Justyna Żyła
Youtube/JastrzabPost
Autor Mateusz Dziubiński - 1 Września 2020

Justyna Żyła pokazała, jak spędza czas z dziećmi. Co na to Piotr? (FOTO)

Justyna Żyła w ostatnich miesiącach wielokrotnie znajdowała się na czołówkach plotkarskich serwisów internetowych. Wszystko za sprawą regularnych wojen toczonych z byłym mężem, Piotrem Żyłą na łamach mediów społecznościowych. Ostatnio celebrytka zarzucała dawnemu partnerowi należytą opiekę nad dwójką ich dzieci. Teraz pokazała, jak sama spędza z nimi czas. 

Justyna Żyła kilka dni temu po raz kolejny zaatakowała swojego byłego męża Piotra. Gwiazda mediów społecznościowych wytykała skoczkowi, że ten zaniedbuje swoje dzieci. 33-latka postanowiła pokazać popularnemu sportowcowi, jak sama zajmuje się dwójką ich pociech.

Absurdalna krytyka pod adresem Roberta Lewandowskiego. Były selekcjoner kadry wbija mu nóż w plecyAbsurdalna krytyka pod adresem Roberta Lewandowskiego. Były selekcjoner kadry wbija mu nóż w plecyCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Gwiazda polskiego sportu przekazała wspaniałe wiadomości. Niedługo zostanie mamą
  2. Zakazem objęli nie tylko kominki. Za koszenie trawy i grilla też możesz zapłacić mandat aż 5 tys. zł


Justyna Żyła wytyka Piotrowi błędy wychowawcze

Najszerzej komentowanym tematem ostatnich miesięcy jest bez wątpienia spór między reprezentantem Polski w skokach narciarskich Piotrem Żyłą, a jego byłą żoną Justyną Lazar. Kobieta, która wielokrotnie deklarowała, że odcina się od byłego męża, nadal używa jego nazwiska w mediach społecznościowych i raz po raz atakuje dawnego ukochanego. Ostatnio miała pretensje o jego zachowanie względem dwójki ich dzieci.

- Ostatni raz widział je miesiąc temu. Jedynie wysłał synowi na maila grafik spotkań na wrzesień. Syn odpisał, że nie jest mu potrzebny grafik, ponieważ nie chce widywać na spotkaniu partnerki swojego taty. Dzieci proszą tylko o czas sam na sam z ojcem, czego otrzymać nie mogą - mówiła w wywiadzie dla “Super Expressu” Justyna Żyła.

Arkadiusz Milik przyjechał na zgrupowanie luksusowym autem. Ten potwór waży 2,5 tony, cena zwala z nógArkadiusz Milik przyjechał na zgrupowanie luksusowym autem. Ten potwór waży 2,5 tony, cena zwala z nógCzytaj dalej


Celebrytka pokazała, jak sama zajmuje się dziećmi

Później pod humorystycznym zdjęciem skoczka, jakie opublikował na swoim profilu w serwisie Facebook, celebrytka już bezpośrednio zwróciła się do niego. W komentarzu, który bardzo szybko usunęła, zasugerowała zdecydowanie, by Piotr Żyła pomyślał o naprawieniu relacji z dziećmi. Teraz była uczestniczka “Tańca z Gwiazdami” pokazała, jak sama spędza czas z dwójką swoich dzieci.

Justyna Żyła opublikowała na Instagramie serię zdjęć, na których możemy zobaczyć, że wybrała się wraz ze swoimi dziećmi na spacer po Dolinie Kościeliskiej. Zdjęcia przedstawiały radosną matkę w towarzystwie uśmiechniętych dzieci. Być może celebrytka chciała w ten sposób zwrócić uwagę Piotra Żyły w kontekście ostatnich wypowiedzi o nienależytej opiece nad dziećmi.

Justyna Żyła

Źródło: Instagram

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wideo. Potworne zderzenie dwóch TIR-ów na krajówce
  2. Prowadzi "Jeden z dziesięciu" od lat, jednak niewielu zna jego prawdziwą twarz. Ujawniamy kim naprawdę jest Tadeusz Sznuk
  3. Piłkarz Ekstraklasy przekroczył wszelkie granice. Walczył o piłkę i wtedy się zaczęło, sceny jak z ringu (WIDEO)
  4. Wyciekł skład reprezentacji Polski? Wiemy, jak możemy zagrać z Holandią, nie brakuje niespodzianek
  5. Niemcy - Hiszpania. Emocje w spotkaniu na szczycie. Zadecydowała ostatni akacja meczu
  6. Moneta 2 zł czasem może być warta nawet 2 tys. zł. Wystarczy, że posiada jeden szczegół

Test i recenzja laptopa ASUS Zephyrus G14

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News