Jerzy Brzęczek
YouTube Seria A
Autor Piotr Mika - 18 Października 2020

Kuriozalna wpadka kadrowicza Jerzego Brzęczka. Tragiczna pomyłka, kibice zamarli (WIDEO)

Jerzy Brzęczek mógł na ostatnim zgrupowaniu przyjrzeć się z bliska swoim zawodnikom. Oczywiście, gdy ci występują w klubach, to również są obserwowani przez sztab trenerski reprezentacji. Nie najlepszą ocenę za swoje ostatnie spotkanie może otrzymać jeden z golkiperów, który nie popisał się w barwach swojego klubu.

Jerzy Brzęczek nie będzie miał większego problemu z obstawą bramki w najbliższych spotkaniach reprezentacyjnych i podobnie powinno być w eliminacjach mistrzostw świata 2022 oraz Euro 2020. Niepodważalną pozycję mają Szczęsny i Fabiański, jednak kadrze potrzeba przynajmniej 3-4 bramkarzy, a jeden z nich właśnie obniżył swoje notowania.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Leo Messi jednak w Manchesterze City? Szejkowie mają plan, nie chcą czekać do końca kontrakt
  2. Dostaniesz list i nie wiedząc kiedy stracisz kilka tysięcy złotych. Lepiej obejrzyj dwa razy pismo, można tego uniknąć
  3. Mało kto zna prawdę o tajnej działalności Adama Małysza. Prawie nikt już nie pamięta
Na jaw wyszła prawda na temat religii Kamila Stocha. Nieprawdopodobne, mało który młody człowiek może tak o sobie mówićNa jaw wyszła prawda na temat religii Kamila Stocha. Nieprawdopodobne, mało który młody człowiek może tak o sobie mówićCzytaj dalej

Jerzy Brzęczek będzie zaskoczony błędem swojego kadrowicza

W ostatnich dniach zakończyła się przerwa reprezentacyjna i zawodnicy wrócili do swoich klubów, aby rozgrywać kolejne spotkania ligowe. Nie inaczej było we Włoszech, gdzie gra wielu polskich zawodników, w tym bramkarzy. Niestety, nie dla wszystkich ten powrót był udany. Jednym z pechowców okazał się golkiper Bolognii, Łukasz Skorupski.

Polak od dłuższego czasu jest pierwszym bramkarzem we włoskim klubie, co daje mu również regularne powołania do reprezentacji Polski. Niestety, powrót ze zgrupowania nie był szczęśliwy dla Skorupskiego, ponieważ jego zespół przegrał z Sassuolo 3:4, a w kluczowej sytuacji Polak wpuścił kuriozalnego gola.

Bologna 3-4 Sassuolo | De Zerbi rimonta il Derby e sale al 2° posto | Serie A TIM

Justyna Żyła bardzo pomogła Piotrowi Żyle. Mało kto o tym wie, założyli dochodowy biznes, Piotr powinien dziękować do końca życiaJustyna Żyła bardzo pomogła Piotrowi Żyle. Mało kto o tym wie, założyli dochodowy biznes, Piotr powinien dziękować do końca życiaCzytaj dalej

Kolejny bramkarz również bez czystego konta

Również dla innego golkipera z Serie A, Bartłomieja Drągowskiego, nie był to najbardziej udany weekend. Jego Fiorentina zremisowała 2:2 z beniaminkiem ligi włoskiej, Spezią. Zarówno Skorupski jak i Drągowski aktualnie walczą o to, który z nich będzie numerem trzy na najważniejsze spotkania polskiej kadry. Zawodnik Fiorentiny, młodszy od Skorupskiego, rozwija się bardzo dobrze i niedługo może stać się czołowym bramkarzem w Europie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Stracił prawko za jazdę po pijaku. Zaskoczył egzaminatora na placu manewrowym
  2. Ogromna wpadka w programie TVN. W "Milionerach" padło absurdalne pytanie. Żadna odpowiedź nie była poprawna?
  3. Ewa Chodakowska zadziwiła tysiące Polaków. Wstawiła zdjęcie topless, fani nie mogli uwierzyć własnym oczom (FOTO)
  4. W końcu sukces Roberta Kubicy. Polak zaskoczył fanów na całym świecie, mamy podium
  5. TVN informuje: duże zmiany dla pasażerów w pociągach. PKP wyciągnęło wnioski?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News