Jerzy Brzęczek
YouTube Polsat Sport
Autor Piotr Mika - 6 Października 2020

Z ostatniej chwili. Nowe wieści ws. Jerzego Brzęczka, tuż po południu wszystko stało się jasne

Jerzy Brzęczek w ostatnich dniach chorował na COVID-19, co wykluczało go z możliwości brania udziału w zgrupowaniu reprezentacji Polski. Jeszcze wczoraj Zbigniew Boniek twierdził, że Biało-Czerwonych w środowym starciu z Finlandią poprowadzi Tomasz Mazurkiewicz, asystent selekcjonera. Dziś jednak sytuacja zaczęła się dynamicznie zmieniać.

Jerzy Brzęczek został zakażony koronawirusem ponad tydzień temu, a informację o tym PZPN podał w sobotę 26 września. Jeszcze do niedawna kolejne testy wykazywały, że selekcjoner wciąż jest chory i nie może wziąć udziału w zgrupowaniu reprezentacji. Teraz jednak nowe informacje diametralnie zmieniają sytuację.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragiczne wiadomości o nagłej śmierci. Polacy pogrążeni w żałobie, odeszła prawdziwa legenda
  2. Szczepionka na grypę droga niemal jak test na koronawirusa. Cena w klinice jest zawrotna
  3. Kibice nie mogli uwierzyć własnym oczom. Na trening reprezentacji Polski wyszło tylko dziewięciu piłkarzy, co z resztą?
Tragedia z samego rana. Nie żyje trener reprezentacji Polski, wychował pokolenia wielkich sportowcówTragedia z samego rana. Nie żyje trener reprezentacji Polski, wychował pokolenia wielkich sportowcówCzytaj dalej

Jerzy Brzęczek może dołączyć do swoich podopiecznych

Dziś rano rzecznik prasowy PZPN-u podał informację o tym, że w poniedziałek wieczorem selekcjoner reprezentacji Polski przeszedł kolejny test na koronawirusa i ten okazał się być negatywny. - Jerzy Brzęczek wczoraj wieczorem uzyskał negatywny wynik testu na obecności wirusa SARS-CoV-2. Dziś rano badanie zostało powtórzone. W przypadku uzyskania kolejnego wyniku negatywnego selekcjoner dołączy do reprezentacji Polski przebywającej na zgrupowaniu w Sopocie - napisał Jakub Kwiatkowski na Twitterze.

Aby mieć pewność, że Jerzy Brzęczek jest zdrowy potrzeba było jeszcze jednego badania tak jak informował Kwiatkowski. Rano został pobrany kolejny materiał do badań, a wczesnym popołudniem trener polskiej kadry otrzymał już wyniki. - Przeprowadzony dziś rano kolejny test wymazowy u Jerzego Brzęczka dał wynik negatywny. Selekcjoner weźmie zatem udział w dzisiejszej przedmeczowej konferencji prasowej oraz w treningu reprezentacji Polski - przekazał rzecznik PZPN-u.

Nagły przełom ws. stanu zdrowia Jerzego Brzęczka. Rzecznik prasowy reprezentacji wydał pilny komunikatNagły przełom ws. stanu zdrowia Jerzego Brzęczka. Rzecznik prasowy reprezentacji wydał pilny komunikatCzytaj dalej

Jerzy Brzęczek za chwilę spowrotem przejmie kadrę

Tak jak podał Jakub Kwiatkowski, nie ma już żadnych przeciwskazań, aby selekcjoner reprezentacji Polski mógł znów poprowadzić swoich podopiecznych w kolejnych treningach i co za tym idzie także w pierwszym meczu w ramach tego zgrupowania. Już jutro Polska zagra z Finlandią i na ławce zobaczymy już Jerzego Brzęczka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Koszmarny wypadek. Motocyklista nie miał dosłownie żadnych szans w zderzeniu z samochodem - Wideo
  2. Jedna z najważniejszych aktualizacji w historii. Spotify dostało rewolucyjną funkcję
  3. Tragiczne wiadomości o nagłej śmierci. Polacy pogrążeni w żałobie, odeszła prawdziwa legenda
  4. Manchester United podpisał kontrakt z wielką gwiazdą. Kibice go pokochają, ma wyciągnąć zespół z kryzysu
  5. Kibice nie mogli uwierzyć własnym oczom. Na trening reprezentacji Polski wyszło tylko dziewięciu piłkarzy, co z resztą?
  6. Strażak uratował 4-latkę z pożaru. Przez 37 lat próbowała go odnaleźć, udało się przez przypadek

11 powodów dlaczego warto adoptować psa ze schroniska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News