Jerzy Brzęczek komentarz
YouTube - Łączy nas piłka
Autor Piotr Bernaciak - 30 Listopada 2019

Wymowna reakcja Jerzego Brzęczka na losowanie Euro 2020. Selekcjoner skomentował rywali

Jerzy Brzęczek postanowił skomentować losowanie fazy grupowej Euro 2020, na którym Polska zagra z Hiszpanią, Szwecją i nieznanym jeszcze rywalem z baraży. Selekcjoner nie był jednak pełen optymizmu.

Jerzy Brzęczek był obecny w Bukareszcie podczas losowania fazy grupowej Euro 2020. Nasz selekcjoner miał okazję wypowiedzieć się przed dziennikarzami polskiej telewizji na temat grupy, w której znalazła się reprezentacja Polski. Nasz selekcjoner mógł tym samym w jednoznaczny sposób wyrazić swoją opinię przed dziesiątkami tysięcy polskich kibiców, którzy również chętnie zaangażowali się w komentowanie losowania w internecie.

Selekcjoner reprezentacji Polski nie sprawiał wrażenia zachwyconego tym, że nasi piłkarze zmierzą się z Hiszpanią i Szwecją. Nie da się ukryć, że w ostatnich latach nie udawało nam się odnosić korzystnych rezultatów w starciach z tymi drużynami, jednak stanowisko naszego trenera zdziwiło bardzo wielu kibiców. Wielu z nich nie podziela optymizmu Brzęczka.

Niesamowity Robert Lewandowski. Polak sam strzelił więcej goli, niż Barcelona i ChelseaNiesamowity Robert Lewandowski. Polak sam strzelił więcej goli, niż Barcelona i ChelseaCzytaj dalej

Jerzy Brzęczek skomentował losowanie Euro 2020

- Myślę, że wszystkie grupy będą bardzo ekscytujące. W naszej mamy bardzo nieprzyjemnych i niewygodnych rywali. Dla reprezentacji i dla mnie spotkania z Szwecją na pewno nie są optymalne, ale nie będziemy ich traktować w kategorii jakiegoś rewanżu - powiedział Jerzy Brzęczek na gorąco po losowaniu fazy grupowej Euro 2020, gdy stało się jasne, że zagramy z Hiszpanią i Szwecją.

Selekcjoner przyznał wprost, że nie cieszy się z tych rywali, którzy są jego zdaniem niewygodni i mogą sprawić nam spore problemy. Z pewnością będzie nam dużo trudniej, niż podczas Euro 2016, gdy poza Niemcami w naszej grupie były również Ukraina i Irlandia Północna.

Jerzy Brzęczek nie jest w pełni zadowolony

- Logistycznie było to dla nas bardzo dobre losowanie. Teraz będziemy pracować nad doborem miejsc i spotkań towarzyskich. Musimy dokonać pewnych korekt, bo mieliśmy już prawie dopięty mecz towarzyski z Szwecją. Najbardziej rozsądną bazą będzie Dublin, bo gramy tam dwa mecze - oodał trener naszej reprezentacji, który poprowadzi ją podczas Euro 2020.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Legenda polskiej muzyki dostała propozycję z Fame MMA. "Walka ustawiłaby mnie na dwa, trzy lata"
  2. Przepiękny gol polskiego piłkarza. Zmieścił piłkę idealnie, bramkarz bez szans
  3. Bayern może jednak zmienić trenera. W grze niespodziewany kandydat
  4. Już dziś losowanie fazy grupowej Euro 2020. Na kogo mogą trafić Polacy?
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News