Justyna Żyła
Instagram Justyna Żyła
Autor Piotr Mika - 23 Sierpnia 2020

Justyna Żyła pluska się w basenie. W ręce drink, a na twarzy uśmiech od ucha do ucha (FOTO)

Justyna Żyła w ostatnim czasie znów weszła na wojenną ścieżkę i w wywiadzie dla "Super Expressu" oskarżała męża o to, że w ogóle nie interesuje się swoimi dziećmi. Teraz jednak wydaje się, że była żona polskiego skoczka znalazła chwilę na relaks i odpoczynek od spraw dnia codziennego. Wszystko to za sprawą zdjęcia udostępnionego przez nią na Instagramie.

Justyna Żyła podobnie jak Piotr starają się ułożyć sobie życie na nowo po rozwodzie który miał miejsce w 2018 roku. Wszystko to z pewnością utrudniają jednak ciągłe kłótnie byłych małżonków, których jesteśmy świadkami, mimo że nie raz słyszeliśmy zapowiedzi, że to koniec publicznego "prania brudów".

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Lech Wałęsa wieszczy katastrofę i apeluje. "Jeśli nie posłuchacie starego Wałęsy, to poginiecie wszyscy"
  2. Pilny apel sanepidu, trwają poszukiwania mieszkańców. Proboszcz ma koronawirusa
  3. Pilny apel sanepidu. Trwają poszukiwania pasażerów pociągu, jeden z nich był zakażony
Żona Wojciecha Szczęsnego kręci pupą w skąpym bikini. Piłkarz jest zachwycony, internauci hejtują (FOTO)Żona Wojciecha Szczęsnego kręci pupą w skąpym bikini. Piłkarz jest zachwycony, internauci hejtują (FOTO)Czytaj dalej

Justyna Żyła zaskakuje fotką z basenu

W niedawnym wywiadzie dla "Super Expressu" była żona Piotra Żyły postanowiła ponownie zaatakować swojego eksmałżonka. Skoczkowi oberwało się za to, że według niej nie interesuje się należycie swoimi dziećmi. Z relacji Justyn Żyły wynika, że Piotr rzadko widuje się ze swoimi pociechami oraz na co dzień nie interesuje się ich sprawami.

Okazuje się także, że 33-latka zastanawia się nad całkowitym odebraniem Piotrowi Żyle praw do widywania się z dziećmi, ponieważ uczestniczy w nich także nowa partnerka skoczka, której oboje nie chcą widywać. - Jeśli będzie w dalszym ciągu arogancko podchodził do posiadania dzieci, zmuszał je do kontaktu z osobą, z którą nie chcą się widywać, to sprawę skonsultuję z prawnikiem. Najważniejsze jest szczęście i komfort moich dzieci - stwierdziła Justyna Żyła.

33-latka nie zapomina jednak o wypoczynku. Teraz znalazła ona czas na chwilę wytchnienia i odcięcia się od konfliktu z byłym mężem.

Dwa razy leżał na deskach, ale wstał i dokonał potwornej zemsty. Nieprzytomny rywal bezwładnie runął na matę (WIDEO)Dwa razy leżał na deskach, ale wstał i dokonał potwornej zemsty. Nieprzytomny rywal bezwładnie runął na matę (WIDEO)Czytaj dalej

Basen, drinki i przyjaciele. Czego chcieć więcej?

Tym razem jednak Justyna Żyła postanowiła nieco zwolnić i zrelaksować się w gronie przyjaciół. Na Instagramowym profilu kobiety pojawiło się zdjęcie, na którym wraz z koleżankom spędza czas relaksując się w basenie i popijając drinki. - „Potrzebny jest czyjś uśmiech, aby samemu też się uśmiechnąć” - napisała wymownie pod zdjęciem Justyna Żyła.

Justyna Żyła

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wyjdziesz na grzyby i skończysz z mandatem 500 zł. Brzmi jak żart, ale o wpadkę łatwo
  2. Potężny wybuch w kosmosie trwa już ponad 400 lat. Naukowcy przecierają oczy ze zdumienia
  3. Pilna informacja dotarła do mediów. Nie żyje uwielbiany gwiazdor, walczył o życie w szpitalu
  4. Adam Małysz wpadł na rewelacyjny pomysł. Chodzi o przyszłość polskich skoków, wszystko wyszło na jaw
  5. Piotr Żyła dorwał się do mikrofonu i się zaczęło. Rozbroił wszystkich swoimi słowami, wszystko poszło do telewizji
  6. Wideo - Przerażający wypadek. Ciężarówka z impetem wjechała w samochody osobowe

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News