Justyna Kowalczyk
Instagram/Justyna Kowalczyk
Autor Bartosz Goluch - 30 Marca 2020

Justyna Kowalczyk potajemnie wyszła za mąż? W internecie aż huczy od spekulacji (ZDJĘCIE)

Justyna Kowalczyk wprawdzie już zakończyła sportową karierę, ale wciąż budzi ogromne zainteresowanie wśród polskich kibiców. Nasza słynna narciarka przypomniała o sobie, publikując na Instagramie zdjęcie, które wzbudziło ogromną falę spekulacji na temat jej stanu cywilnego.

Polska mistrzyni olimpijska ma za sobą naprawdę gorący okres. Niedawno z pracy odszedł trener kadry narciarek Aleksander Wierietielny, a Kowalczyk z mediów dowiedziała się o tym, że PZN szykuje dla niej "nową rolę". Fani spekulują, że równie dużo może dziać się w życiu prywatnym sportsmenki.

Życie polskiego skoczka posypało się w jednej chwili. Prawie nikt nie wie, czym zajmuje się terazŻycie polskiego skoczka posypało się w jednej chwili. Prawie nikt nie wie, czym zajmuje się terazCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Lewandowscy zwrócili się z pilnym apelem do Polaków. Sprawa jest poważna
  2. Koronawirus zabija też młodych. W Belgii zmarła 12-latka

Justyna Kowalczyk wyszła za mąż?

Dyskusję kibiców Kowalczyk wywołało zdjęcie, na którym nasza mistrzyni siedzi przy ławce w lesie wraz ze swoim psem Kefikiem. Jednak to nie pupil sportsmenki zwrócił uwagę kibiców, a widoczny na jej palcu pierścionek. "Pani Justyno, to jest obrączka?" - dopytuje jedna z internautek. "Skarży się (Kefik - przyp. red.), że na weselu nie był" - dodała kolejna. Kowalczyk jednak nie odnisła się do tych domysłów.

Od kilku miesięcy partnerem życiowym byłej reprezentantki Polski jest alpinista Kacper Tekieli. Para pokazała się publicznie razem na gali z okazji 100-lecia PKOl, która miała miejsce pod koniec października ubiegłego roku. Na Instagramie narciarki możemy podziwiać wiele wspólnych zdjęć obydwojga zakochanych.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Skarży się???? #runwithdog #forest ????@kacpertekieli

Post udostępniony przez Justyna Kowalczyk (@nartowa.pani)

lle zarobili polscy skoczkowie za występy w Pucharze Świata? Polacy otrzymali prawdziwą fortunęlle zarobili polscy skoczkowie za występy w Pucharze Świata? Polacy otrzymali prawdziwą fortunęCzytaj dalej

Jaka przyszłość czeka Kowalczyk w kadrze?

Podobnie jak stan cywilny, nieznany jest dalszy los Kowalczyk w "trenerce". Mająca spory wkład w niedawne sukcesy polskich narciarek dawna mistrzyni zapewnia, że jej podopieczne nie zostaną bez należytej opieki. - To nie tak, że chcemy je rzucić i iść swoją drogą. Od miesięcy robimy wszystko, żeby ich praca nie poszła na marne, a przełożyła się na seniorskie sukcesy. Rozmawialiśmy i trener zaproponował osobę, którą można poprosić o współpracę. Skontaktowałam się z tym człowiekiem, PZN też prowadzi rozmowy - mówiła w rozmowie z "Przeglądem Sportowym".

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Europejski kraj wprowadza nowy nakaz. Pytano o niego też polskich polityków
  2. Michał zmarł na koronawirusa, był młody, zdrowy. "Nudzisz się? Mój brat też chciałby, ale nie żyje"
  3. Życie polskiego skoczka posypało się w jednej chwili. Prawie nikt nie wie, czym zajmuje się teraz
  4. FC Barcelona dostanie nowego trenera? To legenda klubu, już planuje transfery
  5. Gwiazdor reprezentacji Polski może zagrać w kraju. Wspaniałe wiadomości, "Miałem oferty"
  6. Polacy coraz bardziej się boją. Radykalni internauci chcą większych obostrzeń

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News