Kamil Stoch
youtube.com/tvpsport
Autor Mateusz Wysokiński - 28 Maja 2020

Stoch i koledzy zostali odcięci od świata. Lekarz kadry wyjawił tajemnicę ich treningów, wstrząsające doniesienia

Kamil Stoch i jego koledzy z reprezentacji Polski powrócili właśnie do treningów na skoczni narciarskiej w Szczyrku. O ile do tej pory przygotowania do następnego sezonu były strzeżone największą tajemnicą, o tyle kilka słów na temat skoczków przekazał lekarz kadry, który wyjawił przed mediami sekret. Aleksander Winiarski w rozmowie z SuperExpressem nie przebierał w słowach, aby przedstawić obecną rzeczywistość reprezentacji Polski.

Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Piotr Żyła i reszta kadrowiczów Michala Doleżala od poniedziałku przebywa w Szczyrku. Odizolowani od rodzin i mediów starają się przygotowywać do następnego sezonu na lokalnej skoczni. O ile ich treningi były strzeżoną tajemnicą, o tyle Aleksander Winiarski - lekarz kadry, opowiedział o kulisach przygotowań. Trzeba przyznać, że to, w jakich warunkach muszą pracować i trenować skoczkowie jest niebywałe.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Nie żyje trzykrotny mistrz olimpijski. Legenda przegrała z długą i ciężką chorobą
  2. Wideo-Dantejskie sceny na skrzyżowaniu. 18-latek bez uprawnień spowodował tragiczny karambol
Policjanci bestialsko zamordowali mężczyznę. Marcin Gortat domaga się sprawiedliwościPolicjanci bestialsko zamordowali mężczyznę. Marcin Gortat domaga się sprawiedliwościCzytaj dalej

Kamil Stoch wrócił na skocznię. W nietypowych warunkach

Stoch, który we wtorek świętował 33 urodziny spędził je u boku kolegów z reprezentacji. Na świętowanie nie było jednak czasu i możliwości, zważając na to, w jakich warunkach umieszczeni są skoczkowie. Zważając na słowa Winiarskiego, cała kadra została od siebie odizolowana w odpowiedni sposób, a sami mają ograniczony kontakt z mediami i z własnymi rodzinami oraz przyjaciółmi.

- Grup, w których trenują chłopaki, nie musieliśmy ograniczać. Z kolei hotel, w którym przebywamy podczas zgrupowania, zarezerwowany jest wyłącznie dla naszej kadry. Obsługa hotelowa ograniczona jest do minimum. Posiłki jemy razem - opowiedział lekarz polskiej reprezentacji.

Polski gwiazdor roztrzaskał auto warte ponad milion złotych. Znamy szczegóły wypadkuPolski gwiazdor roztrzaskał auto warte ponad milion złotych. Znamy szczegóły wypadkuCzytaj dalej

Kadra miała wyjechać za granicę. Kamil Stoch i koledzy pozostali w Polsce

Sam Winiarski przyznał, że obóz w Szczyrku nie był głównym pomysłem Polskiego Związku Narciarstwa. Kilka tygodni temu narodził się pomysł, aby Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Piotr Żyła i reszta pojechali za granicę. Zważając jednak na nieustabilizowaną sytuację związaną z epidemią koronawirusa, sportowcy trenują w Polsce.

- Był plan, żeby niedługo wyjechać na zgrupowanie zagraniczne. Trenerzy jednak uznali, że lepiej będzie pozostać na razie w kraju - powiedział Winiarski w rozmowie z SuperExpressem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Za tydzień wszystko wyjdzie na jaw. Północ Polski już czeka
  2. Autobus rozerwał się podczas jazdy. Jedna osoba trafiła do szpitala
  3. Anna Lewandowska pokazała, jak wygląda jej brzuch po porodzie. Wymowny wpis trenerki (FOTO)
  4. Ten mecz pamięta każdy polski kibic. Nasz zawodnik został absolutnym bohaterem finału (WIDEO)
  5. Bokser bestialsko zamordował swoją partnerkę. Szczegóły zbrodni są zatrważające
  6. Rusza nowy program wsparcia dla wybranych Polaków. Można otrzymać do 5 tysięcy

DOMOWY CHLEB Z CHRUPIĄCĄ SKÓRKĄ. W ŚRODKU MIĘKKI JAK AKSAMIT [PRZEPIS]

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News