Kamil Glik może wrócić do Torino
Wikipedia
Autor Piotr Bernaciak - 30 Lipca 2019

Kamil Glik wróci do dawnego klubu? Kibice uważają go za legendę

Kamil Glik może liczyć na grę w pierwszym składzie AS Monaco, ale klub z księstwa nie radzi sobie najlepiej. Polak dostał oferty z innych klubów. Niewykluczone, że wybierze powrót do poprzedniej drużyny.

Kamil Glik jest piłkarzem, który nigdy nie odstawia nogi, walczy do ostatniej sekundy, stara się i robi co tylko się da, by jego zespół mógł zawsze cieszyć się ze zwycięstwa. Ze względu na te cechy może cieszyć się ogromnym szacunkiem fanów, niezależnie od tego, gdzie gra. Bardzo cenią go sympatycy Monaco, a jeszcze większą sympatią darzą go fani Torino, klubu, którego był kapitanem.

Pojawiają się plotki, że polski obrońca mógłby wrócić do drużyny, w której grał przez wiele lat. Sprowadzeniem go ma być zainteresowane właśnie Torino, które tej jesieni będzie najpewniej grać w Lidze Europy. Występy na trzech frontach sprawiają, że potrzebne są wzmocnienia. Kamil Glik z pewnością zostałby jednym z najważniejszym transferów tego lata w ekipie Waltera Mazzariego.

PSG obniżyło cenę za Neymara. Transfer do Hiszpanii coraz bliżej?PSG obniżyło cenę za Neymara. Transfer do Hiszpanii coraz bliżej?Czytaj dalej

Problem jednak w tym, że Monaco z pewnością nie będzie chciało łatwo pozbyć się jednego ze swoich najlepszych i najbardziej doświadczonych zawodników. Nic nie jest na ten moment pewne, choć słyszeliśmy, że klub z księstwa również zaproponował Polakowi ciekawą ofertę.

Nasz obrońca mógłby zostać nagrodzony nowym kontraktem, na mocy którego zarabiałby znacznie więcej niż do tej pory, jednocześnie zapewniając sobie w jednym z zapisów, że zostanie nowym kapitanem Monaco na stałe.

Glik z pewnością wybierze którąś z opcji. Trudno powiedzieć, która wyda mu się bardziej atrakcyjna, bo obie mogą mu się podobać, jednak eksperci nie spodziewają się szybkiej decyzji w tej sprawie.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News