Kamil Grosicki może zmienić klub
Autor Piotr Bernaciak - 2 Września 2019

Kamil Grosicki znów zmieni klub? Zawodnik zamieścił zastanawiający wpis na Twitterze

Kamil Grosicki w ostatnich latach miał spore problemy ze zmianą klubu. Reprezentant Polski chciał opuścić Hull City, lecz nie miał do tego możliwości. Teraz sytuacja może się jednak nieoczekiwanie zmienić.

Kamil Grosicki wielokrotnie miał okazję rozbawiać kibiców swoimi planami transferowymi, które były realizowane w ostatnim dniu okna transferowego. W zasadzie trzeba przyznać, że spełnianie założeń piłkarza Hull City nie zawsze było skuteczne, bo zawodnik wielokrotnie próbował zmienić klub w ten sposób i nie zawsze mu się to udawało. Czasami pojawiały się różne przeszkody.

Dzisiejszy wpis reprezentanta Polski na Twitterze zapowiada, że możemy spodziewać się kolejnego zamieszania związanego z jego piłkarską karierą. Polski skrzydłowy nie ukrywał, że chciałby odejść z Hull City i możliwe, że już niebawem otrzyma taką możliwość. Wszystko ma rozstrzygnąć się w ciągu kilku, maksymalnie kilkunastu godzin, zanim zamknie się okno transferowe.

Najszybsza czerwona kartka w historii? Niecodzienna sytuacja w lidze portugalskiejNajszybsza czerwona kartka w historii? Niecodzienna sytuacja w lidze portugalskiejCzytaj dalej

Kamil Grosicki kilka lat temu bardzo chciał zmienić klub i przenieść się do Anglii. Wówczas niemal pewny był jego transfer do Burnley, ale ostatecznie nie udało się zdążyć z przesłaniem wymaganych dokumentów. Pół roku później zawodnik trafił do Hull City, w którym występuje do dziś. Wiele zależy od następnych kilkunastu godzin, w trakcie których może dojść do kolejnych przenosin.

Zawodnik zamieścił na Twitterze wiele mówiący wpis, który świadczy o tym, że niebawem możemy usłyszeć o jego przenosinach. Wszelkie plotki transferowe łączyły go jedynie z zespołami z Turcji, więc prawdopodobny jest w zasadzie jedynie ten kierunek. Przenosiny w inne miejsce z pewnością byłyby sporą niespodzianką, jednak do tego typu sytuacji Grosicki zdążył nas już przyzwyczaić.

Kamil Grosicki chce zmienić klub

Wszystko okaże się w najbliższym czasie, gdy ostatecznie poznamy przyszłość Kamila Grosickiego. Reprezentant Polski z pewnością nie jest jeszcze za stary na grę w dobrej drużynie i mógłby przydać się w czołówce ligi tureckiej.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News