Kamil Stoch nagroda Raw Air
Instagram - Kamil Stoch
Autor Piotr Bernaciak - 4 Października 2020

Kamil Stoch okradziony z wielkiej nagrody? Polak pominięty, wciąż nie dostał ani złotówki, inni dostali fortunę

Kamil Stoch kilka miesięcy temu zwyciężył w klasyfikacji Raw Air i zasłużył na nagrodę główną, która miała zostać wręczona przez organizatorów. Okazuje się jednak, że wciąż nie dostał on swoich pieniędzy, mimo że należne kwoty dostali już inni.

Kamil Stoch w poprzednim sezonie nie zwyciężył w klasyfikacji generalnej zawodów Pucharu Świata, jednak mimo wszystko udało mu się wygrać inny prestiżowy konkurs. W Raw Air nasz najlepszy skoczek zajął pierwsze miejsce i zgodnie z przyjętymi zasadami zasłużył na nagrodę finansową związaną z zajmowaniem pierwszego miejsca w momencie przerwania klasyfikacji. Co najważniejsze, nie chodzi tu o małą stawkę.

Kibiców z Polski szokuje fakt, że inni zawodnicy otrzymali już swoje nagrody, a Kamil Stoch dalej nie został nagrodzony za swoje znakomite występy pod koniec poprzedniego sezonu. Niestety, trudno jest to wytłumaczyć w jakkolwiek racjonalny sposób.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Lech Poznań zaczyna zbrojenia przed Ligą Europy. Zamierza sprowadzić wielką gwiazdę, znają ją wszyscy fani w Polsce
  2. Nowy program 1500 plus. Już wiemy, kto dostanie pieniądze. Może należą się i tobie
  3. Legia Warszawa nie rozegra swojego meczu. Stwierdzono koronawirusa, spotkanie przełożone
Zbigniew Boniek przekazał dramatyczną wiadomość dla trenera reprezentacji. Ujawniono prawdęZbigniew Boniek przekazał dramatyczną wiadomość dla trenera reprezentacji. Ujawniono prawdęCzytaj dalej

Kamil Stoch dalej bez swojej nagrody

W zawodach Raw Air Kamil Stoch spisywał się rewelacyjnie i zajmował pierwsze miejsce w momencie, gdy konkursy zostały zakończone. Wszystko miało oczywiście związek z pandemią, która nie pozwalała na bezpieczne przemieszczanie się między krajami i organizację zawodów, na których mogłyby pojawić się tysiące ludzi. W związku z tym Polak został uznany za przedwczesnego, ale jednak zwycięzcę.

Początkowo przyznano mu 93350 euro nagrody, ale z powodu pandemii została obniżona o 60 tysięcy euro. Nawet pomimo tego Kamil Stoch do dziś nie otrzymał swojej nagrody. Co ważne, dla przykładu Norwegowie otrzymali już należne kwoty za odpowiednio niższe miejsce w klasyfikacji.

Adam Małysz zadziwił całą Polskę. Na oczach milionów pokazał nieznaną pasję, nie znaliśmy go od tej strony (WIDEO)Adam Małysz zadziwił całą Polskę. Na oczach milionów pokazał nieznaną pasję, nie znaliśmy go od tej strony (WIDEO)Czytaj dalej

Kamil Stoch okradziony?

Kamil Stoch mógł otrzymać swoją nagrodę choćby podczas Letniego Grand Prix, ale niestety wciąż do tego nie doszło. Jak informują polskie i zagraniczne media, wciąż trudno ocenić, kiedy Polak dostanie swoje pieniądze.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Opuszczony salon samochodowy a w środku same perełki. Widok zachwyci niejednego sympatyka motoryzacji
  2. Poznajesz? Niewiele osób zna zastosowanie zapomnianej kulki
  3. Lech Poznań zaczyna zbrojenia przed Ligą Europy. Zamierza sprowadzić wielką gwiazdę, znają ją wszyscy fani w Polsce
  4. Wayne Rooney na ustach całej Anglii. Piękny gol odebrał nam mowę, huknął jak za najlepszych lat (WIDEO)
  5. Wdowa po Tomaszu Mackiewiczu spełni marzenie męża. Piękny gest, łzy same napływają do oczu
  6. Ewę Talar z serialu "Dom" pokochali nie tylko Polacy. Co dzisiaj słychać u Joanny Pacuły?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News