Justyna Żyła
instagram.com/justynazyla
Autor Mateusz Wysokiński - 30 Czerwca 2020

Justyna Żyła bardzo długo próbowała ukryć prawdę. Wszystko na jaw, jest blisko związana z Adamem Małyszem

Justyna Żyła stała się głośną postacią w świecie sportu, gdy na jaw wyszły burzliwe kulisy jej rozstania z Piotrem Żyłą. Teraz okazuje się, że jest blisko związana z jeszcze jednym z kultowych polskich skoczków. Nie wszyscy wiedzieli o jej powiązaniach.

Justyna Żyła bez wątpienia jest jedną z największych polskich celebrytek. Kobieta, która zasłynęła w mediach głośnym, medialnym rozwodem z Piotrem, jak też występami w "Playboyu" oraz "Tańcu z Gwiazdami" ma w swojej biografii kilka tajemnic. Mimo że fani mogą myśleć, że wiedzą o kobiecie wszystko, to okazuje się, że jest ona bardzo związana z Adamem Małyszem. Historia ta była skrzętnie ukrywana przez samego skoczka i celebrytkę.

DZISIAJ GRZEJE:

    1. Robert Lewandowski ujawnił dramatyczną prawdę. Anna Lewandowska walczyła o życie, nikt nawet nie wiedział
    2. Dantejskie sceny w PKP. Wkroczyła policja, nie miał maseczki, wrzeszczał
Partnerka Arkadiusza Milika przekazała wspaniałe wiadomości. Nadszedł czas, na który czekali wszyscyPartnerka Arkadiusza Milika przekazała wspaniałe wiadomości. Nadszedł czas, na który czekali wszyscyCzytaj dalej

Justyna Żyła jest związana z Adamem Małyszem. Ciekawy wątek w biografii celebrytki

Żyła, która sławę zyskała dopiero kilka lat temu od zawsze mogła cieszyć się zainteresowaniem Adama Małysza. Mało kto o tym wie, ale celebrytka jest spokrewniona z polskim mistrzem, a właściwie to jest jego siostrą cioteczną. Kiedy w 2006 roku wychodziła za mąż za Piotra Żyłę, informacja ta była ukrywana przez media związane z polską kadrą tak, aby nie posądzić Małysza, ani członków jego rodziny o nepotyzm i promowanie sportowców.

Ostatecznie sprawa związków rodzinnych Justyny Żyły nie była nagłaśniana przez media aż do 2018 roku, kiedy to małżeństwo zadecydowało o rozwodzie. Wtedy dziennikarze zapytali Małysza, co sądzi o dramatycznie zmieniających się relacjach rodzinnych, jednak sportowiec nie stanął po żadnej ze stron.

Mało kto wie, jak wygląda siostra Roberta Lewandowskiego. Jest piękną kobietą, ale stroni od świata gwiazd (FOTO)Mało kto wie, jak wygląda siostra Roberta Lewandowskiego. Jest piękną kobietą, ale stroni od świata gwiazd (FOTO)Czytaj dalej

Adam Małysz odnosił się do kryzysu rodzinnego

Mimo że Justyna Żyła jest członkinią rodziny Małyszów, to Adam Małysz przez lata miał także dobre relacje z Piotrem Żyłą. Mimo że rozwód pary był bardzo głośny i medialny, to legendarny skoczek z Wisły postanowił nie brać odwetu na Piotrze Żyle i ich współpraca po dziś wygląda bardzo dobrze z pożytkiem dla całej reprezentacji Polski.

- Nie będę się wypowiadał na temat rodziny, bo Justyna jest moją kuzynką, a Piotr to także osoba mi bliska. Myślę natomiast, że sprawy rodzinne nie miały żadnego wpływu na formę Piotra. Piotrek może jeszcze "odpalić" tej zimy. Mocno nad tym pracuje. Nie jest on typowym zawodnikiem, a ma swoją technikę zachowania, by odciąć się od tego, co przeszkadza w koncentracji – powiedział Małysz w rozmowie z "Super Expressem".

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Szykują nową opłatę, resort jest na "tak". Będziemy musieli dopłacać po 300 zł na zakupach
  2. Kopalnie na księżycu coraz bliżej. To może być początek kolonizacji kosmosu
  3. Internauci kpią z Mateusza Morawieckiego. Premier sugeruje, że lepiej grać w Białymstoku, niż w Madrycie
  4. Bardzo złe wieści dotyczące polskiego sportu. Czterej zawodnicy z podejrzeniem wirusa COVID-19, odwołano mecz
  5. Arkadiusz Milik może trafić do giganta. Pojawiła się nieoczekiwana szansa
  6. Wideo - Koszmarny wypadek. Z gigantycznym impetem wbił się w inny samochód. Auto aż złamało się na pół

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News