Jakub Błaszczykowski
Facebook Kuba Błaszczykowski
Autor Piotr Mika - 7 Października 2020

Kibic może trafić do więzienia. W sprawę "zamieszany" był Jakub Błaszczykowski

Jakub Błaszczykowski to jedna z legend polskiej piłki, a wielu fanów chciałoby mieć zdjęcie ze swoim idolem. Niestety, w czasie pandemii próby dotarcia do zawodnika, zwłaszcza zaraz po meczu, mogą skończyć się w bardzo nieprzyjemny sposób. Przekonał się o tym kibic Jagiellonii, który zrobił sobie zdjęcie z Kubą po meczu Jagiellonia - Wisła Kraków.

Jakub Błaszczykowski jest jednym z najbardziej popularnych polskich zawodników, który mimo upływu lat nadal wzbudza wiele pozytywnych emocji. Niestety, fani mają teraz utrudniony kontakt ze swoim idolem z powodu szalejącej pandemii koronawirusa. Niektórzy jednak nie zwracają uwagi na zagrożenie i mogą ponieść za to bardzo przykre konsekwencje.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragiczne wiadomości o nagłej śmierci. Polacy pogrążeni w żałobie, odeszła prawdziwa legenda
  2. Nagłe oświadczenie Biedronki. Sieć ostrzega klientów, oszustwo na ogromną skalę
  3. Kibice nie mogli uwierzyć własnym oczom. Na trening reprezentacji Polski wyszło tylko dziewięciu piłkarzy, co z resztą?
Tragedia z samego rana. Nie żyje trener reprezentacji Polski, wychował pokolenia wielkich sportowcówTragedia z samego rana. Nie żyje trener reprezentacji Polski, wychował pokolenia wielkich sportowcówCzytaj dalej

Jakub Błaszczykowski pozował do zdjęcia z fanem, teraz kibic może trafić do więzienia

Po meczu Jagiellonii z Wisłą Kraków jeden z kibiców białostockiego klubu wszedł przez niestrzeżoną bramkę na murawę, aby zrobić sobie i swoim dzieciom zdjęcie z Jakubem Błaszczykowskim. Sprawa odbiła się szerokim echem, ponieważ piłkarze powinni być odizolowani od kibiców, aby uniknąć zarażenia. Z tego względu Kuba musiał wracać do Krakowa sam i do drużyny mógł dołączyć dopiero po przejściu dodatkowych testów na koronowirusa. Te okazały się być negatywne.

Okazuje się, że cała sprawa może mieć niezwykle przykre konsekwencje dla 41-letniego kibica. Policja zdołała dotrzeć do mężczyzny, który już usłyszał zarzuty. Jak informuje przedstawicielka białostockiej policji, mężczyźnie grozi nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

- Mężczyzna złamał przepisy dotyczące organizacji imprez masowych. Dokładnie chodzi o art. 60 ustawy. Policyjne dochodzenie doprowadziło do zatrzymania 41-latka. Mężczyzna usłyszał zarzut wdarcia się na teren boiska podczas trwania imprezy masowej. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Sprawa trafiła już do prokuratury - powiedziała cytowana przez Polskie Radio Białystok Katarzyna Zarzecka.

Nieprawdopodobny sukces Igi Świątek. Przegoniła Radwańską, zdominowała rywalkę w ćwierćfinaleNieprawdopodobny sukces Igi Świątek. Przegoniła Radwańską, zdominowała rywalkę w ćwierćfinaleCzytaj dalej

Jagiellonia również została ukarana

Pierwsza konsekwencję całego zdarzenia poniosła sama Jagiellonia, która została ukarana finansowo przez Komisję Ligi. Kara pieniężna, według informacji podanych przez TVP Sport, dosięgnęła również kierownika stewardów, który odpowiadał za odcinek trybun, przez który kibic dostał się na murawę.

Te kary wydają się być zrozumiałe, w przeciwieństwie do tego, co grozi 41-letniemu fanowi Kuby Błaszczykowskiego. Miejmy najdzieję, że sąd nie zdecyduje się na jej najwyższy możliwy wymiar.

Źródło: sport.tvp.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mistrz świata w parkowaniu. Kto temu kierowcy BMW dał prawo jazdy?
  2. Naukowcy przecierali oczy ze zdumienia. Niezwykłe odkrycie dotyczące Księżyca
  3. Tragiczne wiadomości o nagłej śmierci. Polacy pogrążeni w żałobie, odeszła prawdziwa legenda
  4. Manchester United podpisał kontrakt z wielką gwiazdą. Kibice go pokochają, ma wyciągnąć zespół z kryzysu
  5. Kibice nie mogli uwierzyć własnym oczom. Na trening reprezentacji Polski wyszło tylko dziewięciu piłkarzy, co z resztą?
  6. Wchodzi nowy program 1500 plus. Wiemy, kto ma szansę dostać pieniądze

11 powodów dlaczego warto adoptować psa ze schroniska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News