Justyna Żyła
Piotr Molecki/East News
Autor Mateusz Dziubiński - 22 Sierpnia 2020

Piotr Żyła straci prawo do opieki nad dziećmi? Justyna Żyła nie zamierza odpuścić, chodzi o pieniądze

Justyna Żyła kolejny raz wywołała burzę w polskim internecie i wśród kibiców skoków narciarskich. Była małżonka Piotra Żyły udzieliła szczerego wywiadu dla “Super Expressu”, w którym wyjawiła szokujące szczegóły tego, jak jej były małżonek traktuje dwójkę ich wspólnych dzieci. Celebrytka zagroziła byłemu mężowi odebraniem praw do opieki nad dziećmi i poruszyła też temat pieniędzy skoczka. 

Justyna Żyła zszokowała całą Polskę swoją wypowiedzią na temat Piotra Żyły i tego, jak zachowuje się on w stosunku do ich wspólnych dzieci. Kobieta zagroziła reprezentantowi Polski w skokach narciarskich odebraniem prawa do widywania się z dziećmi oraz wypowiedziała się na temat pieniędzy, jakie otrzymuje po rozwodzie.

Pilna informacja dotarła do mediów. Nie żyje uwielbiany gwiazdor, walczył o życie w szpitaluPilna informacja dotarła do mediów. Nie żyje uwielbiany gwiazdor, walczył o życie w szpitaluCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Słowa Wiceministra Finansów wlały trwogę w serca Polaków. Rząd rozważa poważną decyzję, która miałaby kolosalne konsekwencje
  2. Pilny apel sanepidu, trwają poszukiwania mieszkańców. Proboszcz ma koronawirusa
  3. Granda wokół Rafała Trzaskowskiego. Prezydent Warszawy wyjechał na wakacje, wybuchła afera


Justyna Żyła udzieliła szczerego wywiadu i zaatakowała byłego męża

Cała Polska co kilka tygodni ma okazję oglądać kolejne odsłony istnej wojny pomiędzy dwójką zwaśnionych ex-małżonków, czyli Justyną Żyłą i Piotrem Żyłą. Celebrytka, która zyskała sławę dzięki małżeństwu ze skoczkiem i nieraz kontrowersyjnej aktywności w mediach społecznościowych, udzieliła wywiadu dla “Super Expressu”, w którym ujawniła szokujące fakty na temat swojego byłego męża.

Celebrytka opowiedziała o relacjach Piotra Żyły z dwójką ich dzieci. Kobieta uskarża się na zachowanie swojego byłego męża. Twierdzi, że skoczek nie interesuje się dziećmi na co dzień i zmusza je do spotkań ze swoją nową partnerką, co im się nie podoba.

- Nie mają żadnego kontaktu, ponieważ wyłączył dzieciom ich numery komórkowe. Nie dzwoni i nie interesuje się na co dzień dziećmi. Ostatni raz widział je miesiąc temu. Jedynie wysłał synowi na mail grafik spotkań na wrzesień. Syn odpisał, że nie jest mu potrzebny grafik, ponieważ nie chce widywać na spotkaniu partnerki swojego taty. Dzieci proszą tylko o czas sam na sam z ojcem, czego otrzymać nie mogą - powiedziała 33-latka.

Dawid Kubacki nagle zaapelował do wszystkich Polaków. Mocne słowa polskiego skoczkaDawid Kubacki nagle zaapelował do wszystkich Polaków. Mocne słowa polskiego skoczkaCzytaj dalej


Skoczek spóźnia się z alimentami i może stracić prawo do widywania dzieci

Justyna Żyła wypowiedziała się również na temat pieniędzy, jakie otrzymuje po rozwodzie od reprezentanta Polski. Zdradziła, że kwota na jedno dziecko wynosi 2600 złotych i dodała, że niejednokrotnie Piotr Żyła spóźniał się z zapłatą alimentów. Te miały docierać na konto celebrytki z dwudniowym opóźnieniem.

Justyna Żyła zdecydowała się również poruszyć temat nowej partnerki ex-męża i zdradziła, że skoczek zabronił swoim dzieciom mówić o swojej nowej ukochanej. Piotr Żyła podobno wyłącza podczas spotkań z dziećmi ich telefony komórkowe, by nie mogły dzwonić do matki. 33-latka przyznała, że Piotr Żyła może stracić prawo do widywania się z dziećmi.

- Zawsze walczę, aby dzieci czuły się spokojne, kochane. Tylko to mnie interesuje. Jeśli będzie w dalszym ciągu arogancko podchodził do posiadania dzieci, zmuszał je do kontaktu z osobą, z którą nie chcą się widywać, to sprawę skonsultuję z prawnikiem. Najważniejsze jest szczęście i komfort moich dzieci - stwierdziła kobieta.

Źródło: WP SportoweFakty

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Monika Zamachowska podzieliła się informacjami o swoim nieszczęściu. Gwiazda bardzo cierpi przez pandemię
  2. Wsadził kamerę do opony. Niesamowite nagranie z jej wnętrza podczas jazdy
  3. Kamil Stoch kompletnie zdeklasował konkurencję podczas pierwszego tegorocznego konkursu. Pękamy z dumy, wielkie brawa
  4. Adam Małysz wpadł na rewelacyjny pomysł. Chodzi o przyszłość polskich skoków, wszystko wyszło na jaw
  5. Piotr Żyła dorwał się do mikrofonu i się zaczęło. Rozbroił wszystkich swoimi słowami, wszystko poszło do telewizji
  6. Wideo - Przerażający wypadek. Ciężarówka z impetem wjechała w samochody osobowe

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News