Kamil Stoch
Instagram.com/kamilstochofficial
Autor Piotr Mika - 23 Lipca 2020

Kamil Stoch szykuje się do przeprowadzki? Skoczek opublikował tajemnicze zdjęcie (FOTO)

Kamil Stoch w ostatnich dniach spędza wraz z żoną urlop w Polsce. Wraz z nimi czas spędzali również Dawid Kubacki ze swoją małżonką, a cała czwórka chwaliła się w internecie zdjęciami z tej wyprawy. Teraz nasz mistrz opublikował kolejne zdjęcie, które opatrzył bardzo intrygującym opisem.

Kamil Stoch mimo że w swojej karierze zwiedził wiele zakątków świata startując w różnych międzynarodowych zawodach, to w czasie urlopu wraz z żoną chętnie zwiedza różne kraje. W tym roku jednak nasz skoczek razem z małżonką wypoczywają w Polsce i chętnie dzielą się kolejnymi fotografiami ze wspólnych wypadów.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Nagły zwrot akcji, od jutra znika zakaz. Ministerstwo Zdrowia właśnie potwierdziło
  2. Rząd przekazał wiadomość dla tysięcy Polaków. Decyzja zapadła ostatecznie
  3. Poważne zmiany na mapie Polski już jesienią? Rząd pracuje nad zaskakującą ustawą
Wydawało się, że Polacy są na kolanach. Biało-czerwoni odwrócili losy meczu i pokonali NiemcówWydawało się, że Polacy są na kolanach. Biało-czerwoni odwrócili losy meczu i pokonali NiemcówCzytaj dalej

Kamil Stoch: "moglibyśmy tu zamieszkać"

Niedawno pisaliśmy o tym, jak świetnie Kamil Stoch razem ze swoją żoną Ewą Bilan-Stoch bawili się w towarzystwie państwa Kubackich. Cała czwórka przyjaźni się i postanowili wspólnie wybrać się na spływ kajakowy rzeką Krytunią na Mazurach. W kolejnych dniach odwiedzili oni także Frombork, a teraz Kamil wraz z żoną Ewą wybrali się do Olsztynka, gdzie zwiedzali Muzeum Budownictwa Ludowego.

Jedną z fotografii Kamil Stoch opatrzył bardzo intrygującym podpisem. Nasz skoczek pozuje na niej wraz ze swoją żoną, na tle wiejskiej chaty i stwierdził, że chętnie przeniósłby się do takiego domu. - W sumie moglibyśmy tu zamieszkać, polecam wszystkim - napisał 33-latek.

Kamil Stoch

Fani oczywiście nie pozostawili tak pięknego zdjęcia bez komentarza. "ale malowniczo! zdecydowanie pasujecie do takich klimatów", "jak sam Kamil Stoch poleca, to to miejsce musi być wyjątkowe" pisali zachwyceni Internauci.

Żona Lionela Messiego zaszalała. Zazwyczaj jest skromna, ale tym razem odsłoniła bardzo dużo (FOTO)Żona Lionela Messiego zaszalała. Zazwyczaj jest skromna, ale tym razem odsłoniła bardzo dużo (FOTO)Czytaj dalej

Przygotowania do powrotu na skocznię

Nasi skoczkowie dostali po wcześniejszych zgrupowaniach dostali wolne, aby naładować akumulatory przed nadchodzącym Letnim Grand Prix. Zawody w tym roku będą jednak nieco inne, ponieważ niektóre państwa wciąż nie chcą organizować konkursów z powodów zagrożenia koronawirus. Wciąż nie wiemy jak ostatecznie będzie wyglądło LGP, jednak wszystko wskazuje na to, że inaugruacja sezonu odbędzie się 22-23 sierpnia w Wiśle na skoczni im. Adama Małysza.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Stało się. Aleksander Kwaśniewski właśnie przekazał radosną nowinę, nikt się nie spodziewał
  2. Od 2021 roku nowy obowiązek na zakupach. Wprowadzić go będą musiały nawet najmniejsze ze sklepów
  3. Przerażające słowa Elona Muska. Ostrzegł cały świat przed niebezpieczeństwem
  4. Barcelona już wie, kto zostanie jej nowym trenerem? Działacze mają faworyta
  5. Cała Polska była wściekła na Zbigniewa Bońka. Prezes PZPN w końcu uległ presji i zmienił decyzję
  6. Zabierają prawa jazdy na potęgę. W wakacje możesz je stracić nie tylko za prędkość

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News