Jan Błachowicz
instagram.com/janblachowicz
Autor Piotr Mika - 1 Października 2020

Wielki gest Jana Błachowicza. Udowania, że jest wielkim człowiekiem, brawa

Jan Błachowicz jest od soboty mistrzem UFC w wadze półciężkiej. Po wygranej nad Dominickiem Reyesem "Cieszyński Książe" wrócił z upragnionym pasem do kraju. Polski zawodnik pojawił się ostatnio w Telewizji Polskiej i w transmisji live odpowiadał na pytania fanów. Jedno z pytań dotyczyło tego, co zamierza zrobić ze swoim pasem.

Jan Błachowicz w świetnym stylu pokonał na gali UFC 253 Dominicka Reyesa i zobył pas mistrzowski największej federacji MMA na świecie. Polak spełnił marzenia i został pierwszym w historii polskim mistrzem w historii UFC. Teraz, po powrocie do Polski, "Cieszyński Książę" odpowiadał na pytania fanów.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Polskie media podały sensacyjną informację. Robert Lewandowski wybrany najlepszym na świecie, pękamy z dumy
  2. BM PKO BP wrócił na szczyt. Ponownie na pozycji lidera
  3. Nowy gwiazdor Liverpoolu zarażony koronawirusem. Ogromny pech, czeka go dłuższa przerwa
Tragiczna wiadomość złamała nam serce. Nie żyje żona kultowego gwiazdora, osierociła trójkę dzieciTragiczna wiadomość złamała nam serce. Nie żyje żona kultowego gwiazdora, osierociła trójkę dzieciCzytaj dalej

Jan Błachowicz zdradził swoje plany na przyszłość

W programie na żywo Telewizji Polskiej kibice mogli zadawać pytania 37-letniemu zawodnikowi MMA. Jan Błachowicz odpowiadając na nie zdradził wiele ciekawych szczegółów, przyznając m.in. że chciałby zmierzyć się z poprzednim mistrzem wagi półciężkiej, Jonem Jonesem, ale na jego powrót do tej kategorii wagowej na razie niewiele wskazuje.

Polski mistrz zdradził również, że w najbliższym czasie nie zamierza zmieniać kategorii wagowej, a w samym UFC zamierza walczyć jeszcze przez około trzy lata. Potwierdził również to, że UFC zamierza w końcu przeprowadzić jedną ze swoim gal w Polsce, jednak trzeba czekać na moment, gdy pandemia COVID-19 będzie bardziej opanowana.

Piotr Żyła niebawem weźmie ślub? Nowe zdjęcie jego dziewczyny daje do myślenia (FOTO)Piotr Żyła niebawem weźmie ślub? Nowe zdjęcie jego dziewczyny daje do myślenia (FOTO)Czytaj dalej

Niezwykła deklaracja "Cieszyńskiego Księcia"

Okazuje się, że Jan Błachowicz nie wyklucza oddania swojego niezwykłego, historycznego trofeum na cele charytatywne. - W najbliższym czasie na pewno nie, ale w przyszłości jest to prawdopodobny scenariusz. Mogę dźwigać ciężar tego pasa, on nigdy się ze mną nie rozstanie. - powiedział Błachowicz.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kuriozalna sytuacja. Kobieta nie wskazała sprawcy wykroczenia. Otrzymała 3000 złotych mandatu
  2. NASA ujawniła piorunujące nagranie. Niezwykle potężny wybuch, nawet naukowcy przecierali oczy ze zdumienia
  3. Jerzy Brzęczek skarży się na Roberta Lewandowskiego. "Wszyscy na mnie patrzyli"
  4. Arkadiusz Milik może trafić do finalisty Ligi Mistrzów. Nagły zwrot w sprawie Polaka
  5. Wybrano nowego polityka, który będzie kierował polskim sportem. Kibice aż złapali się za głowy
  6. Zapłacił za jej rachunek, bo zapomniała portfela. Później kobieta zrobiła coś, co wprawiło go w osłupienie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News