląda wprost nieziemsko. Wyrosła na prawdziwie piękną kobietę (FOTO)Córka Adama Małysza wygląda wprost nieziemsko. Wyrosła na prawdziwie piękną kobietę (FOTO)Czytaj dalej

Igrzyska olimpijskie w wydaniu młodzieżowym cieszą się zainteresowaniem

Młodzieżowe igrzyska olimpijskie w Lozannie mają rozpocząć się już niebawem. Dziś odbył się jeden z treningów przed inauguracją, w trakcie którego doszło do strasznego incydentu. 35-letnia łyżwiarka straciła równowagę, znajdując się na specjalnych linach, przez co spadła prosto na taflę lodu z wysokości pięciu metrów. Upadek wyglądał ponoć naprawdę niedobrze.

Szybko została ona przetransportowana do szpitala w Lozannie, gdzie cały czas przebywa. Z wiadomości przekazywanych przez zagraniczne media wiemy, że kobieta wciąż walczy o swoje życie. Póki co nie ujawniono żadnych konkretnych informacji o stanie jej zdrowia, jednak Międzynarodowy Komitet Olimpijski w specjalnym oświadczeniu życzył jej zdrowia.

Igrzyska olimpijskie dla młodzieży rozpoczną się 9 stycznia

Młodzieżowe igrzyska olimpijskie mają rozpocząć się jutro. Potrwają do 22 stycznia, a w ich trakcie zapewne przyjdzie nam podziwiać talenty wielu młodych sportowców z całego świata.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pikantne nagranie pogrążyło trenera znanego klubu. Został zawieszony przez obrzydliwy filmik
  2. Piłkarze znanego polskiego klubu ustawiali własne mecze? PZPN rozpoczął dochodzenie, sprawa jest bardzo poważna
  3. Legendarny piłkarz zaatakowany pod własnym domem. Bandyci spalili mu samochód, został postrzelony
  4. Włosi podali informacje na temat przyszłości Krzysztofa Piątka. "To nieuniknione"
  5. Legendarny polski klub na skraju przepaści. Pojawiła się ostatnia nadzieja
  6. Fanki zamurowało, Justyna Żyła przyznała się do sztucznego poprawienia swojej urody. Do sieci wyciekły zdjęcia "przed" i "po"
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News