Kamil Stoch
Zestadionu.pl
Autor Mateusz Dziubiński - 12 Listopada 2020

Kamil Stoch usłyszał porażającą informację. Może być jeszcze gorzej, chodzi o nowy sezon

Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Piotr Żyła i inni nasi skoczkowie już za kilka dni rozpoczną kolejny sezon zmagań w Pucharze Świata. Rywalizację o Kryształową Kulę zainaugurują konkursy na skoczni imienia Adama Małysza w Wiśle. Już teraz jednak nasi reprezentanci otrzymali niestety bardzo złe informacje dotyczące zimowego sezonu. Potwierdził się najgorszy zakładany przez skoczków i organizatorów scenariusz.

Kamil Stoch oraz pozostali nasi skoczkowie na kilka dni przed rozpoczęciem rywalizacji w Pucharze Świata, otrzymali fatalne wiadomości. Potwierdziło się to, czego obawiali się niemal wszyscy. Zawodników i kibiców czeka wielkie rozczarowanie.

Tysiące osób w żałobie. Nie żyje kultowy Polak, dla wielu był wzorem do naśladowaniaTysiące osób w żałobie. Nie żyje kultowy Polak, dla wielu był wzorem do naśladowaniaCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Robert Lewandowski spełnił największe marzenie. Dostał „Złotą Piłkę”, pomógł mu polski gwiazdor (FOTO)
  2. Zakaz obejmuje nawet 80 procent kobiet. Lekarze nie pozostawiają wątpliwości, można bardzo zaszkodzić
  3. Adam Małysz dostał najważniejsze zadanie. Pomagał Polakom, wszystko wyszło przez zdjęcie (FOTO)


Kamil Stoch i pozostali skoczkowie otrzymali fatalne wieści

Już tylko kilka dni pozostało do rozpoczęcia nowego sezonu w skokach narciarskich. Rywalizacja o Kryształową Kulę przyznawaną za zwycięstwo w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata rozpocznie się na skoczni imienia Adama Małysza w Wiśle. Odbędą się dwa konkursy, drużynowy i indywidualny.

W pierwszy weekend nowego sezonu będziemy mogli oczywiście obejrzeć najlepszych skoczków świata, z Kamilem Stochem, Dawidem Kubackim i Piotrem Żyłą na czele. Sympatycy skoków narciarskich z niecierpliwością odliczają już dni do startu rywalizacji, jednak właśnie otrzymali złe informacje.

Już od kilku dni wiemy, że na zawodach w Wiśle nie będą mogli pojawić się kibice. To oczywiście z powodu pandemii koronawirusa, która nadal panuje na terenie całej Polski. Istnieje nadal także ryzyko odwołania zawodów, jeśli rząd wprowadzi lockdown kraju.

Na razie jednak zawodom nic nie grozi i mają się one odbyć zgodnie z planem, czyli w weekend 21-22 listopada. Kamil Stoch i pozostali nasi skoczkowie, a także ich wierni fani otrzymali natomiast inne fatalne wiadomości. Dotyczą one kolejnych konkursów Pucharu Świata.

Po meczu Jerzy Brzęczek nagle przekazał porażające informacje. Chodzi o zdrowie jednego z piłkarzy, potężny ciosPo meczu Jerzy Brzęczek nagle przekazał porażające informacje. Chodzi o zdrowie jednego z piłkarzy, potężny ciosCzytaj dalej


Przez COVID-19 odwołano słynne zawody Pucharu Świata

Jak się okazuje, już przed startem sezonu zaczyna się sprawdzać scenariusz, którego obawiali się organizatorzy zawodów, skoczkowie i kibice. Już teraz potwierdzono, że z powodu pandemii koronawirusa nie odbędą się konkursy na jednej z najsłynniejszych skoczni świata.

Jak podał na Twitterze dziennikarz TVP Sport Mateusz Leleń, zapadła decyzja o odwołaniu konkursów Pucharu Świata w Sapporo. Konkursy na legendarnej japońskiej skoczni Okurayama miały odbyć się w lutym. Decyzję podjęto jednak już teraz.

Wszystko z powodu wzrostu zakażeń na wyspie Hokkaido, gdzie znajduje się obiekt. Nie odbędą się także zawody pań, zaplanowane na styczeń. Dla rywalizacji w Pucharze Świata to ogromna strata.

O występie na legendarnej skoczni marzą wszyscy skoczkowie. Rywalizacja w Japonii to jeden ze stałych elementów kalendarza Pucharu Świata od wielu lat. W przeszłości wygrywał tam m.in. Adam Małysz, a rekord obiektu należy do Kamila Stocha, który poszybował na 148,5 metra.

Źródło: Twitter

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Naukowcy prognozują kiedy wrócimy do normalności po pandemii. Szybciej niż nam się wydaje
  2. Wszystko co osiągnął, jest zasługą kobiet. Niepełnosprawny Fabian w mocnych słowach o wyroku TK
  3. Cristiano Ronaldo na wylocie z Juventusu. Zgłosił się chętny, "mamy pieniądze i możliwości"
  4. Jerzy Brzęczek wyjawił, kto zagra dziś z Ukrainą. Pojawi się aż dwóch debiutantów
  5. Tragiczne wiadomości obiegły świat. Nie żyje jedna z największych legend NBA, był kochany przez miliony fanów
  6. Zbierał pokemony na środku ruchliwej drogi. Samochód z impetem wjechał w młodego mężczyznę - Wideo
  7. IKEA zakazała pracownikom noszenia symboli strajku kobiet? Tak, to prawda

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News