Jakub Błaszczykowski
Facebook Jakub Błaszczykowski
Autor Mateusz Dziubiński - 21 Kwietnia 2020

Poruszający wpis Jakuba Błaszczykowskiego. "Przeszliśmy bardzo trudne chwile"

Jakub Błaszczykowski w poniedziałek oficjalnie stał się jednym ze współwłaścicieli Wisły Kraków. Dla wybitnego reprezentanta Polski przejęcie klubu, w którym zaczynał wielką karierę było bardzo ważnym wydarzeniem. Kapitan “Białej Gwiazdy” opublikował z tej okazji bardzo emocjonalny wpis w mediach społecznościowych.

Jakub Błaszczykowski jest już nie tylko piłkarzem, ale i właścicielem Wisły Kraków. Przejęcie klubu wiązało się z dużą dawką emocji, dla piłkarza, który z krakowskiej drużyny wyruszył na podbój Bundesligi i Europy.

Znamy datę wznowienia sezonu w Ekstraklasie. Oficjalne stanowisko PZPNZnamy datę wznowienia sezonu w Ekstraklasie. Oficjalne stanowisko PZPNCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Cristiano Ronaldo ma w nosie epidemię. Pojawił się na wielkiej imprezie razem z chorą matką
  2. Polska firma produkuje materiał nieprzepuszczający wirusów. Stał się prawdziwym hitem


Jakub Błaszczykowski został właścicielem Wisły Kraków

Wisła Kraków w poniedziałek wydała specjalne oświadczenie informujące, że trio Jakub Błaszczykowski, Jarosław Królewski i Tomasz Jażdżyński, oficjalnie przejęło klub. Każdy z wymienionej trójki panów w ostatnich miesiącach pomógł uratować przed upadkiem zasłużony klub. Później rozpoczął się proces naprawy sytuacji finansowej klubu.

Pod koniec marca inwestorom udało się osiągnąć porozumienie z Towarzystwem Sportowym Wisła Kraków w sprawie praw do używania oficjalnej nazwy oraz herbu klubu, co było ostatnim krokiem przejęcia klubu. Po podpisaniu stosownych dokumentów nastał czas na zmiany. Nowym prezesem Wisły został Dawid Błaszczykowski, brat Jakuba. Dla byłego zawodnika Borussii Dortmund przejęcie klubu i pomoc ze strony brata w projekcie znaczą bardzo wiele.

Ojciec słynnego boksera zmarł na COVID-19. Wpis pięściarza rozdziera serceOjciec słynnego boksera zmarł na COVID-19. Wpis pięściarza rozdziera serceCzytaj dalej


Piłkarz opublikował emocjonalny wpis po przejęciu władzy w klubie

Jakub Błaszczykowski postanowił opublikować na swoim koncie w serwisie Instagram specjalny wpis, w którym podzielił się z fanami swoimi odczuciami.

Wyświetl ten post na Instagramie.

To bardzo ważny dla mnie dzień. Zostałem współwłaścicielem @wislakrakowsa wraz z @jarokrolewski i Tomaszem Jażdżyńskim. Przeszliśmy wspólnie bardzo trudne chwile, ale wiem, że z takimi Kibicami i takim wsparciem możemy wiele dobrego zdziałać. Dzięki Wam jest wszystko możliwe, a #WisłaNigdyNieZginie! ⭐ Bracie od zawsze byłeś dla mnie wsparciem. Mogłem na Ciebie liczyć na każdym etapie życia! Przed nami kolejne wspólne wyzwanie! Dziękuję! ???????????? PS. Jak widać na zamieszczonych zdjęciach od zawsze ramie w ramie! Dies ist ein sehr wichtiger Tag für mich. Ich wurde zusammen mit Jarosław Królewski und Tomasz Jażdżyński Miteigentümer von #WislaKrakow. Wir hatten sehr schwierige Zeiten zusammen, aber ich weiß, dass wir mit solchen Fans und Unterstützern viel Gutes tun können. Dank euch ist alles möglich und #WisłaNigdyNieZginie! ⭐ Bruder, du warst immer eine Unterstützung für mich. Ich konnte mich in jeder Phase meines Lebens auf dich verlassen! Wir haben eine weitere gemeinsame Herausforderung vor uns! Vielen Dank! ???????????? PS. Wie Ihr auf den Bildern sehen könnt, immer zusammen! ????????

Post udostępniony przez Kuba Błaszczykowski Official (@kuba.blaszczykowski)

"To bardzo ważny dla mnie dzień. Zostałem współwłaścicielem Wisły Kraków wraz z Jarosławem Królewskim i Tomaszem Jażdżyńskim. Przeszliśmy wspólnie bardzo trudne chwile, ale wiem, że z takimi Kibicami i takim wsparciem możemy wiele dobrego zdziałać. Dzięki Wam jest wszystko możliwe, a Wisła nigdy nie zginie! Bracie od zawsze byłeś dla mnie wsparciem. Mogłem na Ciebie liczyć na każdym etapie życia! Przed nami kolejne wspólne wyzwanie! Dziękuję! PS. Jak widać na zamieszczonych zdjęciach od zawsze ramie w ramie!" - napisał pod załączonymi zdjęciami, na których widzimy go razem z bratem.

Źródło: Instagram

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wywiad USA: Kim Dzong Un w stanie krytycznym. Sprzeczne doniesienia ws. zdrowia przywódcy Korei Pn
  2. Senat pracuje nad wyborami przez Internet? Posłanka zdradziła najnowsze plany
  3. Była dziewczyna reprezentanta Polski prezentuje swoje wdzięki w bikini. Piłkarz ma czego żałować (FOTO)
  4. Najlepsza bramka w historii Barcelony. Ten gol otworzył Messiemu wrota do wielkiej kariery (WIDEO)
  5. Policja rozbiła bojówkę klubu z Ekstraklasy. Mieli siekiery, maczety, noże i narkotyki
  6. Dane ponad 300 Polaków na kwarantannie wyciekły do sieci. Lista krąży od soboty

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News