Justyna Żyła Piotr Żyła pies
screen youtube.com/Superstacja
Autor Łukasz Kowalski - 26 Października 2020

Justyna Żyła będzie wściekła. Piotr Żyła chwali się nowym członkiem swojej rodziny, pokazał go wraz z nową narzeczoną (FOTO)

Justyna Żyła być może niedługo znów będzie wbijać kolejne szpilki swojemu byłemu mężowi. Piotr Żyła przygotowuje się do rozpoczęcia kolejnego sezonu Pucharu Świata. Polski skoczek wykorzystuje ostatnie dni do treningów. Na swoim Instagramie pokazał zdjęcie z przygotowań do startów, ale największą uwagę przykuł nowy członek rodziny skoczka. Od razu internauci rozpoczęli spekulacje na temat jego nowego związku.

Justyna Żyła bardzo często publicznie atakowała swojego byłego męża, reprezentanta Polski w skokach narciarskich. Za pomocą mediów społecznościowych komentowała kolejne doniesienia o życiu prywatnym Piotra Żyły. Nie rzadko przy tym wbijając mu szpilkę.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Jakub Błaszczykowski czaruje jak za najlepszych lat. Co za bramka w Ekstraklasie, ręce składają się do oklasków (WIDEO)
  2. Z ostatniej chwili: Wiadomo, co dzieje się z Andrzejem Dudą. Przerwano milczenie ws. protestów
  3. Kamil Stoch grzmi przed nowym sezonem Pucharu Świata. "Cel uświęca środki", może zostać najlepszym w historii
Pilne wiadomości obiegły media. Najważniejsza osoba w świecie piłki nożnej chora na COVID-19Pilne wiadomości obiegły media. Najważniejsza osoba w świecie piłki nożnej chora na COVID-19Czytaj dalej

Justyna Żyła będzie zazdrosna po nowym zdjęciu byłego męża?

Reprezentant Polski w odróżnieniu od swojej byłej małżonki nie korzysta tak chętnie z mediów społecznościowych. Jego fani mają bardzo mało informacji na temat jego życia prywatnego. Piotr Żyła głównie w mediach społecznościowych relacjonuje swoje zawody i przygotowania do konkursów.

W tym roku zrobił wyjątek. Skoczek bardzo obszernie opowiedział o tym, jak wyglądają jego relacje z byłą żoną. Wszystko po tym, jak celebrytka wykorzystała dzieci do publicznego ataku na reprezentanta Polski. Żyła pokazał nawet, jak była żona grozi śmiercią jego nowej partnerce.

Przez długi czas Piotrowi Żyle udawało się utrzymać jego związek w tajemnicy. Jednak latem portal Pudelek.pl poinformował, że Polak spotyka się z gwiazdą seriali TVN "19+" i Szkoła Marceliną Ziętek. Para nigdy oficjalnie nie potwierdziła swojego związku.

Internauci od tamtego czasu bardzo uważnie obserwują profile zarówno Żyły, jak i Ziętek, szukając potwierdzenia ich związku. Teraz otrzymali kolejną fotografię, która rozpoczęła spekulacje dotyczące ich romansu.

Robert Lewandowski pławi się w niewyobrażalnych luksusach. Tak wygląda dom piłkarza, jak prawdziwy pałac (FOTO)Robert Lewandowski pławi się w niewyobrażalnych luksusach. Tak wygląda dom piłkarza, jak prawdziwy pałac (FOTO)Czytaj dalej

Nowy członek rodziny Piotra Żyły

Piotr Żyła obecnie szykuje się do kolejnego sezonu Pucharu Świata. Polak już za niespełna miesiąc stanie na starcie inauguracyjnych konkursów w Wiśle. Skoczek wykorzystuje ostatnie chwile, aby doprowadzić się do jak najlepszej formy,

Na najnowszym zdjęciu Żyła pokazał, jak trenuje przed zbliżającymi się zawodami. Przy okazji Polak pokazał nowego członka swojej rodziny. Razem z reprezentantem Polski skakał uroczy pies. Internauci zauważyli, że czworonóg wydaje im się znajomy.

Od razu odkopali zdjęcie Ziętek z początku października. Aktorka wtedy na fotografii pokazała swojego pupila Bena. Na zdjęciu Ziętek dodatkowo trzyma kogoś za rękę. Teraz internauci uważają, że pies towarzyszący Żyle to ten sam czworonóg.

- Kolorowo, zabawowo w sezon 20/21. A my już skaczemy - napisał pod zdjęciami polski skoczek. Wciąż związek Żyły i Ziętek pozostaje w sferze spekulacji i domysłów. Oboje jeszcze oficjalnie nie potwierdzili swojego związku.

Piotr Żyła rozpocznie sezon 21 listopada konkursem w Wiśle. Forma Polaka może martwić. W poprzednim tygodniu w Szczyrku odbyły się letnie mistrzostwa Polski. Pod nieobecność chorego Kamila Stocha wygrał Dawid Kubacki. Piotr Żyła zajął dopiero 9. miejsce.

Piotr Żyła pies

(fot: Instagram/Piotr Żyła)

Piotr Żyła pies

(fot: Instagram/Marcelina Żiętek)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wypadek rządowego samochodu w Warszawie, w środku był ochraniany polityk. Na miejscu natychmiast zjawiły się służby
  2. Naukowcy z NASA aż osłupieli. Odkryli dziwny pył, wiemy skąd pochodzi
  3. Justyna Żyła znów zaskoczyła całą Polskę. Nie będzie już więcej kontrowersji? Piotr Żyła i tysiące Polaków odetchną z ulgą
  4. Kapitalny gol reprezentanta Polski. Huknął jak z armaty, Polak bohaterem, Jerzy Brzęczek da mu więcej szans?
  5. Genialny Robert Lewandowski. Znowu dominował, Eintracht na kolanach, trzy bramki Polaka
  6. Kradł na niespotykaną skalę. Mężczyzna wpadł na gorącym uczynku
  7. Nie wierzysz w działanie maseczek? Pierwsze poważne badanie, które obnaża ich skuteczność

Test maseczek ochronnych - który rodzaj jest najskuteczniejszy?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News