Jerzy Brzęczek
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East News
Autor Mateusz Dziubiński - 29 Października 2020

Wielkie problemy Jerzego Brzęczka. Gwiazdor kadry zaatkowany na boisku, miał problem, aby sam je opuścić

Jerzy Brzęczek ma ogromny problem przed listopadowym zgrupowaniem reprezentacji Polski. W ostatnim meczu ligowym poważnie wyglądającego urazu doznał jeden z największych talentów naszej kadry. Zawodnik miał problem z opuszczeniem boiska o własnych siłach i wygląda na to, że możemy go nie zobaczyć w grze przez dłuższy czas. 

Jerzy Brzęczek najprawdopodobniej nie będzie mógł podczas najbliższych meczów reprezentacji skorzystać z jej ważnego członka. Zawodnik “Biało-Czerwonych” doznał poważnego urazu w ostatnim meczu ligowym. Prognozy na temat stanu zdrowia Polaka nie są optymistyczne.

Tragedia z samego rana. Nie żyje mistrz świata, miał tylko 37 lat, zostawił żonę i dzieciTragedia z samego rana. Nie żyje mistrz świata, miał tylko 37 lat, zostawił żonę i dzieciCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragiczne informacje obiegły media. Polski mistrz świata ma koronawirusa, wiadomości są dramatyczne
  2. Nieoficjalnie: padła konkretna data wprowadzenia ponownego lockdownu
  3. Siostra Roberta Lewandowskiego przerwała milczenie. Nagle zabrała głos ws. wyroku TK, mocne stanowisko


Jerzy Brzęczek ma wielki problem. Kluczowy piłkarz kontuzjowany

W listopadzie odbędzie się kolejne zgrupowanie reprezentacji Polski. Polacy zmierzą się w towarzyskim meczu z Ukrainą, a także w rozgrywkach Ligi Europy z Włochami i Holandią. Podczas tych spotkań może zabraknąć ważnego członka naszej drużyny narodowej.

Wielce prawdopodobne jest, że selekcjoner Jerzy Brzęczek nie będzie mógł skorzystać z gry Kamila Jóźwiaka. Zawodnik, który tego lata dołączył do angielskiego Derby County, doznał urazu w ostatnim meczu ligowym. Sytuacja wyglądała bardzo niepokojąco.

22-latek rozegrał 90. minut w meczu Derby County z Cardiff City, które zakończyło się wynikiem 1:1. W jednej z ostatnich akcji meczu doszło jednak do niebezpiecznej sytuacji z udziałem Polaka. Pomocnik starł się z jednym z rywali i mocno ucierpiał.

Dziennikarz “The Athletic” Ryan Conway relacjonował na Twitterze, że sytuacja z udziałem Jóźwiaka wyglądała niebezpiecznie i nie był on w stanie o własnych siłach opuścić boiska. Wstępne prognozy co do stanu zdrowia zawodnika, przekazane przez członków sztabu Derby nie są optymistyczne.

Adam Małysz zdecydował się przekazać Polakom wspaniałą nowinę. Zrobił coś niezwykłego, Adam Małysz zdecydował się przekazać Polakom wspaniałą nowinę. Zrobił coś niezwykłego, "kolejny sukces"Czytaj dalej


Kamil Jóźwiak doznał fatalnego urazu

Jeden z członków sztabu Derby County miał zdaniem dziennikarza stwierdzić, że “Jest raczej źle”. Ryan Conway donosi także, że Phillip Cocu, trener Derby, który zwykle nie udziela informacji o stanie zdrowia zawodników przed badaniami, miał być bardzo zaniepokojony.

Kamil Jóźwiak wyraźnie utykał, opuszczając boisko i nie był w stanie sprawnie się poruszać. To fatalna wiadomość dla zawodnika, który odgrywał coraz większą rolę w klubie, jak i reprezentacji Polski. Ostatnio Jóźwiak otrzymywał sporo szans do gry.

Selekcjoner Jerzy Brzęczek kolejny raz powołał zawodnika na mecze Ligi Narodów i towarzyski pojedynek, jaki nasza kadra rozegra już w listopadzie. Wygląda jednak na to, że opiekun naszej drużyny narodowej musi zacząć myśleć o zastępstwie dla 11-latka.

Pozostaje nam czekać na wyniki badań Kamila Jóźwiaka i oficjalną diagnozę. Wtedy także zapadnie decyzja, czy utalentowanego gracza będzie musiał zastąpić w kadrze ktoś inny. Jeśli tak się stanie, będzie to duża strata dla naszej reprezentacji.

Źródło: "The Athletic", Twitter

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Będą kary dla wszystkich, Sejm przyjął nowe prawo. Wysokie grzywny za konkretne przewinienia w czasie epidemii
  2. W stronę Ziemi leci ogromna asteroida. Jej prędkość jest porażająca, uderzenie miałoby katastrofalne skutki
  3. Siostra Roberta Lewandowskiego przerwała milczenie. Nagle zabrała głos ws. wyroku TK, mocne stanowisko
  4. Nieprawdopodobna wiadomość od TVN. Robert Lewandowski został gwiazdą nowego serialu stacji
  5. Tragiczne informacje obiegły media. Polski mistrz świata ma koronawirusa, wiadomości są dramatyczne
  6. Rozpędzony czołg z impetem wjechał w osobową Skodę. Niezwykły wypadek - Wideo
  7. Nie wierzysz w działanie maseczek? Pierwsze poważne badanie, które obnaża ich skuteczność

Test maseczek ochronnych - który rodzaj jest najskuteczniejszy?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News