Jakub Błaszczykowski
Facebook Kuba Błaszczykowski
Autor Mateusz Dziubiński - 7 Sierpnia 2020

Zwrot w sprawie transferu Aleksandra Buksy. Miał trafić do FC Barcelony, Błaszczykowski nie ma wątpliwości

Jakub Błaszczykowski był ostatnio gościem Jakuba Polkowskiego i Łukasza Wiśniowskiego na kanale Foot Truck. Reprezentant Polski podczas rozmowy z dziennikarzami opowiedział między innymi o Adamie Buksie. Uznawany za wielki talent młody napastnik Wisły Kraków jest rozchwytywany przez największe kluby Europy. Błaszczykowski nie ma wątpliwości co do tego, jak potoczy się przyszłość 17-latka. 

Jakub Błaszczykowski od jakiegoś czasu łączy obowiązki piłkarza i współwłaściciela Wisły Kraków. Doświadczony zawodnik podczas wywiadu dla kanału Youtube Foot Truck wypowiedział się na temat krakowskiego klubu i jego gwiazdy, 17-letniego Aleksandra Buksy.

Justyna Żyła gra na nerwach Piotrowi Żyle? Została przyłapana z mężczyzną, teraz odpowiedziała na pytanie, czy jest w związkuJustyna Żyła gra na nerwach Piotrowi Żyle? Została przyłapana z mężczyzną, teraz odpowiedziała na pytanie, czy jest w związkuCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Marta Linkiewicz przekroczyła kolejną granicę. Pokazała się bez ubrań przed tysiącami Polaków, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)
  2. Poważny problem z turystami na Śnieżce. Władze apelują. Sytuacja coraz bardziej wymyka się spod kontroli


Jakub Błaszczykowski opowiedział o wschodzącej gwieździe Ekstraklasy

Reprezentant Polski i współwłaściciel Wisły Kraków był ostatnio gościem Łukasza Wiśniowskiego i Jakuba Polkowskiego na kanale Foot Truck. Jakub Błaszczykowski, który ma za sobą udaną akcję utrzymania Wisły w Ekstraklasie, odpowiedział na pytania dziennikarzy. Jedno z nich dotyczyło wschodzącej gwiazdy Ekstraklasy Aleksandra Buksy.

17-letni napastnik w ostatnich miesiącach wzbudził spore zainteresowanie europejskich klubów. Możliwość sprowadzenia młodzieżowca rozważały największe ekipy Starego Kontynentu z FC Barceloną, Interem Mediolan i AC Milan na czele. Na razie jednak konkretów brakuje, a zawodnik przygotowuje się do nowego sezonu w barwach Wisły. Jakub Błaszczykowski zdradził, że ma wobec Buksy ambitne plany.

Adam Małysz dał się nabrać poważnemu przestępcy? Dziennikarskie śledztwo pokazało przerażającą prawdęAdam Małysz dał się nabrać poważnemu przestępcy? Dziennikarskie śledztwo pokazało przerażającą prawdęCzytaj dalej


Reprezentant Polski nie ma wątpliwości co do przyszłości mlodzieżowca

Błaszczykowski wyznał podczas rozmowy, że podpisanie nowej umowy z Aleksandrem Buksą jest dla niego absolutnym priorytetem. Zdradził również, że zawodnik nie był zadowolony z przebiegu negocjacji na temat nowego kontraktu.

- W grudniu udało nam się przedłużyć współpracę i wydawało mi się, że jest wszystko w porządku. Później zaczęły dochodzić do mnie głosy, że to, w jaki sposób prowadzone były negocjacje, praktycznie zamyka nam drogę do kolejnych rozmów - powiedział Jakub Błaszczykowski. 34-latek zdradził jednak, że jego zdaniem uda się podpisać nową umowę z napastnikiem i przynajmniej na razie zostanie on w Wiśle Kraków.

- Gdzieś w okolicach lutego postanowiłem wziąć sprawy w swoje ręce i poszedłem na spotkanie z tatą Olka, panem Adamem. On przedstawił mi, jak wygląda sprawa. Wyjaśnił, że nie tak to wszystko powinno wyglądać. Jednak udało nam się złapać niezły kontakt i teraz wszystko zależy od empatii tej dwójki. Mam jednak wrażenie, że wszystko zmierza w dobrym kierunku - wyjawił reprezentant Polski.

Źródło: Transfery.iinfo, Foot Truck

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Biedronka przez dwa dni sprzedaje za pół ceny. Wystarczy kupić dwa produkty z jednej kategorii
  2. Mrówki stworzyły żywy most by napaść na gniazdo os. Niesamowite nagranie
  3. Lekarze długo walczyli o życie Fabio Jakobsena. Z samego rana na Tour de Pologne zwołano pilną konferencję prasową
  4. Polski sport w żałobie. Z samego rana dowiedzieliśmy się o śmierci legendy, dawnego selekcjonera
  5. Zatrważające wiadomości potwierdziły się. Koronawirus w reprezentacji Polski, ośrodek został zamknięty
  6. Dziwne oznaczenia na radiowozach - Co oznaczają? Bardzo ważne

WYBORNE KOTLETY - NAJLEPSZY PRZEPIS

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News