Jerzy Brzęczek Znamy składy
YouTube - Łączy nas piłka
Autor Piotr Bernaciak - 18 Listopada 2020

Znamy skład reprezentacji Polski na mecz z Holandią. Jerzy Brzęczek zaskoczył miliony fanów, wielkie niespodzianki

Jerzy Brzęczek podjął już decyzję w sprawie składu reprezentacji Polski na mecz z Holandią. Media ujawniły jedenastkę Biało-czerwonych, która pełna jest niespodzianek. Nie brakuje zawodników, którzy nie mają wielkiego doświadczenia w kadrze.

Jerzy Brzęczek musiał podjąć ważną decyzję na temat składu reprezentacji Polski na mecz z Holandią. Nasi zawodnicy zaprezentowali się wręcz w żenującym stylu w meczu z Włochami, dlatego nasz selekcjoner musiał dokonać ważnych zmian.

Okazuje się, że trener reprezentacji Polski postanowił dokonać dość ważnych zmian w składzie. Uległa im niemalże każda formacja, a pewny swojego miejsca w napadzie może być w zasadzie tylko Robert Lewandowski. Kibice nie kryją wielkiego zaskoczenia.

Jeszcze kilka godzin temu wydawało się, że Jerzy Brzęczek postawi na "swoich zaufanych żołnierzy", czyli na piłkarzy, na których opierał się najczęściej w swojej dotychczasowej pracy. Okazuje się jednak, że może być zupełnie inaczej.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Dramatyczne wiadomości w sprawie reprezentacji Polski. Lewandowski może nie zagrać z Holandią
  2. Sprzed chwili: Minister podpisuje dokumenty, tysiące Polek i Polaków odczuje skutki. Chodzi o dodatkowe pieniądze dla nauczycielek i nauczycieli
  3. Adam Małysz zdradził sekret reprezentacji narodowej. Wskazał nowego gwiazdora, nie chodzi o Kamila Stocha i Piotra Żyłę
Kamil Stoch został oszukany na nagrodę? Organizatorzy Raw Air wiszą mu wielkie pieniądze, mistrz zabrał głosKamil Stoch został oszukany na nagrodę? Organizatorzy Raw Air wiszą mu wielkie pieniądze, mistrz zabrał głosCzytaj dalej

Jerzy Brzęczek dokonał zmian w składzie

W meczu z Włochami Polacy zaprezentowali się naprawdę słabo, a wśród kibiców panowała wręcz opinia o błazenadzie. Stało się jasne, że Jerzy Brzęczek będzie musiał dokonać wielkich zmian w swoim składzie. Holandia nie jest w końcu drużyną jakkolwiek ustępującą Włochom.

Skład reprezentacji Polski na Twitterze podał Krzysztof Stanowski, właściciel portalu weszlo.com i jeden z członków zarządu Kanału Sportowego. Podawane przez niego wcześniej składy były zgodne z rzeczywistymi, więc źródło można uważać za znakomite.

Jak informuje Stanowski, miejsce w składzie stracił Bartosz Bereszyński, który został zastąpiony Tomaszem Kędziorą. Co więcej, na pierwszy skład nie zasłużyli tym razem także Sebastian Szymański i Jakub Moder oraz Karol Linetty. Nieobecność tego drugiego może być uznawana za niespodziankę.

Nie oznacza to jednak, że Jerzy Brzęczek nie ma zamiaru stawiać na młodych. Swoją pierwszą poważną szansę otrzyma Przemysław Płacheta, były zawodnik Śląska Wrocław, który latem przeniósł się do grającego w Championship Norwich.

Ostatne luki w składzie uzupełnili Mateusz Klich, który zastępuje Jakuba Modera, oraz Piotr Zieliński, który zmienił Karola Linettego. Pomocnik Leeds United prezentuje się świetnie od początku sezonu i raczej nie zawodził Jerzego Brzęczka, dlatego dziś znajdzie się dla niego miejsce w wyjściowym składzie.

Znamy skład reprezentacji Polski na mecz z Holandią. Jerzy Brzęczek zaskoczył miliony fanów, wielkie niespodziankiZnamy skład reprezentacji Polski na mecz z Holandią. Jerzy Brzęczek zaskoczył miliony fanów, wielkie niespodziankiCzytaj dalej

Jerzy Brzęczek może dziś pożegnać się z posadą

Jeżeli Jerzy Brzęczek nie osiągnie dziś korzystnego wyniku z reprezentacją Polski, może pożegnać się z posadą. Nie ma więc wątpliwości, że podejdzie do dzisiejszego meczu w bardzo profesjonalny sposób.

Skład reprezentacji Polski na mecz z Holandią podany przez Krzysztofa Stanowskiego:
Łukasz Fabiański - Tomasz Kędziora, Jan Bednarek, Kamil Glik, Arkadiusz Reca - Przemysław Płacheta, Grzegorz Krychowiak, Mateusz Klich, Piotr Zieliński, Kamil Jóźwiak - Robert Lewandowski.

Początek meczu o godzinie 20.45. Spotkanie transmitować będzie TVP1, TVP Sport i Polsat Sport.

źródło: Twitter / Krzysztof Stanowski

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Japończycy stworzyli najpotężniejszy komputer w historii. Bije wszelkie rekordy, nie do uwierzenia
  2. Aleksandra Kwaśniewska pokazała urocze zdjęcie z dzieciństwa. Fani wskazują na podobieństwo do taty
  3. Tragiczna wiadomość obiegła świat sportu. Legendarny dziennikarz przegrał walkę z rakiem, zapisał się w historii
  4. Adam Małysz zdradził sekret reprezentacji narodowej. Wskazał nowego gwiazdora, nie chodzi o Kamila Stocha i Piotra Żyłę
  5. Dramatyczne wiadomości w sprawie reprezentacji Polski. Lewandowski może nie zagrać z Holandią
  6. Tragiczny wypadek na S7. Przyjechał naprawić samochód znajomej, zginął pod kołami tira
  7. Rząd kupił dla ARiMR 100 luksusowych aut. Trudno uwierzyć, ile kosztowały

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News