Juventus Wojciech Szczęsny
.
Autor Piotr Bernaciak - 11 Lutego 2020

Z ostatniej chwili: Juventus podjął decyzję w sprawie Wojciecha Szczęsnego

Juventus od dłuższego czasu zastanawiał się nad ważnym krokiem w sprawie Wojciecha Szczęsnego. Polski bramkarz pokazuje się z dobrej strony w barwach bianconerich, w związku z czym klub chciał zatrzymać go na dłużej. Teraz nadeszła wyczekiwana informacja.

Juventus nie ukrywa, że walczy o najwyższe cele. Klub z Turynu co prawda zdominował Serie A w ostatnich latach i regularnie sięga po triumfy na krajowym podwórku, jednak dla władz klubu to za mało. Marzy im się triumf w Champions League i to między innymi dlatego do drużyny dołączył Cristiano Ronaldo. Piłkarze na najwyższym poziomie potrzebni są jednak również na innych pozycjach.

Klub nie musi jednak martwić się o obsadę bramki. Gianluigi Buffon został zastąpiony przez Wojciecha Szczęsnego, który radzi sobie wyśmienicie. Juventus z nim w składzie może być pewniejszy w defensywie, a reprezentant Polski zbiera świetne recenzje za swoją grę. W związku z tym klub podjął bardzo ważną decyzję, która na pewno ucieszy wszystkich kibiców.

Wielki transfer w Ekstraklasie. Reprezentant Polski jest blisko odejścia do nowego klubuWielki transfer w Ekstraklasie. Reprezentant Polski jest blisko odejścia do nowego klubuCzytaj dalej

Juventus podjął kluczową decyzję

Dziś potwierdzono, że Wojciech Szczęsny przedłużył swój kontrakt z Juventusem. Już od dłuższego czasu spekulowano o tym, czy bramkarz reprezentacji Polski otrzyma potwierdzenie władz, jakim darzą go włodarze i sztab szkoleniowy. Dzisiejsza umowa doskonale pokazuje, że Polak nie musi martwić się o miejsce w składzie, bo jest fachowcem z najwyższej półki.

Polak podpisał umowę aż do 2024 roku. Długoterminowy kontrakt udowadnia, że władze wierzą w polskiego bramkarza i chcą planować swoją przyszłość z nim w składzie. Nie zanosi się na to, by pozycja bramkarza w ekipie obecnych mistrzów kraju miała ulec zmianom. W ostatnich tygodniach pojawiały się plotki o rzekomym zainteresowaniu Markiem-Andre Ter Stegenem, bramkarzem Barcelony, a Juventus odpowiedział oficjalnym komunikatem.

Koniec sezonu dla legendy reprezentacji Polski. Zerwał więzadła krzyżowe, fatalna wiadomośćKoniec sezonu dla legendy reprezentacji Polski. Zerwał więzadła krzyżowe, fatalna wiadomośćCzytaj dalej

Juventus przedłużył umowę z Wojciechem Szczęsnym

Wojciech Szczęsny udowodnił swoją klasę, spisując się świetnie już od samego początku swojej przygody z Juventusem. Defensywa spisuje się nienagannie, a Polak nie popełnia żadnych błędów, dlatego podpisanie nowego kontraktu wydawało się formalnością. Oficjalny komunikat nadszedł właśnie dzisiaj.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielki transfer w Ekstraklasie. Reprezentant Polski jest blisko odejścia do nowego klubu
  2. Koniec sezonu dla legendy reprezentacji Polski. Zerwał więzadła krzyżowe, fatalna wiadomość
  3. Arkadiusz Milik ukarany przez władze. Śmieszna decyzja włodarzy ligi wzbudziła wielkie kontrowersje
  4. Wielokrotny reprezentant Polski ostro komentuje piłkarza Legii. "Nie jest kandydatem na gwiazdę"
  5. Legia Warszawa poniesie karę za obrzydliwe zachowanie kibiców. Wymowne słowa rzecznika PZPN
  6. Dramat Kubackiego i Stocha. W mediach pojawiły się niepokojące doniesienia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News