Juventus Turyn
Facebook Cristiano Ronaldo
Autor Mateusz Dziubiński - 25 Marca 2020

Prezes Juventusu oskarża Cristiano Ronaldo. "Zasłania się chorobą matki"

Juventus Turyn przechodzi trudny czas. Cała drużyna została poddana kwarantannie po tym, gdy u Daniele Ruganiego zdiagnozowano obecność koronawirusa. W następnych dniach zachorowali również Blaise Matuidi i Paulo Dybala. Największa gwiazda zespołu Cristiano Ronaldo czas izolacji spędza w Portugalii. Właśnie za to spadła na niego krytyka ze strony zasłużonego prezesa “Starej Damy”.

Juventus Turyn wyraził Cristiano Ronaldo specjalną zgodę na wyjazd do Portugalii mimo kwarantanny nałożonej na całą drużynę po tym, gdy w organizmie Daniele Ruganiego wykryto obecność koronawirusa. Ronaldo wyleciał na Maderę, by być ze swoją matką, która na początku marca przeszła operację w związku z udarem mózgu. Nie wszystkim spodobało się, że gwiazdor opuścił drużynę. Były prezes Juventusu skrytykował zachowanie Portugalczyka po wylądowaniu w ojczyźnie.

DZISIAJ GRZEJE:

   1. Nie żyje Andrzej Kot. Sport był dla niego całym życiem, przykra wiadomość
   2. W kwarantannie nie masz co liczyć na przesyłkę. Poczta Polska wstrzymuje listonoszy
Sezon polskiej ligi zakończony. Zapadła decyzja ws. tytułu mistrzowskiegoSezon polskiej ligi zakończony. Zapadła decyzja ws. tytułu mistrzowskiegoCzytaj dalej


Juventus Turyn i inne kluby Serie A zmagają się z epidemią wśród piłkarzy

Serie A zawiesiła rozgrywki do 3 kwietnia, ale mało prawdopodobne jest, by piłkarze wrócili wtedy do rywalizacji o “Scudetto”. We Włoszech wciąż rośnie liczba zachorowań. Aktualnie wynosi już ponad 70 tysięcy. Kilka z klubów zmaga się również z zachorowaniami wśród piłkarzy, przez co konieczne było zastosowanie kwarantanny. COVID-19 pojawił się między innymi wśród zawodników Sampdorii Genua i Fiorentiny. Zachorował również legendarny Paolo Maldini i jego syn, Daniele, który reprezentuje Milan. Wszystko zaczęło się jednak od Daniele Ruganiego, gracza Juventusu, którego choroba zmusiła mistrzów kraju do nałożenia na zawodników przymusowej izolacji.

Grzegorz Krychowiak w mistrzowskim stylu odpowiedział Bońkowi. Grzegorz Krychowiak w mistrzowskim stylu odpowiedział Bońkowi. "Rozmiar ma znaczenie" (WIDEO)Czytaj dalej

Cristiano Ronaldo skrytykowany przez byłego szefa Juventusu

Specjalne pozwolenie na opuszczenie swojego domu w Turynie dostał Cristiano Ronaldo. Matka Portugalczyka przeszła niedawno udar mózgu i musiała poddać się operacji. Gwiazdor pośpieszył zatem do ojczyzny, by być w trudnych chwilach ze swoją mamą. Operacja się udała, a Maria Dolores dos Santos Aveiro dochodzi powoli do zdrowia. Na CR7 spadła natomiast fala krytyki, zwłaszcza ze strony osoby blisko związanej z Juventusem. Na antenie Radio Punto Nuovo były prezes Juventusu Giovanni Cobolli Gigli skrytykował zachowanie największej gwiazdy światowego futbolu.


- Powiedział, że wraca do Portugalii z powodu chorej matki, a teraz pokazuje się wyłącznie na zdjęciach, gdzie opala się przy basenie. Na dodatek w towarzystwie innych ludzi - powiedział.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje jedna z najmłodszych ofiar koronawirusa. Była jeszcze dzieckiem, serce pęka
  2. Zabójstwo w Warszawie, jedna osoba nie żyje, druga jest ranna. Policja zarządziła blokady
  3. Reprezentant Polski kończy karierę. Kibice nie mogą uwierzyć, wiemy co będzie robił dalej
  4. Reprezentant kraju zaapelował do rodaków w sprawie epidemii. Te rady powinny być ważne dla każdego
  5. Mecz Ligi Mistrzów doprowadził do pandemii? "To nie przypadek"
  6. Przed Wielkanocą KIRDiP ostrzega Polaków, chodzi o jajka. Włochy były 1 z największych producentów jaj w Europie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News