Justyna Żyła
YouTube Wąsikowska SE
Autor Wiadomości Ze Stadionu - 14 Września 2020

Justyna Żyła zmieniła się nie do poznania. Kiedyś nie wyglądała tak dobrze, promienieje po rozstaniu z Piotrem? (FOTO)

Justyna Żyła jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci polskiego internetu w ostatnich miesiącach. Wszystko za sprawą regularnych publikacji w mediach społecznościowych i walki z byłym mężem, skoczkiem narciarskim Piotrem Żyłą. Na razie jednak celebrytka postanowiła odpocząć od ciągłych batalii i pokazała fanom, jak niegdyś wyglądała. Trzeba przyznać, że widać ogromną różnicę. 

Justyna Żyła zaprezentowała swoim fanom kolejną bardzo ciekawą fotografię. Kontrowersyjna celebrytka tym razem nie zdradzała szczegółów z życia i konfliktu z byłym mężem, a zaprezentowała, jak wyglądała jeszcze kilka lat temu. Była ukochana Piotra Żyły przeszła ogromną metamorfozę.

Ile zarabia Kamil Stoch? Kwota nie mieści się w głowie, kosmiczne pieniądze, o jakich Polacy mogą pomarzyćIle zarabia Kamil Stoch? Kwota nie mieści się w głowie, kosmiczne pieniądze, o jakich Polacy mogą pomarzyćCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Znęcał się nad nią ojciec, mieszka w kontenerze bez wody. Kibice pomogli polskiej lekkoatletce
  2. Kierowco, będziesz bardzo zadowolony. Rewolucyjne zmiany dotyczące prawa jazdy zostały zatwierdzone


Justyna Żyła pochwaliła się fanom zdjęciem sprzed lat

W ostatnich miesiącach Justyna Żyła, była małżonka popularnego skoczka narciarskiego jest bardzo aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. Dzięki jej publikacjom w sieci kibice dowiedzieli się o wielu szczegółach konfliktu pomiędzy uwielbianym skoczkiem, a jego ex-małżonką. Za publiczne pranie brudów na celebrytkę spadła ogromna lawina krytyki.

33-latka na pewno nie takiego efektu się spodziewała, gdy postanowiła raz po raz atakować Piotra Żyłę, jednak wierni fani skoczka nie mieli dla niej litości, sugerując, że ich prywatne sprawy powinna trzymać za zamkniętymi drzwiami. Kobieta, która zdobyła popularność dzięki związkowi z liderem naszej reprezentacji, a także dzięki udziałowi w “Tańcu z Gwiazdami” nie zraża się jednak krytyką i sama również cieszy się sporym wsparciem od obserwujących ją osób.

Patogwiazda FAME MMA przegrała w kasynie fortunę. Zawodnik grał przez dwie doby, kwota zwala z nógPatogwiazda FAME MMA przegrała w kasynie fortunę. Zawodnik grał przez dwie doby, kwota zwala z nógCzytaj dalej


Celebrytka dumnie prezentuje swoją niesamowitą metamorfozę

Ostatnio Justyna Żyła postanowiła odpocząć nieco od medialnej wojny z dawnym ukochanym i zamiast tego zaprezentowała swoim sympatykom ciekawe zdjęcie. Celebrytka wrzuciła na swoje InstaStory fotografię, która pokazuje, jak wyglądała jeszcze kilka lat temu. Trzeba przyznać, że widać wyraźną różnicę w wyglądzie 33-latki. Kobieta zmieniła się wręcz nie do poznania. Być może posłużyło jej rozstanie z Piotrem Żyłą?

Justyna Żyła

Źródło: Instagram

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Emeryci będą mogli więcej zarobić i będą bardziej chronieni? Pomysły związkowców mogą uratować 340 tys. osób
  2. Pożary w USA uchwycone przez satelitę. Gigantyczne tumany dymu i ognia
  3. Wspaniała wiadomość dla polskich kibiców. Reprezentant Polski może wrócić do Ekstraklasy
  4. Justyna Żyła wypina się na zdjęciu, a jej fani atakują Piotra. Reakcja ludzi nie pozostawia złudzeń
  5. Afera z Bońkiem i Kaczyńskim w tle. O sprawie rozpisują się nawet media za granicą
  6. ZUS przygotował prezent dla emerytów, chociaż wielu o nim nie pamięta. Możesz zyskać dużo więcej pieniędzy

ORZEŹWIAJĄCA LEMONIADA ARBUZOWA. PYCHA!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News