Justyna Żyła
YouTube - Superstacja
Autor Mateusz Dziubiński - 13 Lipca 2020

Justyna Żyła oburzona wynikiem wyborów. Skierowała pod adresem Andrzeja Dudy kilka ostrych słów (FOTO)

Justyna Żyła po raz kolejny wywołała zamieszanie w internecie. Tym razem celebrytka, która zyskała sławę dzięki związkowi ze słynnym skoczkiem Piotrem Żyłą, nie przyciągnęła uwagi użytkowników sieci za sprawą kulis ze swojego życia prywatnego, a dzięki ostrej wypowiedzi na temat wyników drugiej tury wyborów prezydenckich. Mocny wpis w poniedziałkowy poranek pojawił się na Instagramie gwiazdy.

Justyna Żyła postanowiła zdradzić swoim fanom, co sądzi o wyniku niedzielnych wyborów prezydenckich. Decyzja Polaków o ponownym wyborze na najważniejsze stanowisko w kraju Andrzeja Dudy nie spodobała się celebrytce, która zamieściła zdecydowany wpis w social mediach.

Adam Małysz szczerze o wyborach. Kilku kandydatów kusiło go ofertamiAdam Małysz szczerze o wyborach. Kilku kandydatów kusiło go ofertamiCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Wielka radość w domu Adama Małysza. Córka przekazała radosną informację, w końcu się doczekała
  2. Łukasz Szumowski zabrał głos tuż po wyborach. Chodzi o epidemię


Justyna Żyła skomentowała wynik wyborów prezydenckich

W niedzielę odbyła się druga tura wyborów prezydenckich. Decyzją Polaków, którzy udali się do lokali wyborczych, by zagłosować na swojego kandydata, wygrał Andrzej Duda, który okazał się minimalnie lepszy od Rafała Trzaskowskiego. Tym samym dotychczasowy prezydent pozostanie na zajmowanym stanowisku przez kolejne pięć lat. Jak zwykle w takich przypadkach, swoje zdanie na temat werdyktu wyraziło wiele znanych osób, także sportu.

Jedną z gwiazd, które postanowiły odnieść się do wyniku wyborów, była doskonale znana kibicom skoków narciarskich, była partnerka lidera naszej kadry Piotra Żyły. Justyna Żyła, która mimo rozwodu ze sportowcem cieszy się niesłabnącą popularnością wśród polskich kibiców zimowej dyscypliny, zdecydowała się tuż po ogłoszeniu wyników wyborów, opublikować swój komentarz na temat decyzji większości Polaków. Padły mocne słowa.

Znany piłkarz podważa wyniki wyborów. Poważne oskarżenia wobec państwaZnany piłkarz podważa wyniki wyborów. Poważne oskarżenia wobec państwaCzytaj dalej


Celebrytka jest niezadowolona z wyboru Andrzeja Dudy

Celebrytka umieściła na swoim profilu w serwisie Instagram fotografię przedstawiającą filiżankę kawy i towarzyszący jej bukiet kwiatów, jednak to opis zdjęcia wywołał największe zamieszanie. “optymistycznie nas ten tydzień nie przywitał” napisała 33-latka, sugerując, że nie jest zadowolona z reelekcji Andrzeja Dudy. Wpis zakończyła słowami, “mimo wszystko niech to będzie kolorowy dzień” i załączyła kilka hashtagów, które jasno dają do zrozumienia, że liczyła na zwycięstwo kontrkandydata PO, #amialobyctakpieknie, #wyboryprezydenckie2020, #kiedyśwkońcubędziedobrze.

Justyna Żyła

Źródło: plejada.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ekspert: Pokusa powtórzenia wyborów większa, niż się wydaje. Są odpowiednie przesłanki
  2. Głębokość tej dziury jest niewyobrażalna. Chcą się dokopać do jądra Ziemii?
  3. Szokujący wpis Marcina Gortata na Instagramie. Momentalnie spotkał się z falą krytyki, niezrozumiałe zachowanie
  4. Kultowy klub o krok od awansu do polskiej Ekstraklasy. Mogą awansować za tydzień, trzeba spełnić jeden warunek
  5. Szokujący wpis Marcina Gortata na Instagramie. Momentalnie spotkał się z falą krytyki, niezrozumiałe zachowanie
  6. Na Cirlce K legalnie kupisz "holenderską używkę". Rusza sprzedaż na stacjach

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News