Justyna Żyła
instagram.com/justynazyla
Autor Mateusz Wysokiński - 11 Maja 2020

Justyna Żyła próbowała ukryć całą prawdę. Tajemnica wyszła na jaw. Jest związana z Małyszem

Justyna Żyła jest bez wątpienia jedną z największych i najbardziej popularnych celebrytek w polskim show-biznesie. Kobieta, która przez lata związana była z Piotrem Żyłą skrywa w swojej biografii dość ciekawą tajemnicę, w której rolę główną odgrywa nie kto inny, a Adam Małysz. Mało który kibic polskich skoków zdaje sobie sprawę z więzi między Żyłą, a polskim mistrzem skoków.

Justyna Żyła bez wątpienia jest jedną z największych polskich celebrytek. Kobieta, która zasłynęła w mediach głośnym, medialnym rozwodem z Piotrem, jak też występami w "Playboyu" oraz "Tańcu z Gwiazdami" ma w swojej biografii kilka tajemnic. Mimo że fani mogą myśleć, że wiedzą o kobiecie wszystko, to okazuje się, że jest ona bardzo związana z Adamem Małyszem. Historia ta była skrzętnie ukrywana przez samego skoczka i celebrytkę.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Robert Lewandowski ujawnił dramatyczną prawdę. Anna Lewandowska walczyła o życie, nikt nawet nie wiedział
  2. Czy diesel to olej napędowy? Wielu się myli
Partnerka Arkadiusza Milika przekazała wspaniałe wiadomości. Nadszedł czas, na który czekali wszyscyPartnerka Arkadiusza Milika przekazała wspaniałe wiadomości. Nadszedł czas, na który czekali wszyscyCzytaj dalej

Justyna Żyła jest związana z Adamem Małyszem. Ciekawy wątek w biografii celebrytki

Żyła, która sławę zyskała dopiero kilka lat temu od zawsze mogła cieszyć się zainteresowaniem Adama Małysza. Mało kto o tym wie, ale celebrytka jest spokrewniona z polskim mistrzem, a właściwie to jest jego siostrą cioteczną. Kiedy w 2006 roku wychodziła za mąż za Piotra Żyłę, informacja ta była ukrywana przez media związane z polską kadrą tak, aby nie posądzić Małysza, ani członków jego rodziny o nepotyzm i promowanie sportowców.

Ostatecznie sprawa związków rodzinnych Justyny Żyły nie była nagłaśniana przez media aż do 2018 roku, kiedy to małżeństwo zadecydowało o rozwodzie. Wtedy dziennikarze zapytali Małysza, co sądzi o dramatycznie zmieniających się relacjach rodzinnych, jednak sportowiec nie stanął po żadnej ze stron.

Mało kto wie, jak wygląda siostra Roberta Lewandowskiego. Jest piękną kobietą, ale stroni od świata gwiazd (FOTO)Mało kto wie, jak wygląda siostra Roberta Lewandowskiego. Jest piękną kobietą, ale stroni od świata gwiazd (FOTO)Czytaj dalej

Adam Małysz odnosił się do kryzysu rodzinnego

Mimo że Justyna Żyła jest członkinią rodziny Małyszów, to Adam Małysz przez lata miał także dobre relacje z Piotrem Żyłą. Mimo że rozwód pary był bardzo głośny i medialny, to legendarny skoczek z Wisły postanowił nie brać odwetu na Piotrze Żyle i ich współpraca po dziś wygląda bardzo dobrze z pożytkiem dla całej reprezentacji Polski.

- Nie będę się wypowiadał na temat rodziny, bo Justyna jest moją kuzynką, a Piotr to także osoba mi bliska. Myślę natomiast, że sprawy rodzinne nie miały żadnego wpływu na formę Piotra. Piotrek może jeszcze "odpalić" tej zimy. Mocno nad tym pracuje. Nie jest on typowym zawodnikiem, a ma swoją technikę zachowania, by odciąć się od tego, co przeszkadza w koncentracji – powiedział Małysz w rozmowie z "Super Expressem".

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dobra wiadomość o 1000+ dla turystów. Polacy mają powód do radości
  2. Przeraźliwa wizja Jackowskiego. Już się zaczęło. Jasnowidz powiedział co stanie się w Warszawie
  3. Mariusz Pudzianowski wyzwał na pojedynek jednego z najsilniejszych ludzi świata. "Jestem gotowy"
  4. Kolejny Polak w Napoli? Włosi zainteresowani młodą gwiazdą Ekstraklasy
  5. Anna Lewandowska opublikowała kuszące zdjęcie. Pokazała dużo więcej niż zwykle (FOTO)
  6. Rząd na ostatnią chwilę zmienił rozporządzenie. Chodzi o maseczki w restauracjach

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News