Jerzy Brzęczek reprezentacja Polski
YouTube - PZPN
Autor Piotr Bernaciak - 24 Kwietnia 2020

Poznaliśmy przyszłość Jerzego Brzęczka. Sekretarz PZPN się wygadał, wszystko jest już jasne

Jerzy Brzęczek nie mógł być pewny swojej przyszłości w najbliższych miesiącach. Wszystko przez niepokojące doniesienia o odwołaniu mistrzostw Europy w tym roku. Jak wiadomo, kontrakt selekcjonera miał wygasnąć właśnie po mistrzostwach.

Jerzy Brzęczek bez większych problemów wywalczył awans na Euro 2020 i choć nasza drużyna narodowa i nie oczarowała kibiców w eliminacjach, to pewnie wywalczyła awans z pierwszego miejsca w grupie. Nikt nie chciał wobec tego szukać problemów i wszystko wskazywało na to, że Jerzy Brzęczek dostanie szansę poprowadzenia drużyny narodowej na mistrzostwach Europy.

Po przełożeniu turnieju na przyszły rok stało się jasne, że Jerzy Brzęczek może nawet nie pojechać na mistrzostwa Europy, bowiem jego kontrakt z Polskim Związkiem Piłki Nożnej wygasa w lipcu. Teraz Maciej Sawicki, sekretarz generalny PZPN postanowił wypowiedzieć się na temat tego, co w najbliższych miesiącach czeka Jerzego Brzęczka i jego sztab.

DZISIAJ GRZEJE

  1. Tak mieszka Kamil Stoch. Dom skoczka wygląda jak pałac i jest wart miliony, zachwycająca posiadłość
  2. Świetne wieści dla Polski. Udało się ograniczyć transmisję poziomą koronawirusa
Patogwiazda Fame MMA wstawiła zdjęcie tylko dla dorosłych. Jeden szczegół rozbudził wyobraźnię fanów (FOTO)Patogwiazda Fame MMA wstawiła zdjęcie tylko dla dorosłych. Jeden szczegół rozbudził wyobraźnię fanów (FOTO)Czytaj dalej

Jerzy Brzęczek zostanie selekcjonerem na dłużej?

Sekretarz generalny Polskiego Związku Piłki Nożnej Maciej Sawicki był gościem dzisiejszej audycji w Radiu Dla Ciebie. Były piłkarz Legii Warszawa od lat pracuje w federacji i jest bliskim wspólnikiem Zbigniewa Bońka, dlatego przekazywane przez niego informacje na temat polskiego futbolu można uznawać za bardzo wiarygodne.

- Sprawa z Jerzym Brzęczkiem jest bardzo prosta. Oficjalnie jest trenerem do końca lipca, ale będziemy dalej współpracować. Mamy dobrego trenera i jeszcze wiele razem zrobimy - powiedział Maciej Sawicki w audycji, jednoznacznie rozwiewając wszelkie spekulacje.

Mama Neymara zerwała ze swoim chłopakiem po kilku dniach. Cała prawda o nim wyszła na jawMama Neymara zerwała ze swoim chłopakiem po kilku dniach. Cała prawda o nim wyszła na jawCzytaj dalej

Jerzy Brzęczek poznał już swoją przyszłość

Wiemy już więc, że Jerzy Brzęczek pozostanie selekcjonerem reprezentacji na dłużej. Oznacza to, że na pewno poprowadzi zespół także w meczach Ligi Narodów, które odbyć mają się jesienią. Wciąż nie wiadomo jednak, czy kontrakt zostanie przedłużony tylko o pół roku (tylko na Ligę Narodów), czy też może o pełny rok, by rozegrać mistrzostwa Europy ze swoim zespołem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Podano porażające przyczyny ogromnego pożaru na północy Polski. Największa tragedia w Polsce opanowana
  2. Zabraknie autobusów i tramwajów. Pasażerowie wracają do komunikacji miejskiej, nie wszyscy się zmieszczą
  3. Trener kadry Polski podał się do dymisji. Uznał, że przez ostatnie 2 lata spełnił swój cel
  4. Mecz reprezentacji Polski z Holandią zostanie odwołany? Pojawił się ogromny problem
  5. Jakim samochodem jeździ Robert Lewandowski? Cena jest wprost kosmiczna, wielu może pozazdrościć
  6. Coraz większe problemy z pieniędzmi w bankomatach. Brakuje tych najbardziej potrzebnych

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News