Jerzy Brzęczek
YouTube Polsat Sport
Autor Piotr Mika - 29 Września 2020

Jerzy Brzęczek porównał swoją kadrę z reprezentacją Nawałki. "Sorry, ale tak jest"

Jerzy Brzęczek po ostatnich spotkaniach reprezentacji Polski jeszcze bardziej stracił na zaufaniu wśród polskich kibiców. Niedawno ukazała się również biografia selekcjonera reprezentacji, która tylko wywołała falę kontrowersji, a nie ociepliła wizerunku trenera. Jeden z cytatów z książki Małgorzaty Domagalik jest niezwykle zaskakujący.

Jerzy Brzęczek w najbliższym czasie musi radzić sobie z wieloma problemami. Selekcjoner znalazł się pod ostrzałem kibiców oraz ekspertów po wrześniowych meczach reprezentacji w Lidze Narodów, a niedawno okazało się, że jest zarażony koronawirusem, co utrudnia mu przygotowanie do kolejnych spotkań. Wiele kontrowersji wywołała również napisana przez Małgorzatę Domagalik biografia trenera polskiej kadry.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Narzeczona Artura Szpilki przekroczyła kolejną granicę. Pokazała się tak, jak stworzył ją Bóg, oniemiejecie (FOTO)
  2. Kolejne województwo zakaże palenia w kominku. Szykuje się trudna zima
  3. "Polski Ken" chciałby walczyć na Fame MMA. "Może niektórym zamknąłbym te piękne buźki"
Kibol Lecha Poznań porwał mężczyznę i wywiózł za miasto. Tego, co mu zrobił, nie zapomni do końca życiaKibol Lecha Poznań porwał mężczyznę i wywiózł za miasto. Tego, co mu zrobił, nie zapomni do końca życiaCzytaj dalej

Jerzy Brzęczek porównuje swoją kadrę do tej Nawałki

Wiele osób martwi się przede wszystkim o zdrowie Jerzego Brzęczka, jednak jak infromuje PZPN, trener polskiej kadry czuje się coraz lepiej. Trudno jednak przewidywać, czy zasiądzie on na ławce przy okazji kolejnych meczów reprezentacji Polski.

Sprawa choroby selekcjonera polskiej kadry nie przyćmiła jednak dyskusji na temat jego biografii, w której według ekspertów autorka nieudolnie próbuje bronić selekcjonera polskiej kadry. Głos w tej sprawie zajął m.in. dziennikarz Eleven Sports Mateusz Święcicki, który wprost nazwał dużą część tytułu "gniotem". - Pierwsze sto stron gniot, później bardzo ciekawa książka, gdzie autorka coraz rzadziej wtrąca swoje opinie i komentarze - napisał popularny komentator na Twitterze.

Carlitos i jego ukochana spadli z ogromnej wysokości. Para walczy o życieCarlitos i jego ukochana spadli z ogromnej wysokości. Para walczy o życieCzytaj dalej

Kibice nie mogą uwierzyć w słowa Brzęczka

Mateusz Święcicki przy okazji przytoczył również jeden z fragmentów książki, który kibiców wprawił w osłupienie. - Obejrzałem wszystkie mecze Adama i przy całym szacunku, jak na nie popatrzyłem i na to, jak my gramy, to jest różnica. Własnie pod względem poruszania się taktycznego w kreowaniu akcji ofensywnych. Na naszą korzyść. Sorry, ale tak jest - twierdzi Jerzy Brzęczek.

Trudno zgodzić się z opinią obecnego selekcjonera kadry, gdy gra polskiej reprezentacji prezentuje się tak jak teraz, jednak na bardziej miarodajne porównanie pracy obu szkoleniowców przyjdzie czas po Euro, które zostanie rozegrane w 2021 roku.

Jerzy Brzęczek prowadził jak dotąd reprezentację Polski w 18 meczach, z czego 9 wygrał, 4 zremisował oraz 5 przegrał. Do poprawy tego bilansu okazja nadarzy się w październiku, kiedy reprezentacja Polski zmierzy się z Finlandią, Włochami oraz Bośnią i Hercegowiną.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nietypowa kontrola policyjna. Zatrzymany kierowca nie wiedział, że jego samochód się pali
  2. Playstation 5: Rozebrał nowego pada DualSense na części i wrzucił zdjęcia do sieci. Nie uwierzysz, jak sprzęt wygląda od środka
  3. Ile zarabia Mariusz Pudzianowski? Znamy dokładne kwoty
  4. Wielka afera w polskim narciarstwie. Legenda stawia poważne zarzuty Apoloniuszowi Tajnerowi
  5. Królewskie powitanie Błachowicza w Polsce. Tak wjeżdżają tylko legendy (WIDEO)
  6. Nikt nie wierzył w powodzenie pary karłów. Jak wyglądają teraz ich dzieci?

OBŁĘDNIE SMACZNE I PROSTE KOTLECIKI Z KURCZAKA - PYCHA

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News