Jarosław Bieniuk
Twitter DD TVN
Autor Mateusz Dziubiński - 21 Maja 2020

Jarosław Bieniuk zdecydowanie reaguje na dokument TVP. Reżyser oskarżył go o ukrywanie pedofili

Jarosław Bieniuk znany z występów na boiskach Ekstraklasy jest jednym z kilku polskich celebrytów, których łączy się z działalnością “Zatoki Sztuki”, lokalu w Spocie, gdzie miało dochodzić do wykorzystywania seksualnego niepełnoletnich dziewczyn. Były piłkarz odpowiedział na zarzuty, jakie padły pod jego adresem ze strony dziennikarza Sylwestra Latkowskiego, twórcy dokumentu “Nic się nie stało” wyemitowanego w środę na antenie TVP.

Jarosław Bieniuk znalazł się w samym środku burzy, jaką wywołała emisja dokumentu “Nic się nie stało” autorstwa Sylwestra Latkowskiego. Dziennikarz jest zdania, że były piłkarz między innymi Lechii Gdańsk jest odpowiedzialny za ukrywanie procederu wykorzystywania seksualnego nieletnich dziewcząt.

Polskie media potwierdzają wspaniałe informacje. Rodzina Lewandowskiego powiększy się lada dzień, gratulujemyPolskie media potwierdzają wspaniałe informacje. Rodzina Lewandowskiego powiększy się lada dzień, gratulujemyCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Olbrzymia tragedia w rodzinie słynnego gwiazdora. Jego 8-letni synek zginął w dramatyczny sposób
  2. Ukradziono auto pilota Lotniczego Pogotowia. W środku licencja i sprzęt, bez którego nie może latać


Jarosław Bieniuk oskarżony przez twórcę kontrowersyjnego dokumentu

W środowy wieczór TVP wyemitowała dokument przygotowany przez Sylwestra Latkowskiego pod tytułem “Nic się nie stało”, którego tematem było zjawisko domniemanej pedofilii, jakiej świadkami mieli być znani polscy celebryci. Do bestialskich aktów względem niepełnoletnich dziewczyn miało dochodzić w sopockim klubie “Zatoka Sztuki”, a miał się ich dopuścić niejaki Krystian W.

W trakcie emisji dokumentu “do tablicy” wywołani zostali znani polscy artyści, a także sportowcy. Reżyser Sylwester Latkowski jest przekonany, że o odbywającym się tam przestępczym procederze doskonale wiedzieli między innymi Kuba Wojewódzki, Borys Szyc, Radosław Majdan, a także Jarosław Bieniuk, do którego Latkowski zwrócił się bezpośrednio.

- Jeszcze do jednej osoby się zwrócę, do Bieniuka. Byłeś przyjacielem, byłeś zaangażowany w ten klub, w te imprezy, sam uczestniczyłeś w tym. Zobacz, co z tobą zrobiono! Jak przyszantażowano ciebie! Zdecyduj się powiedzieć, co widziałeś. Przestańcie się chronić, powiedzcie wreszcie 'pas'! - powiedział odpowiedzialny za stworzenie materiału mężczyzna.

Wielki polski talent zrezygnował. Adam Małysz jest bezradny: Wielki polski talent zrezygnował. Adam Małysz jest bezradny: "nie możemy go zmusić"Czytaj dalej


Celebryci walczą z oskarżeniami, jakie padły w dokumencie TVP

Kuba Wojewódzki już zapowiedział wstąpienie na drogę sądową z powodu fałszywych oskarżeń, podobne stanowisko zajął także Radosław Majdan. Do sprawy postanowił odnieść się również Jarosław Bieniuk, który na swoim koncie w serwisie Instagram opublikował specjalne oświadczenie.

- W związku z emisją filmu ‘Nic się nie stało’ oświadczam, że jako ojciec czwórki dzieci zdecydowanie potępiam zachowania przedstawione w filmie Sylwestra Latkowskiego. Jestem przekonany, że rzeczywiście stałem się ofiarą niektórych osób, przedstawionych w filmie. Stoję jednak na stanowisku, że to stosowne instytucje mające w pieczy porządek prawny, uprawnione są do oceny i rozstrzygania tych kwestii. (...) Jednocześnie nie byłem świadkiem w sprawie mężczyzny określanego jako "Krystek", nie miałem i nie mam żadnej wiedzy w tym zakresie. Stanowczo odcinam się od prób łączenia mojej osoby z tzw. sprawą ‘Zatoki Sztuki’ - napisał były piłkarz.

Można się spodziewać, że dyskusja na tym się jednak nie skończy. Wyemitowany przez TVP dokument wywołał prawdziwą burzę w środowisku celebrytów i internecie. Prawdopodobnie w ciągu najbliższych dni dowiemy się znacznie więcej na temat domniemanego udziału, czy też wiedzy znanych Polaków na temat przestępstw popełnionych w sopockim klubie.

Źródło: pomponik.pl, TVP, Instagram

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Uwielbiane przez Polaków miejsce ogłosiło ważną decyzję. Podano datę, już wkrótce
  2. Pilny komunikat policji. Funkcjonariusze zakażeni koronawirusem. Komisariat objęty kwarantanną
  3. Adam Małysz opowiedział o swojej tajemniczej pasji. Zaraził nią Kamila Stocha
  4. Bayern Monachium poinformował o kontuzji swojego zawodnika. Lekarze są pewni, nie zagra do końca sezonu
  5. Jan Tomaszewski bezwzględny wobec przedłużenia kontraktu z Brzęczkiem. "Doprowadził do kompromitacji Polski"
  6. Nowe zasady dla par młodych. Od przyszłego miesiąca zmiany w weselach, już znamy szczegóły

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News