Justyna Żyła
youtube.com/ JastrzabPost
Autor Mateusz Wysokiński - 14 Listopada 2020

Justyna Żyła zmartwiła tysiące Polaków. Tym razem nie chodzi o Piotra Żyłę, zaczęło się od zdjęcia bez ubrań (FOTO)

Justyna Żyła jest postacią, obok której nie da się przejść obojętnie. Celebrytka, która przez lata szokowała i wzbudzała wielkie zainteresowanie opinii publicznej, nie daje o sobie zapomnieć. Tym razem fani zwracają uwagę na jej niecodzienne zachowania, które odbijają się echem wśród fanów. Tym razem nie chodzi jednak o kolejny rozdział kłótni z Piotrem Żyłą, a o zupełnie inne sprawy, do których przyznała się sama celebrytka.

Justyna Żyła jest postacią, o której bardzo ciężko zapomnieć fanom polskiego show-biznesu i sportu.Celebrytka zaczęła zdobywać sławę równomiernie ze swoim byłym mężem - Piotrem Żyłą, który kilka lat temu zaczął odnosić duże sportowe sukcesy. Kiedy małżeństwo Żyłów przestało istnieć, była uczestniczka "Tańca z Gwiazdami" bardzo to odczuła i zaczęła raczyć opinię publiczną historiami ze swojego nieudanego małżeństwa, stawiając byłego męża w jak najgorszym świetle. Ostatnie zachowania Justyny Żyły budzą dużą kontrowersji, mimo że nie tyczą się one już kłótni z byłym ukochanym. Sama gwiazda zdecydowała się przerwać milczenie i powiedzieć, co takiego dzieje się w jej życiu.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Polscy skoczkowie usłyszeli wspaniałą wiadomość. Najnowsza informacja ucieszy wszystkich, chodzi o najbliższy konkurs
  2. Wiemy, którzy uczniowie jako pierwsi wrócą do szkół. Każda mama w Polsce czekała na wiadomość od ministra edukacji
  3. Właśnie podano tragiczną wiadomość. Nie żyje kultowa postać polskiego sportu, wielu Polaków w żałobie
Właśnie podano druzgocącą informację. Nie żyje zasłużony polski piłkarz, jego mecze śledziło wielu PolakówWłaśnie podano druzgocącą informację. Nie żyje zasłużony polski piłkarz, jego mecze śledziło wielu PolakówCzytaj dalej

Justyna Żyła nie przestaje zadziwiać. Zaczęło się od półnagich zdjęć, a jest coraz ciekawiej

Justyna Żyła ostatnimi czasy deklarowała, że raz na zawsze zamknęła w swoim życiu rozdział, jakim jest Piotr Żyła. Eskalacja konfliktu miała miejsce w wakacje, kiedy to na jaw wyszło, że skoczek narciarski spotyka się z gwiazdą TVN - Marceliną Ziątek. Reakcja Justyny Żyły była bardzo mocna, a sama posuwała się nawet do gróźb karalnych względem byłego męża i jego nowej partnerki. Ostatnimi czasy sytuacja się jednak uspokoiła, a sama Justyna Żyła chyba przyjęła do wiadomości, że relacji nie da się już uratować. To wcale nie skończyło jej nietypowych zachowań.

Kiedy na jaw wyszło, że Justyna Żyła spotyka się z nowym wybrankiem serca, jej zachowania zaczęły się zmieniać. Na swoim profilu na Instagramie zaczęła umieszczać zdjęcia, które pokazywały ją bez ubrań - mowa o zdjęciach w staniku, bądź też ostatnią publikację, na której celebrytka występowała w samym ręczniku. Tuż po tych zdjęciach gwiazda utajniała swoje konto na Instagramie tak, aby nie móc być obserwowana przez fanów show-biznesu. Wiele osób zwracało uwagę na to, że jest to zachowanie bardzo nietypowe jak na celebrytkę, która do tej pory bardzo chętnie pokazywała swoje życie.

Fani od razu podejrzewali, że jej nietypowe i odbiegające od jej standardów zachowanie może mieć związek z jeszcze większym zainteresowaniem swoją osobą. Okazuje się jednak, że milczenie Justyny Żyły i publikacje tak wrażliwych treści, jak zdjęcia swojego ciała mają przyczynę w czymś zupełnie innym. Tym razem celebrytka nie dała się sprowokować Piotrowi Żyle, a oznajmiła, że zaczyna zupełnie nowy rozdział w swoim życiu.

Narzeczona Artura Szpilki nagle wprawiła Polaków w osłupienie. Chwali się ciałem w sieci, widać prawie wszystko (FOTO)Narzeczona Artura Szpilki nagle wprawiła Polaków w osłupienie. Chwali się ciałem w sieci, widać prawie wszystko (FOTO)Czytaj dalej

Justyna Żyła zmartwiła tysiące Polaków. Nie chodzi o Piotra Żyłę

O ile część fanów zauważyła, że półnagie zdjęcia Justyny Żyły pokazują, że bardzo schudła, co może świadczyć o pogarszającym się stanie zdrowia, o tyle okazuje się, że przyczyną jej zachowań może być tajemniczy mężczyzna, który miał wypełnić lukę w sercu celebrytki po rozwodzie z Piotrem Żyłą. Była uczestniczka "Tańca z Gwiazdami" jest po prostu bardzo zakochana i teraz o wiele bardziej skupiona jest na budowaniu nowej relacji. O ile publikacje odważnych zdjęć nadal budzą wątpliwości części jej publiki, o tyle sama celebrytka uspokaja, że jej obecne zachowanie, wliczając w to ograniczanie widoczności swojego profilu na Instagramie, ma związek z nową miłością.

- Trochę mnie tutaj mało było. Nie żałuję! Miłość jest mega! Najlepsza - przekonuje Justyna Żyła w swojej najnowszej publikacji na Instagramie.

Fani mają nadzieje, że utrata wagi i całe zamieszanie, które wynikało z ostatniego zachowania Justyny Żyły ma swoje pozytywne przełożenie i już niebawem nie będziemy utożsamiać celebrytki wyłącznie ze skandalami obyczajowymi. Co bardziej ciekawscy obserwatorzy Justyny Żyły pytają, kim jest tajemniczy mężczyzna, który od jakiegoś czasu regularnie gości w jej mediach społecznościowych i jest opisywany jako nowa miłość. Odpowiedź na to pytanie zdaje się jednak odległa.

Justyna Żyła

Justyna Żyła

Justyna Żyła

ZOBACZ TAKŻE:

   1. Już dziś w nocy wystartuje pierwsza załogowa misja SpaceX Crew-1. Historyczny moment obejrzą miliony widzów
   2. Marcin Daniec uratował życie ośmiu osobom. Zdumiewające wyznanie artysty
   3. Gwiazda świata sportu pilnie przetransportowana do szpitala. Fani zamarli, potrzebował natychmiastowej pomocy
   4. Polscy skoczkowie usłyszeli wspaniałą wiadomość. Najnowsza informacja ucieszy wszystkich, chodzi o najbliższy konkurs
   5. Właśnie podano tragiczną wiadomość. Nie żyje kultowa postać polskiego sportu, wielu Polaków w żałobie
   6. 46-letni mężczyzna wracał z grzybobrania. Umierał w męczarniach
   7. 100 strażaków i 40 ratowników w akcji, psy tropiące i śmigłowiec LPR. Tragedia na wsi, służby walczą z czasem

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News