Kamil Stoch
instagram.com/kamilstoch
Autor Mateusz Wysokiński - 23 Kwietnia 2020

Kamil Stoch i jego przepiękna żona zachwycają w internecie. Wielka miłość uwieczniona na zdjęciu (FOTO)

Kamil Stoch i jego ukochana spędzają czas na domowej kwarantannie.Skoczek narciarski i jego piękna ukochana bardzo dobrze spędzają razem ten trudny czas, o czym możemy się przekonać przeglądając Instagram polskiego skoczka narciarskiego. Trzeba przyznać, że aż miło patrzeć na to, jak ich miłość się rozwija.

Kamil Stoch i jego ukochana żona Ewa są jedną z najpiękniejszych par polskiego sportu. Kobieta wielokrotnie podkreślała wielkie uczucie do sportowca i można ją spotkać na zawodach Pucharu Świata, gdzie dopinguje swojemu mężowi. Teraz para spędza razem czas na domowej kwarantannie, a ich wielkie uczucie rozkwita. Zdjęcie, które opublikował dzisiaj skoczek spotkało się z bardzo pozytywnym odzewem.

DZISIAJ GRZEJE

  1. Tak mieszka Kamil Stoch. Dom skoczka wygląda jak pałac i jest wart miliony, zachwycająca posiadłość
  2. Świetne wieści dla Polski. Udało się ograniczyć transmisję poziomą koronawirusa
Media podały przykre informacje z samego rana. Nie żyje światowej sławy mistrz olimpijskiMedia podały przykre informacje z samego rana. Nie żyje światowej sławy mistrz olimpijskiCzytaj dalej

Kamil Stoch pokazuje się na zdjęciach wraz z żoną. Kwarantanna bardzo ich zbliża

Mimo że odosobnienie od znajomych i przyjaciół może być problematyczne dla wielu Polaków, o tyle Kamil Stoch znosi obowiązkową kwarantannę bardzo dobrze. W domu towarzyszy mu przepiękna małżonka, która jest prawdziwym skarbem w tak ciężkich chwilach. Państwo Stochowie, korzystając z dobrej pogody i braku nakazu noszenia maseczek na spacerze w lesie, wybrali się na przechadzkę. Zamieszczone w sieci zdjęcie stało się prawdziwym hitem.

- Dawno mnie tu nie było ale mam się dobrze. Mam nadzieję, że u Was też wszystko w porządku. Na odludziu oddychaliśmy bez maseczek, poezja... - napisał polski mistrz w opisie do fotografii.

Piotr Żyła zmienił się podczas kwarantanny. Zapuścił wąsy, podobny do Adama Małysza? (FOTO)Piotr Żyła zmienił się podczas kwarantanny. Zapuścił wąsy, podobny do Adama Małysza? (FOTO)Czytaj dalej

Zdjęcie wzbudziło wielkie emocje wśród internautów

Nie da się ukryć, że patrzenie na uśmiechniętego mistrza olimpijskiego u boku żony spowodowało wysyp pozytywnych emocji wśród fanów sportowca. Wszyscy się cieszą, że mimo tak ciężkich czasów, para bardzo zbliżyła się do siebie i nie ukrywa swojego wielkiego uczucia.

- Urocza parka. Dobrze widzieć, że spędzacie ten czas razem i bardzo się kochacie - napisał jeden z fanów sportowca.

Kamil Stoch

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Genialna wiadomość dla polskich hotelarzy. Wakacje nie muszą być stracone
  2. Trzaskowski nie przekaże danych warszawiaków na wybory. Burmistrz z dzielnicy: "najwyżej dostaną przewodnik historyczny"
  3. Trener kadry Polski podał się do dymisji. Uznał, że przez ostatnie 2 lata spełnił swój cel
  4. Mecz reprezentacji Polski z Holandią zostanie odwołany? Pojawił się ogromny problem
  5. Jakim samochodem jeździ Robert Lewandowski? Cena jest wprost kosmiczna, wielu może pozazdrościć
  6. Już dziś nowa nadzieja na początek końca pandemii. Naukowcy oceniają jej szansę na 80%

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News