Justyna Kowalczyk
Facebook Justyna Kowalczyk
Autor Mateusz Dziubiński - 12 Lipca 2020

Wielki pokaz patriotyzmu Justyny Kowalczyk. Opowiedziała, ile jechała na wybory, wielkie brawa

Justyna Kowalczyk wraz ze swoim narzeczonym Kacprem Tekielim wybrała się do Austrii, jednak nie przeszkodziło to dawnej mistrzyni w wypełnieniu obywatelskiego obowiązku i zagłosowaniu w drugiej turze wyborów prezydenckich. Kowalczyk oddała głos na swojego faworyta. Specjalnie by to zrobić, pokonała niewyobrażalnie dużą odległość z miejsca swojego pobytu, do najbliższego punktu komisji wyborczej. 

Justyna Kowalczyk już kilka dni temu zdradziła, że podczas drugiej tury wyborów prezydenckich będzie przebywać poza granicami kraju. Wyznanie dawnej mistrzyni wywołało spore zamieszanie w internecie, jednak jak się okazało, ostatecznie słynna zawodniczka oddała głos na swojego faworyta. By to zrobić, odbyła długą podróż.

Kamil Stoch zdradził kibicom swoje plany. Wraz z żoną planuje coś wspaniałego, wszystko wyszło na zdjęciu (FOTO)Kamil Stoch zdradził kibicom swoje plany. Wraz z żoną planuje coś wspaniałego, wszystko wyszło na zdjęciu (FOTO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Wielka radość w domu Adama Małysza. Córka przekazała radosną informację, w końcu się doczekała
  2. Dramat w kościele, 5 osób nie żyje, są ranni. Tragiczne wiadomości ze świata


Justyna Kowalczyk głosuje na prezydenta w Austrii

Przed kilkoma dniami Justyna Kowalczyk za pomocą postu opublikowanego na Twitterze, podzieliła się ze swoimi fanami informacją, że 12 lipca, czyli w dniu, gdy będzie odbywać się druga tura wyborów prezydenckich w Polsce, ona wraz ze swoim ukochanym będzie przebywać poza granicami naszego kraju. Wypowiedź dawnej mistrzyni olimpijskiej wywołała spore zamieszanie w internecie i podzieliła jej fanów.

Jak się okazuje, Kowalczyk nie zamierzała jednak w tym niezwykle ważnym dla całego naszego kraju dniu, zrezygnować z przywileju, jakim jest możliwość głosowania na swojego kandydata. Słynnej zawodniczce w udaniu się na głosowanie, nie przeszkodził nawet fakt, że na terenie Austrii niełatwo jest znaleźć lokal wyborczy.

Agnieszka Radwańska w końcu przerwała milczenie. Zdradziła informacje o swoim porodzie, fani na nie czekaliAgnieszka Radwańska w końcu przerwała milczenie. Zdradziła informacje o swoim porodzie, fani na nie czekaliCzytaj dalej


Pokaz patriotyzmu dawnej mistrzyni

Justyna Kowalczyk i jej partner, Kacper Tekieli przebywają w Ramsau, natomiast najbliższa komisja wyborcza ma swoją siedzibę w stolicy kraju, czyli Wiedniu. Oba miasta są od siebie znacznie oddalone, więc by oddać głos w wyborach, zakochani musieli udać się w długą podróż, trwającą łącznie aż sześć godzin! O pomyślnym zakończeniu wyprawy do lokalu wyborczego i wypełnieniu obywatelskiego obowiązku, Kowalczyk poinformowała za pomocą zdjęcia opublikowanego na Twitterze.

Źródło: "Super Express"

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Masz w domu stare płyty? Niektóre są warte fortuny, warto przetrzepać piwnice, bo można sporo zarobić
  2. Fenomenalne nagranie. Przelot komety uchwycony przez Międzynarodową Stację Kosmiczną
  3. Szokujący wpis Marcina Gortata na Instagramie. Momentalnie spotkał się z falą krytyki, niezrozumiałe zachowanie
  4. Kultowy klub o krok od awansu do polskiej Ekstraklasy. Mogą awansować za tydzień, trzeba spełnić jeden warunek
  5. Szokujący wpis Marcina Gortata na Instagramie. Momentalnie spotkał się z falą krytyki, niezrozumiałe zachowanie
  6. Zdjęcia - Zwolennik Andrzeja Dudy postanowił w nietypowy sposób wyrazić poparcie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News