Jerzy Brzęczek
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East News
Autor Mateusz Dziubiński - 13 Listopada 2020

Jan Tomaszewski bezlitosny dla Jerzego Brzęczka. Wytknął mu jeden, ważny błąd

Jerzy Brzęczek po raz kolejny znalazł się w ogniu krytyki byłego reprezentanta Polski, a obecnie eksperta Jana Tomaszewskiego. Byłemu bramkarzowi wyjątkowo nie spodobała się jedna z decyzji selekcjonera “Biało-Czerwonych” w ostatnim meczu towarzyskim z Ukrainą. W wypowiedzi dla “Super Expressu” Tomaszewski wytknął błąd trenera kadry i wskazał, co ten powinien zrobić.

Jerzy Brzęczek kolejny raz musi zmierzyć się z krytyką. Tym razem selekcjonera reprezentacji polski zaatakował Jan Tomaszewski. “Człowiek, który zatrzymał Anglię” jest wściekły po jednej z decyzji Brzęczka dotyczących sposobu gry naszej kadry.

Kamil Stoch w mocnych słowach o Bogu. Na jaw wyszła prawda na temat jego religii, mało który młody człowiek może tak powiedziećKamil Stoch w mocnych słowach o Bogu. Na jaw wyszła prawda na temat jego religii, mało który młody człowiek może tak powiedziećCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Polskie media przekazują tragiczne wiadomości. Nie żyje kultowy polski piłkarz, cieszył się wielką popularnością
  2. Ferie zimowe 2021. Rząd odwoła coroczną przerwę w nauce? Już wszystko wiadomo
  3. Wielki sekret Roberta Lewandowskiego wyszedł na jaw po latach. Ojciec przed śmiercią powiedział mu jedną rzecz


Jerzy Brzęczek skrytykowany przez Jana Tomaszewskiego

W środę piłkarska reprezentacja Polski zmierzyła się w towarzyskim pojedynku z Ukrainą. Polacy wygrali 2:0 po bramkach Krzysztofa Piątka i Jakuba Modera. Asystę przy pierwszym golu dla naszej drużyny zaliczył Piotr Zieliński.

Nie wystarczyło to jednak, by zawodnik Napoli uchronił się przed krytyką. Zdaniem ekspertów Zieliński poza asystą nie pokazał niczego szczególnego. Grał słabo i zapewne dlatego został zmieniony przez Jerzego Brzęczka już po pierwszej połowie.

Piotr Zieliński zanotował bardzo słaby występ zdaniem Jana Tomaszewskiego. Były bramkarz reprezentacji Polski w przeszłości już kilkakrotnie krytykował pomocnika za występy w kadrze. Teraz ponownie w mocnych słowach powiedział, co myśli o jego grze.

- Ja niejednokrotnie mówiłem, że Zieliński jest dla mnie piłkarzem genialnym, ale jeśli chodzi o grę ofensywną. On nie ma prawa grać w pomocy. Jak sama nazwa wskazuje, pomoc to w przodzie i w tyle. - rozpoczął swoją wypowiedź dla “Super Expressu” Tomaszewski.

- Zieliński jest kompletnym zerem, jeśli chodzi o odbiór piłki. Kiedy ona gra za Lewandowskim w ustawieniu 1-4-4-1-1, wszystko jest w porządku. Dla mnie Zieliński jest drugim Messim, oczywiście w cudzysłowie. Nikt od Messiego nie wymaga odbioru piłki. Brzęczek, wystawiając go na lewej pomocy, od niego tego wymaga. Ukraińcy jechali z nami po tej stronie… - dodał po chwili.

Dziewczyna reprezentanta Polski zaskakuje. On jest na kadrze, ona pokazuje swoje wdzięki w samym szlafroku, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)Dziewczyna reprezentanta Polski zaskakuje. On jest na kadrze, ona pokazuje swoje wdzięki w samym szlafroku, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)Czytaj dalej


Tomaszewski ostro o Zielińskim i Brzęczku

Jan Tomaszewski za słabą postawę Piotra Zieliński wini przede wszystkim selekcjonera Jerzego Brzęczka. Legendarny bramkarz wskazał, że opiekun naszej kadry źle ustawia pomocnika na boisku. Wskazał też Jerzemu Brzęczkowi, na jakiej pozycji powinien występować zawodnik Napoli.

- Można go tylko wystawiać za Lewandowskim, Piątkiem czy kimś innym. On jest wolnym elektronem, który po odbiorze piłki ją przejmuje i robi przewagę liczebną. Tak było w pierwszym meczu Brzęczka w Bolonii, kiedy graliśmy kapitalne spotkanie z Włochami. Tam Zieliński pokazał klasę. Albo będzie grał za Lewandowskim, albo w ogóle nie będzie grał. To jest problem Brzęczka - podsumował ekspert.

Czy selekcjoner Jerzy Brzęczek weźmie sobie słowa Jana Tomaszewskiego do serca, przekonamy się już w niedzielę. Wówczas Polska zmierzy się na wyjeździe z Włochami. Początek meczu o godzinie 20:45.

Źródło: "Super Express"

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Microsoft: Koreańscy i rosyjscy hakerzy atakują firmy produkujące szczepionki przeciw COVID-19
  2. Stworzył najsłynniejszy fotel w historii PRL. Poznajcie historię niezwykłego Józefa Chierowskiego
  3. Kamil Stoch usłyszał porażającą informację. Może być jeszcze gorzej, chodzi o nowy sezon
  4. Okropna wiadomość dla Roberta Lewandowskiego. Gwiazdor Bayernu Monachium kontuzjowany, Francuz odpocznie od piłki
  5. Zbigniew Boniek skompromitował się przed milionami Polaków. Pokazano go na żywo, myślał, że nikt go nie widzi
  6. 46-letni mężczyzna wracał z grzybobrania. Umierał w męczarniach
  7. Niepublikowane dotąd zdjęcia i wielki sekret Andrzeja z Rolnicy. Podlasie ujrzały światło dzienne. Fani są zachwyceni

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News