Kamil Glik
Facebook Kamil Glik
Autor Mateusz Dziubiński - 4 Kwietnia 2020

Kamil Glik pomaga w walce z wirusem. Piękna inicjatywa piłkarza, brawo, jesteśmy dumni

Kamil Glik jako kolejny z naszych piłkarzy postanowił ruszyć na pomoc tym, którzy najbardziej jej potrzebują w obliczu pandemii. Reprezentant Polski za pomocą mediów społecznościowych poinformował o wsparciu, jakie postanowił okazać jednemu z polskich szpitali.

Kamil Glik postanowił pójść w ślady kolegów z reprezentacji i również włączyć się do walki z pandemią koronawirusa. Obrońca AS Monaco wraz z małżonką zdecydowali się pomóc szpitalowi z rodzinnego miasta piłkarza.

DZISIAJ GRZEJE:

    1. Zmarł słynny bramkarz, który zapisał się w historii. Wielbiły go dziesiątki tysięcy kibiców
    2. Koronawirus zabija też młodych. W Belgii zmarła 12-latka
Fatalne informacje dla polskich skoczków. Mistrzostwa świata w Zakopanem zagrożoneFatalne informacje dla polskich skoczków. Mistrzostwa świata w Zakopanem zagrożoneCzytaj dalej


Kamil Glik wzorem kolegów z kadry postanowił włączyć się do walki z pandemią

Pandemia koronawirusa sparaliżowała nie tylko świat sportu, ale i życie codzienne miliardów ludzi. W tym trudnym dla wszystkich czasie z pomocą postanowili ruszyć ci, których na co dzień oglądamy na ekranach telewizorów i meczami których żyjemy. W ostatnich tygodniach Robert i Anna Lewandowscy, Jakub Błaszczykowski i jego Fundacja, Cristiano Ronaldo, Lionel Messi, Neymar czy Rafael Nadal postanowili przekazać ogromne sumy pieniędzy na pomoc w walce z COVID-19. Nasi reprezentanci wspomogli polską służbę zdrowia. Zarówno środki przeznaczone przez napastnika Bayernu Monachium wraz z małżonką i fundację Jakuba Błaszczykowskiego trafiły do szpitali na terenie kraju. W ślad za kolegami z kadry postanowił pójść Kamil Glik.

Smutne wiadomości z samego rana. Nie żyje kultowa postać skoków narciarskich, przegrał z wirusemSmutne wiadomości z samego rana. Nie żyje kultowa postać skoków narciarskich, przegrał z wirusemCzytaj dalej


Obrońca Monaco ufundował sprzęt dla szpitala z rodzinnego miasta

Występujący na co dzień w AS Monaco obrońca również zdecydował się wspomóc placówkę medyczną, która w sytuacji pandemii zmaga się z brakiem niezbędnych do walki z wirusem środków. Za pomocą profilu w serwisie Facebook, defensor reprezentacji Polski poinformował, że wraz z małżonką zdecydowali się ufundować 1000 maseczek i 100 osłon na twarz dla Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr2 w Jastrzębiu Zdroju.

"Wraz z moją Martą chcemy pomóc najbardziej potrzebującym, ufundowaliśmy 1000 maseczek i 100 osłon na twarz dla Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 2 Jastrzębie-Zdrój.

Możemy pomagamy!!!

#Zostańwdomu" - napisał Glik.

Pozostaje nam jedynie bić brawo wobec pięknego gestu naszego reprezentanta!

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polskie Ministerstwo wprowadziło kolejny zakaz. Nie pójdziemy na spacer w kolejne miejsce
  2. Koronawirus uderzy w Warszawę. Miasto tnie wydatki, wstrzymuje inwestycje
  3. Wspaniała informacja dla kibiców w całej Polsce. Polacy dostaną Ekstraklasę za darmo
  4. Orzeł Górskiego poważnie chory. Lekarze postawili najgorszą diagnozę
  5. Kamil Stoch oszukany. Polak nie dostanie całej nagrody za Raw Air, żenująca decyzja
  6. Ministerstwo edukacji zdecydowało się na kolejne, radykalne obostrzenia. Wiadomo, co stanie się z dziećmi i młodzieżą

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News