Kamil Stoch wsparcie
Instagram - Kamil Stoch
Autor Piotr Bernaciak - 20 Stycznia 2020

Piękne zachowanie Kamila Stocha. Polski skoczek zwrócił się wprost do kibiców, wzruszający gest

Kamil Stoch zachował się w bardzo ładny sposób podczas ostatnich zawodów w Pucharze Świata w Titisee-Neustadt. Jego gest w stronę kibiców robi furorę. Mało który zawodnik cieszy się takim poparciem.

Kamil Stoch niewątpliwie zachował się w piękny sposób w trakcie ostatnich zawodów Pucharu Świata. Czynu naszego mistrza olimpijskiego nie uchwyciły kamery telewizyjne, przez co nie widziały go miliony widzów śledzące konkurs w Titisee-Neustadt, jednak czujnym oczom kibiców nie umknęło to, co zrobił nasz reprezentant. Błyskawicznie pojawiło się wiele komentarzy na jego temat.

Nie może to w żaden sposób, bo rzadko zdarza się, by jeden z zawodników zachował się w tak spontaniczny, ale i ciekawy sposób. Nie możemy w tym momencie mówić o przypadku, bo nie jest żadną tajemnicą, że w polskiej kadrze panuje znakomita atmosfera. Po raz kolejny potwierdziło się, że nasi skoczkowie to nie tylko świetny zawodnicy, ale również po prostu przyjaciele.

Dawid Kubacki zdradził przykrą informację. Mało kto zdaje sobie z niej sprawęDawid Kubacki zdradził przykrą informację. Mało kto zdaje sobie z niej sprawęCzytaj dalej

Kamil Stoch zachował się w piękny sposób

Zachowanie Kamila Stocha umknęło kamerom telewizyjnym, ale nagrali je kibice znajdujący się na skoczni w Titisee-Neustadt. Trudno im się dziwić, że chcieli uwiecznić interakcję naszego mistrza z fanami skoków, którzy zdecydowali się przybyć do Niemiec, by wspierać naszych kadrowiczów.

Tuż po tym, jak Kamil Stoch oddał swój skok, mnóstwo kibiców zaczęło skandować jego nazwisko, okazując swoje wsparcie po dość pechowym lądowaniu polskiego zawodnika. Gdy jednak ten wylądował, postanowił przekazać fanom w osobliwy sposób, by ci skupili się na jego koledze z drużyny narodowej. Podszedł on do bandy i krzyknął nazwisko Dawida Kubackiego, zachecając kibiców, by zaczęli wspierać zdobywcę Turnieju Czterech Skoczni.

Kamil Stoch wspiera swojego kolegę

Wsparcie od Kamila Stocha i dziesiątek polskich kibiców być może nie było czynnikiem decydującym o zwycięstwie, jednak ostatecznie Dawid Kubacki wygrał swoje kolejne zawody Pucharu Świata. Pozostaje nam jedynie życzyć sobie, by wsparcie sympatyków skoków narciarskich zawsze dawało tak dobre rezultaty.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dawid Kubacki osiągnął sukces, który nie śnił się Małyszowi ani Stochowi. Nieprawdopodobny występ
  2. Robert Lewandowski wrócił na boisko w wielkim stylu. Polak strzelił 31. gola, co za mecz
  3. Fatalna wiadomość dla Krzysztofa Piątka. Trener podjął bezwzględną decyzję, Polak ma kłopoty
  4. Kultowy klub może spaść z Ekstraklasy. Zbigniew Boniek jest bezwzględny, kibice zrozpaczeni
  5. Polscy kibice zaatakowani w trakcie turnieju charytatywnego dla chorej dziewczynki
  6. Radosna nowina od Piotra i Justyny Żyłów. W sieci pojawiło się zaskakujące zdjęcie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News