igrzyska olimpijskie
instagram.com/andresiniesta
Autor Mateusz Wysokiński - 22 Lutego 2020

Iniesta może wrócić do reprezentacji Hiszpanii. Wszystko wyjaśni się przed olimpiadą

Igrzyska Olimpijskie w Tokio mogą przynieść wiele emocji kibicom światowej piłki nożnej. Turniej olimpijski, który wyłoni najlepszą drużynę na igrzyskach może odbyć się z udziałem legendarnego Andresa Iniesty. Legendarny zawodnik FC Barcelony miał dostać propozycję, aby dołączyć do kadry Hiszpanii i pomóc jej w wywalczeniu złotego krążka.

Igrzyska olimpijskie dla wielu sportowców są prawdziwym zwieńczeniem sportowej kariery. Szczególnie piłkarze, którzy mają na swoim koncie sukcesy w klubach i w seniorskiej piłce wyrażają chęć, aby zdobyć medal. Andres Iniesta, który występuje obecnie w japońskim Vissel Kobe dostał dość ciekawą propozycję od swojego związku piłkarskiego. Pomocnik, który święcił tryumfy w barwach FC Barcelony, miałby stać się czołową postacią drużyny, która zawalczy o złoto w Tokio.

Kibice Legii odpowiedzieli władzom ligi. Kolejny kontrowersyjny transparent na trybunach (FOTO)Kibice Legii odpowiedzieli władzom ligi. Kolejny kontrowersyjny transparent na trybunach (FOTO)Czytaj dalej

Igrzyska olimpijskie. Andres Iniesta może wrócić do kadry Hiszpanii

Informację o powrocie legendarnego pomocnika do kadry przekazał kataloński "Sport". Dziennikarze hiszpańskiej prasy mieli dotrzeć do informacji mówiącej o tym, że federacja hiszpańska miała zwrócić się do Iniesty z prośbą o dołączenie do kadry na olimpiadę. Zawodnik, który jest coraz bliżej końca swojej długiej kariery, miał wyrazić zainteresowanie, a wraz z nim inni, zasłużeni piłkarze.

Okazuje się, że kolegami Iniesty w kadrze olimpijskiej mogą być Sergio Ramos i Gerard Pique. Zawodnicy mieli sami skontaktować się z federacją i wyrazić swoje zainteresowanie względem występu na imprezie. Wśród grona piłkarzy, którzy są przymierzani do drużyny olimpijskiej, znajduje się także David Silva. Pomocnik Manchesteru City ma wystąpić na imprezie tylko wtedy, kiedy władze federacji nie dogadają się z Iniestą.

Wyjątkowo smutne doniesienia z Niemiec. Śmierć na meczu Roberta Lewandowskiego, nie żyje mała dziewczynkaWyjątkowo smutne doniesienia z Niemiec. Śmierć na meczu Roberta Lewandowskiego, nie żyje mała dziewczynkaCzytaj dalej

Iniesta sięgnie po medal?

Nie da się ukryć, że tytuł mistrza olimpijskiego z reprezentacją Hiszpanii byłby idealnym ukoronowaniem kariery dla Iniesty. Piłkarz w trakcie swojej kariery cztery razy zwyciężał w Lidze Mistrzów, dwa razy został mistrzem Europy, a także zaliczył tryumf na mundialu. Do jego osiągnięć należy doliczyć wszelkie mistrzostwa Hiszpanii i puchary krajowe zdobyte w barwach Barcelony.

Trzeba przyznać, że kadra Hiszpanii złożona z Iniesty, Ramosa i Pique byłaby faworytem turnieju olimpijskiego. Swoją decyzję o starcie na olimpiadzie piłkarz ma jednak przekazać tuż przed powołaniami na imprezę w Tokio.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Straszne odkrycie celników. Przecierali oczy, nie mogli uwierzyć w zawartość paczki
  2. Niepokojąca wizja Jackowskiego. Przepowiada pożar w Warszawie
  3. Łukasz Piszczek strzelił niezwykłą bramkę. Pękamy z dumy, wielki mecz Polaka (WIDEO)
  4. Arkadiusz Milik o krok od transferu z Napoli. Polak podjął już decyzję, wszystko jasne
  5. Polscy skoczkowie potraktowani nieludzko. Wszystko na kilkanaście godzin przed Pucharem Świata, co za upokorzenie
  6. W McDonald's doszło do horrendum. Rodzice nie będą już tak chętnie brać tam dzieci?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News