Jerzy Brzęczek Glik
YouTube
Autor Piotr Bernaciak - 12 Października 2019

Jerzy Brzęczek skomentował słowa Kamila Glika. "Starsi piłkarze widzą, że coś nie gra"

Jerzy Brzęczek postanowił zabrać głos w sprawie słów Kamila Glika. Reprezentant Polski ostro ocenił grę reprezentacji Polski w ostatnim meczu. Selekcjoner postanowił nie być obojętny na taki komentarz.

Jerzy Brzęczek pojawił się dziś na konferencji meczowej przed starciem z Macedonią Północnej. Przedmeczowe wypowiedzi należą do obowiązków każdego selekcjonera, jednak niektórzy trenerzy wypowiadają się w szczególnie ciekawy sposób. Jednym z nich jest właśnie nasz szkoleniowiec, którego słowa zawsze interesują tysiące fanów naszej drużyny narodowej.

Tym razem selekcjoner został zapytany o wiele ważnych kwestii przed meczem. Jedna z nich dotyczyła Krystiana Bielika, dzięki czemu dowiedzieliśmy się, że zawodnik Derby County z pewnością nie wystąpi w najbliższym starciu. Trener reprezentacji Polski zabrał głos także w sprawie głośnej wypowiedzi Kamila Glika. Stoper AS Monaco w bardzo krytyczny sposób ocenił grę drużyny w meczu z Łotwą.

Piotr Zieliński trafi do giganta? Pojawiła się oferta, Polak nadal się nie zdecydowałPiotr Zieliński trafi do giganta? Pojawiła się oferta, Polak nadal się nie zdecydowałCzytaj dalej

Jerzy Brzęczek zabrał głos nt. wypowiedzi Kamila Glika

- To jest pozytywne, że starsi zawodnicy widzą, że coś nie gra i o tym mówią. To są ważne momenty, aby o pewnych sytuacjach powiedzieć wprost. To świadczy o dojrzałości. Nie mam z tym problemu - powiedział Jerzy Brzęczek na dzisiejszej konferencji prasowej.

Wygląda więc na to, że nasz selekcjoner nie ma problemu z takimi wypowiedziami ze strony Kamila Glika i docenia go za to, że jako jeden z najstarszych w drużynie potrafi zabrać głos i wypowiedzieć się na tematy, które dla najmłodszych zawodników nie są najłatwiejsze. Selekcjoner może cieszyć się, że ma w drużynie takie osoby, które nie boją się ocenić własną grę negatywnie.

Jerzy Brzęczek rozegra jutro najważniejszy mecz eliminacji

Już jutro rozpocznie się absolutnie najważniejszy mecz spośród dotychczasowych starć w eliminacjach Euro 2020. Polacy zagrają z Macedonią i przy zwycięstwie nie będą musieli oglądać się na wyniki rywali. Wiele wskazuje na to, że już teraz uda nam się zapewnić awans na mistrzostwa. Potrzebne są jedynie trzy punkty w starciu z drużyną notowaną dużo niżej od naszej.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News