Justyna Żyła
Instagram.com/justynazyla
Autor Piotr Mika - 26 Sierpnia 2020

Justyna Żyła nie przestaje zaskakiwać. Jej nowe zdjęcie łamie przyjęte kanony (FOTO)

Justyna Żyła w ostatnim czasie znów jest na ustach wielu Polaków. Wszystko za sprawą jej wypowiedzi, ponownie atakujących jej byłego męża, a także odważnych zdjęć publikowanych na Instagramie. Teraz eksmałżonka Piotra Żyły postanowiła znów zaskoczyć swoich fanów czymś bardzo nietypowym.

Justyna Żyła postanowiła znów rozpocząć ofensywę i w udzielanych wywiadach ponownie zarzuca swojemu byłemu mężowi niewłaściwe zachowanie, zwłaszcza wobec dwójki ich dzieci. Wszystko to jednak wydaje się nie ma większego wpływu na Piotra, który w ostatni weekend z bardzo dobrej strony pokazał się na zawodach w Wiśle.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Sanepid pilnie szuka klientów restauracji. Mogły mieć kontakt z zarażonym kelnerem
  2. Pilny apel sanepidu, trwają poszukiwania mieszkańców. Proboszcz ma koronawirusa
  3. Nowe informacje o Szumowskim zasmucają. Niestety, zostało mu mało czasu
Córka Adama Małysza wprawiła wszystkich w osłupienie. Wszystko przez najnowsze zdjęcie, co za widok (FOTO)Córka Adama Małysza wprawiła wszystkich w osłupienie. Wszystko przez najnowsze zdjęcie, co za widok (FOTO)Czytaj dalej

Justyna Żyła zaskakuje swoich fanów

Konflikt byłych małżonków rozgorzał na nowo tydzień temu, gdy w "Super Expressie" ukazał się wywiad z Justyną Żyłą. W rozmowie z gazetą kobieta twierdziła, że Piotr Żyła wcale nie interesuje się ich wspólnymi dziećmi i nie interesuje się nimi na co dzień. Co więcej 33-latka stwierdziła, że nie może liczyć również na żadną pomoc ze strony rodziców Piotra, którzy także nie bardzo są zainteresowani swoimi wnukami.

To wszstko nie wpłynęło jednak negatywnie na postawę sportową byłego męża kobiety. Piotr Żyła w sobotę oraz niedzielę brał udział w Letnim Grand Prix w Wiśle i oba konkursy zakończył na trzecim miejscu, za plecami Dawida Kubackiego i Kamila Stocha.

Justyna Żyła na moment odpuściła atakowanie byłego męża, jednak wciąż było o niej głośno, gdy na swoim profilu udostępniała kolejne odważne zdjęcia. Najpierw mogliśmy zobaczyć ją w basenie wraz z przyjaciółką, a później pozującą do sesji w seksownym stroju. Teraz kolejna udostępniona znów fotka zaskoczyła fanów kobiety.

Nieoficjalnie: prezydent Barcelony podał się do dymisji. Ugiął się pod presją ze strony MessiegoNieoficjalnie: prezydent Barcelony podał się do dymisji. Ugiął się pod presją ze strony MessiegoCzytaj dalej

Justyna chwali się dokonaniami syna

Na swoim profilu 33-latka postanowiła pochwalić się daniem, jakie wymyślił jej syn. Trzeba przyznać, że jego pomysł dość nietypowy. - Mój syn dziś szalał w kuchni, było sushi i jego "mięsny Burger" - napisała w poście Justyna Żyła.

Justyna Żyła

Justyna Żyła niejednokrotnie na swoim profilu prezentowała przygotowane przez siebie dania i najwyraźniej jej syn postanowił iść w ślady mamy i również zająć się gotowaniem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. RMF: Zapadła decyzja w sprawie obowiązkowych szczepień na koronawirusa. Ale nie wszyscy będą musieli się zaszczepić
  2. Niesamowite znalezisko w kopalni. Górnicy przecierali oczy ze zdumienia
  3. Magda Gessler ujawniła tajemnicę. Wyznała, któremu klubowi kibicuje, jej wybór zaskoczył wiele osób
  4. Hitowy transfer Leo Messiego coraz bliżej. Znamy nazwę klubu, trzeba tylko ustalić detale
  5. Justyna Żyła nie przestaje zaskakiwać. Jej nowe zdjęcie łamie przyjęte kanony (FOTO)
  6. Straszna śmierć Daniela i jego braciszka. Rodzice myśleli, że bawią się w pokoju

Test i recenzja laptopa ASUS Zephyrus G14

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News