Justyna Kowalczyk ślub
Instagram - Justyna Kowalczyk
Autor Piotr Bernaciak - 31 Marca 2020

Justyna Kowalczyk weźmie ślub? Trener się wygadał, poznaliśmy całą prawdę

Justyna Kowalczyk weźmie ślub? Informacje na temat życia prywatnego medalistki olimpijskiej były skrywane. Ostatecznie jednak po czasie ujawnił je trener. Szkoleniowiec w końcu wyznał całą prawdę.

Justyna Kowalczyk od czasu zakończenia profesjonalnej kariery dość rzadko udziela się w mediach. Co jakiś czas możemy śledzić jej aktywność na Twitterze oraz na Instagramie, jednak mimo wszystko zdecydowanie nie widzimy jej w mediach tak często, jak podczas jej kariery. Nie może to dziwić, bo po wielu latach wyrzeczeń spowodowanych treningami na pewno należy jej się dłuższy wypoczynek.

Co więcej, nie pojawiały się również żadne wiadomości na temat życia prywatnego naszej narciarki. Największy sekret wyszedł na jaw, gdy Justyna Kowalczyk pojawiła się na jednej z gal wraz z partnerem, którym okazał się być Kacper Tekieli. Internauci długo czekali na wiadomości o ślubie pary, a ważną informację przekazał nieoczekiwanie jej trener w wywiadzie.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Nie żyje znany bramkarz. Zmarł niespodziewanie, miał tylko 43 lata
  2. Koronawirus mógł zarazić o wiele więcej ludzi na świecie. Zadziwiające analizy naukowców
Znamy nowy termin MŚ w lotach narciarskich. Pierwszy taki przypadek w historiiZnamy nowy termin MŚ w lotach narciarskich. Pierwszy taki przypadek w historiiCzytaj dalej

Justyna Kowalczyk unikała prywatnych tematów

W jednym z wywiadów, którego Justyna Kowalczyk udzielała rosyjskim mediom wraz ze swoim byłym trenerem, olimpijka została zapytana o to, czy czuje się szczęśliwa. Odparła z uśmiechem, że tak, na co swoje zdanie postanowił wtrącić jej trener, Rosjanin Aleksander Wierietielny.

- W maju odbędzie się ślub. Już jestem zaproszony - wypalił trener, ujawniając ważną wiadomość z życia naszej multimedalistki olimpijskiej. Szkoleniowiec ujawnił informację, która do tej pory była bardzo pilnie strzeżona przez Justynę Kowalczyk. O jej związku z Kacprem Tekielim było wiadomo bardzo niewiele, jednak wiemy już, że para zamierza go sformalizować.

Zmarł legendarny sportowiec. Był dwukrotnym mistrzem kraju, zabrał go wirusZmarł legendarny sportowiec. Był dwukrotnym mistrzem kraju, zabrał go wirusCzytaj dalej

Justyna Kowalczyk weźmie ślub

Justyna Kowalczyk zdradziła również w wywiadzie, że w pewnym momencie mogła zostać ministrem sportu. Jak sama jednak dodaje, nie czuje się na siłach, by piastować tak ważne stanowisko i twierdzi wprost, że powinny robić to osoby znające się na polityce, a nie tylko ci, którzy mają przeszłość związaną ze sportem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Europejski kraj wprowadza nowy nakaz. Pytano o niego też polskich polityków
  2. Michał zmarł na koronawirusa, był młody, zdrowy. "Nudzisz się? Mój brat też chciałby, ale nie żyje"
  3. Wspaniały gest Jerzego Brzęczka. Selekcjoner okazał wielkie serce w trudnych czasach
  4. Polski skoczek był ulubieńcem kibiców. Aż trudno uwierzyć w to, czym zajmuje się dzisiaj
  5. Adam Małysz jak Dawid Kubacki. Wybitni skoczkowie mają wspólną oryginalną pasję (ZDJĘCIE)
  6. Dzisiaj ostatni dzień pracy dla kilkudziesięciu tysięcy Polaków. Pracodawcy już nie czekają

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News